نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 999 از 1841 نخستنخست ... 4998999499899909919929939949959969979989991000100110021003100410051006100710081009104910991499 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,981 تا 9,990 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

دوست عزیز
    بهترین و ساده ترین پیشنهاد بخش روادید اقامت موقت در کانادا در ApplyAbroad میباشد و در حین مراحل اگه مشکلی پیش بیاد دوستان زیادی در همینجا هستند که راهنمایی بیشتر بکنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط lilian1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان شاید سوالم تکراری هست اما من تازه میخوام واسه والدینم توریستی اقدام کنم. کسی فایل یا منبعی که کلا از کجا باید شروع کنم انلاین و باقی مراحل داره که واسم ارسال کنید؟ ممنون میشم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lilian1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان شاید سوالم تکراری هست اما من تازه میخوام واسه والدینم توریستی اقدام کنم. کسی فایل یا منبعی که کلا از کجا باید شروع کنم انلاین و باقی مراحل داره که واسم ارسال کنید؟ ممنون میشم
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7.D8.AF.D8.A7

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام به همگي

من براي مادرم (تنها) ويزاي توريستي اقدام كردم . بدون دعوتنامه و رزرو هتل
    خودم هم ويزاي توريستي كانادا رو داشتم . فرزندم در كاناا بدنيا اومد سه ماه پيش

درخواست ويزاي مادرم رو بدون دعوتنامه ارسال كردم . فقط در توضيحات نوشتم ايشون در خونه اي كه در كانادا اجاره يكساله كرده ام قراره پيش من بمونه

هفته گذشته فايلش را انلاين سابميت كردم . دو روز پيش هم بايومتريك را در دوسلدورف انجام داد. امروز پاس ريكوئست شد

ايشان جز همين ويزاي شينگني كه براش گرفتم سابقه سفر ديگر هم نداشته . هرچند زماني كه سابميت كردم حتي مهر ورود شبنگن هم براش نخورده بود .

اينو گفتم تا دوستان عزيزي كه ميخوان اقدام كنند با اعتماد به نفس بالا اقدام كنند و انشالله بتونند نتيجه مورد نظر رو بگيرند .
    خوب اینی که شما فرمودید همون دعوتنامست دیگه . شما اسم دیگه ای روش میزارین ؟ دعوتنامه که یک کارت رسمی نیست عزیزم
    too much love will kill you

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام دوستان من چون اولین باره وارد استاتوس ام میشم بعد ده روز این سوالو داشتم , در صفحه من نوشته جلوی آپلیکیشن استاتوس we are processing your application چند خط پایین تر جلو بایومتریک که رنگ خاکستری کمرنگ داره زده completed و جلوی بک راند چک نوشته we are processing your backgraund check حالا سوال من اینه آیا هنوز پرونده ام تو بایومتریکه یا ام با توضیحات بالا رفته بک راند چک امنیتی
    ویرایش توسط arshiar : June 16th, 2017 در ساعت 03:25 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام به همه دوستان
    كسي اخيران به vac استانبول براي بايومتريك رفتن، راستش مي خواستم وضعيت شلوغي رو ببدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

من يه سوال ديگه داشتم الان يه ايميل گرفتم كه your application updatedرفتم نگاه كردم تو قسمت dtails به جاي In progress شده your action is required هنوز مامانم نرفته براي fingerprint به نظراتون منظور از action همونه؟؟

Junior Member

سلام
    نمیدونم مربوط به این تاپیک میشه یا نه ولی خوب ممنون میشم اگر دوستانی اطلاع دارن بفرمایند که ایا با ویزای توریستی اگر خانمی در کانادا زایمان کند فرزندش پاسپورت کانادایی میگیرد ؟
    چون من شنیدم گویا 1-2 سال پیش قانونی تصویب شد که به فرزندان مادرانی که با ویزای توریستی زایمان کنند پاسپورت داده نشود
    و دیگر اینکه هزینه یک زایمان سزارین در تورنتو یا ونکوور چقدر است ؟

Junior Member

سلام
    ما ١١ آپريل رفته بوديم انگشت نگاري و امروز پاس ريكوئست شديم، نوشتم براي كساني كه مدت زيادي منتظرن اميدوار بشن. اميدوارم كه تكليف همه زودتر مشخص بشه. واقعا كه هيچ چيز بدتر از انتظار نيست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mollasadra نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم مربوط به این تاپیک میشه یا نه ولی خوب ممنون میشم اگر دوستانی اطلاع دارن بفرمایند که ایا با ویزای توریستی اگر خانمی در کانادا زایمان کند فرزندش پاسپورت کانادایی میگیرد ؟
    چون من شنیدم گویا 1-2 سال پیش قانونی تصویب شد که به فرزندان مادرانی که با ویزای توریستی زایمان کنند پاسپورت داده نشود
    و دیگر اینکه هزینه یک زایمان سزارین در تورنتو یا ونکوور چقدر است ؟

بله می گیره، مشکلی نیست. روی حداقل 20 هزار دلار هزینه بیمارستان حساب کنید بعلاوه تمام مخارج اقامت شما در این مدت.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    خوب اینی که شما فرمودید همون دعوتنامست دیگه . شما اسم دیگه ای روش میزارین ؟ دعوتنامه که یک کارت رسمی نیست عزیزم
    دوست عزيز ، شما كه از ما وارد تر و باتجربه تر هستيد چرا اين حرف و ميزني ؟

وقتي ويزاي كلاس توريستي رو انتخاب ميكنيد ، دو زيرمجموعه داره كه بايد الزاما يكي از اونها رو انتخاب كني كه در اصل هدف شما از سفر محسوب ميشه و متناسب با اون انتخاب و سوالاتي تكميلي كه به سيستم ميدين براي شما چك ليست مختص خودتون ساخته ميشه . اون دو زيرمجموعه ؛

1- visit family or friends
    2-tourism

وقتي زير گروه اول رو انتخاب ميكنيد ، سيستم بصورت اتوماتيك در چك ليست مدارك مورد نياز ، دعوتنامه رو اضافه ميكنه و اون جزو مدارك الزامي محسوب ميشه. علاوه بر اون دعوتنامه الزاما بايد توسط يك شهروند يا مقيم دائم يا نهايتا شخصي كه دانشجو هست يا بطور موقت كار ميكنه ارسال بشه . هيچ وقت شخصي كه خودش استاتوس توريست داره نميتونه دعوتنامه بده به شخص ديگه !!!! در اين مورد كه بنده عرض كردم ، بنده خودم ويزاي توريستي دارم . ايا ميتونم به مادرم دعوتنامه بدم ؟؟؟!!!

وقتي زير گروه دوم رو انتخاب ميكنيد ، ديگر چيزي تحت عنوان دعوتنامه اساسا براي شما وجود نداره و به عبارتي اصلا بي معني قلمداد ميشه . چون شما ميگي من براي جاذبه هاي توريستي دارم سفر ميكنم
    يك مدرك اپشنال در هر دو حالت هست كه اسمش letter of explanation هست . مادر من در اون نامه ذكر كرد محل اقامتش در اپارتماني كه پسرش اجاره كرده است.
    ما به نامه اي كه متقاضي مينويسه ميگيم cover letter و نه دعوتنامه .

اين كه بگيم بدون دعوتنامه شانس ويزا كم ميشه درسته . اما اينكه بگيم دعوتنامه الزاميه نادرسته .
    دليل سفر موجه و مدارك متناسب با دليل سفر وجود داشته باشه ، صدور ويزا بي شك انجام ميشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)