نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 998 از 1841 نخستنخست ... 498898948988989990991992993994995996997998999100010011002100310041005100610071008104810981498 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,971 تا 9,980 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mk3th نمایش پست ها
    ممنون از دوستانی که پاسخ میدن به سوالات.عذر خواهی بنده رو بپذیرید که طبق مقررات جهت جلوگیری از ازدیاد پستها از فرستادن پست تشکر خودداری میکنم.بنده از طریق tab موجود به امتیاز دوستان اضافه میکنم.

لطفا دوستانی که اطلاع دارید میفرمایید که اگر جا کم آوردیم برای پر کردن فرم بایستی چکار کنیم؟
    توی خود فرم نوشته باید یه نسخه از صفحه مورد نظر پرینت بگیرید و با اپلیکیشن خودتون سابمیت کنید.
    یعنی مثلا برای قسمت توضیحات ویزاهای ریجکت شده، بنده میخوام توضیح بدم اما جا کم داره.باید تو یه فرم دیگه ادامه مطلب رو پر کنم بعد پرینت بگیرم و بعد امضا کنم و بعد اسکن کنم و با بقیه فرم ها آپلود کنم؟
    یا روشش جور دیگه ای هست؟
    ممنون از راهنماییتون
    چون نمیشه فرم اصلی رو اسپلیت کرد یا دوباره به شکل pdf پرینت کرد (جهت جدا کردن صفحه مورد نظر), ظاهرا یا باید بعد از پرکردن اون قسمت در یک کپی جداگانه پرینت کاغذی و دوباره اسکن کرد یا اینکه از بخش مورد نظر پرینت اسکرین گرفت و فایل پی دی اف جدید ساخت (بدون گرفتن پرینت کاغذی و اسکن مجدد). در هر دو صورت فکر کنم تنها جای ممکن برای آپلود اونها بخش letter of explanation باشه. گمون نکنم به امضا نیاز باشه چون فرقی با بقیه فرمها که امضای دیجیتال دارن نداره.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahfardd نمایش پست ها
    سلام .به اكانت من وهمسرم background checkوfinal decision اضافه شده با اين توضيح:
    Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made.
    اين يعنى مرحله background check به اتمام رسيده يااينكه هنوز تو همون مرحله هستن؟
    سلام
    نه اتفاقا این به این معنی هست که در مرحله background check هست چون اگر تموم بشه تصمیم نهایی رو میگیرند و اعلام میکنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YTP نمایش پست ها
    سلام
    براي من كه سفرام تعدادش زياد هم نبود الان ٦٥ روز گذشته و هنوز هيچ نتيجه اي نگرفتم، كسي هست كه براي ويزاي توريستي تجربه مشابهي داشته باشه؟
    We have been waiting long too, my parents did biometrics on April 5!

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان گرامی
    ۱-آیا برای صدور ویزای ویزیتور کانادا دعوت نامه لازم است؟ آیا کسی در این زمینه تجربه ای دارند ؟ آیا کسی بوده تا به حال بدون دعوتنامه ویزای توریستی یا ویزیتور گرفته باشد؟

۲- من هنوز حتی اکانت در cic درست نکرده ام. چه زمانی آن را ایجاد کنم؟ فاصله ی زمانی باید رعایت شود بین ساخت اکانت و مراجعه به وک ها؟ یا پاس ریکویست شدن؟

مرسی از توجه شما کار ضروری دارم خواهشا جواب دقیق بدید اجرتان با خدا

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان، یک سوال! بعد از اینکه پاس ریکوئست میشیم چقدر وقت داریم پاسپورت رو بفرستیم؟ من میخوام پاسپورتم رو عوض کنیم بعد از رفتن به وک، میترسم دیر بشه از مهلت مقرر بگذره!
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    سلام دوستان، یک سوال! بعد از اینکه پاس ریکوئست میشیم چقدر وقت داریم پاسپورت رو بفرستیم؟ من میخوام پاسپورتم رو عوض کنیم بعد از رفتن به وک، میترسم دیر بشه از مهلت مقرر بگذره!
    یک ماه از زمان تاریخ نامه پاس ریکوئیست
    too much love will kill you

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    ۱-آیا برای صدور ویزای ویزیتور کانادا دعوت نامه لازم است؟ آیا کسی در این زمینه تجربه ای دارند ؟ آیا کسی بوده تا به حال بدون دعوتنامه ویزای توریستی یا ویزیتور گرفته باشد؟

۲- من هنوز حتی اکانت در cic درست نکرده ام. چه زمانی آن را ایجاد کنم؟ فاصله ی زمانی باید رعایت شود بین ساخت اکانت و مراجعه به وک ها؟ یا پاس ریکویست شدن؟

مرسی از توجه شما کار ضروری دارم خواهشا جواب دقیق بدید اجرتان با خدا
    1 - ذعوتنامه الزامیست . دعوتنامه نشان دهنده هدف شما از سفر هست و بدون اون شانس گرفتن ویزا به شدت پایین میاد
    2 - هر موقع دوست داشته باشین میتونن اکانت بسازین . و هیچ محدودیتی نداره حتی با ساختن یک اکانت میتونین بعدها دوباره ازش استفاده کنین
    too much love will kill you

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام دوستان، یه سوال:

من 19 می بصورت حضوری در vac پاریس برای ویزای ویزیتوری کانادا اقدام کردم، همونجا بایومتریک رو انجام دادم، مدارکو تحویل دادم و اونها هم پاسپورتمو تحویل گرفتن.22 می اعلام کردن که پرونده من در ویزا آفیس کانادا در پاریس در حال بررسی هست. توی سایت اداره مهاجرت کانادا نوشته اپلیکیشن هایی که از فرانسه انجام میشه، حدود 14 روز طول میکشه تا نتیجش بیاد. ولی الان نزدیک 23 روز هست که واسه من طول کشیده (و حتی پاسپورتم هم دست اوناست).از نظر کشورهایی که رفتم، قبل از فرانسه، 4 سال در آلمان و 7 ماه در هلند بودم. آیا این مدت طبیعیه با توجه به اینکه سایت نوشته فقط 14 روز؟
    و نکته دوم اینکه من سعی کردم paper application ام رو به اکانتم اضافه کنم. ولی وقتی اطلاعات اپلیکیشنم رو وارد میکنم مینویسه که چنین پرونده ای رو پیدا نمیکنه (در حالیکه از طریق سیستم tracking خود vac واسم میزنه که پرونده در حال بررسیه). آیا این طبیعیه؟
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    1 - ذعوتنامه الزامیست . دعوتنامه نشان دهنده هدف شما از سفر هست و بدون اون شانس گرفتن ویزا به شدت پایین میاد
    2 - هر موقع دوست داشته باشین میتونن اکانت بسازین . و هیچ محدودیتی نداره حتی با ساختن یک اکانت میتونین بعدها دوباره ازش استفاده کنین
    سلام به همگي

من براي مادرم (تنها) ويزاي توريستي اقدام كردم . بدون دعوتنامه و رزرو هتل
    خودم هم ويزاي توريستي كانادا رو داشتم . فرزندم در كاناا بدنيا اومد سه ماه پيش

درخواست ويزاي مادرم رو بدون دعوتنامه ارسال كردم . فقط در توضيحات نوشتم ايشون در خونه اي كه در كانادا اجاره يكساله كرده ام قراره پيش من بمونه

هفته گذشته فايلش را انلاين سابميت كردم . دو روز پيش هم بايومتريك را در دوسلدورف انجام داد. امروز پاس ريكوئست شد

ايشان جز همين ويزاي شينگني كه براش گرفتم سابقه سفر ديگر هم نداشته . هرچند زماني كه سابميت كردم حتي مهر ورود شبنگن هم براش نخورده بود .

اينو گفتم تا دوستان عزيزي كه ميخوان اقدام كنند با اعتماد به نفس بالا اقدام كنند و انشالله بتونند نتيجه مورد نظر رو بگيرند .

Junior Member

سلام دوستان شاید سوالم تکراری هست اما من تازه میخوام واسه والدینم توریستی اقدام کنم. کسی فایل یا منبعی که کلا از کجا باید شروع کنم انلاین و باقی مراحل داره که واسم ارسال کنید؟ ممنون میشم
    At CIO on Oct 7th
    File NO on Dec 24th
    email from visa office on Jan 7th
    email of medical on Sep 3rd

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)