صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: میزان و نحوه تاثیر خانواده

پیش فرض میزان و نحوه تاثیر خانواده

با سلام

با توجه به اینکه این اولین مطلبی که می فرستم امیدوارم جای اشتباهی ایجادش نکرده باشم ;D

تمام خانواده و اکثر فامیل من US هستند، من پذیرش دانشگاه wichita,ks رو دارم و نتیجه fundام دو سه هفته دیگه می یاد.
    ???
    شدیدا نگران نتیجه منفی ای هستم که می تونه روی ویزا گرفتنم بگذاره، یعنی اصلا نمی دونم که امیدی هست یا نه :-[

همین طور نمی دونم از کجا و چطوری اقدام کنم، لطفا کمک کنید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : میزان و نحوه تاثیر خانواده

سلام

بر اساس گفته بچه ها کسایی که خواهر برادر مادر پدر سیتیزن و یا حتی در پروسه گرین کارت بودند یه کم به مشکل خوردند البته وقتی رد شدند این ها حدس های اونا بوده که مثلا به خاطر گرین کارد یا سیتیزنی مادرم منو رد کردند شاید خیلی ها قطعا نمیدونند

اما بنظر من موضوع شما خیلی فرق داره- یو میگی همه خانواده و فامیل
    یو میتونی ازین بابت در جهت مثبتش استفاده کنی یعنی اینکه ::: من تو ایران هیچ کسی رو ندارم- یعنی اگه من بودم این به عقلم میرسید بگم
    اره امیدی هست
    انشالله ازین پروسه رد شدی مزایای خیلی زیادی موضوع زندگی تمام افراد فامیل یو در امریکا داره برات

ممنون

من می خام بدونم اصلا کسانی بودند با این شرایط که ویزا گرفته باشند از طریق دانشگاه یا هر طریق دیگه کسی موردی سراغ داره؟

دارمممم سکته می کنم :'( :-[

annita
    Guest

سلام

من یکی از دوستام خواهرانش متولد us بودند یعنی شهروند بودند ولی خودش ویزا گرفت تازه بدون فاند هم بود.
    توکل به خدا ان شا الله ویزا می گیری.

Junior Member

I have the same situation, maybe even worst because my father applied for me 4 years back. To the best knowledg od mine, someone got rejected in April 29 because of permanent resident parents and a ciitizen sister. My advice to you (which I intend to do myself): apply for visa but do not get upset if you got rejected, honestly it is very likely. Also try Canada too. I am going to apply for Waterloo in Canada and Texas A&M in US.

Senior Member Harrison آواتار ها

a دوستان منم هم چین وضعیتی دارم،،برادم ۱۰ساله آمریکاس،،،،و پدر مادرم گرین کارت دارن و هر سال می‌رن،،،،این باعث می‌شه که ویزا نگیرم؟ کسی‌ از شرایط مشابه من خبر یا اطلاعی داره؟ ممنون

Junior Member

سلام من از یک دانشگاه تو آمریکا پذیرش گرفتم درحالی که خواهرم پارسال از همون دانشگاه پذیرش داشت و ویزاش رو از سفارت آمریکا تو آنکارا گرفت و رفت حالا من می خوام برای ویزا از همون سفارت اقدام کنم به نظر شما ما تونم بگم هیچ فامیلی اونجا ندارم چقدر احتمال داره بفهمن آخه من شنیدم فرم ها رو 10 دقیقه قبل از مصاحبه بررسی می کنن فکر می کنین تو این 10 دقیقه ممکنه بررسی کنن که کسی با نام خانوادگی من پارسال ویزا گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sherry77 نمایش پست ها
    سلام من از یک دانشگاه تو آمریکا پذیرش گرفتم درحالی که خواهرم پارسال از همون دانشگاه پذیرش داشت و ویزاش رو از سفارت آمریکا تو آنکارا گرفت و رفت حالا من می خوام برای ویزا از همون سفارت اقدام کنم به نظر شما ما تونم بگم هیچ فامیلی اونجا ندارم چقدر احتمال داره بفهمن آخه من شنیدم فرم ها رو 10 دقیقه قبل از مصاحبه بررسی می کنن فکر می کنین تو این 10 دقیقه ممکنه بررسی کنن که کسی با نام خانوادگی من پارسال ویزا گرفته؟
    اصلا اصلا دروغ نگو. مخصوصا در اين مورد. اونا همه چيزو مي دونن. چون آمار شهروندها و ساكنين خودشونو كاملا دارنم. من 17 مي قبرس بودم. و بدون اينكه من چيزي بگم خودش مي دونست برادرم حتي خارج از امريكا كدوم دانشگاه بوده. البته من به خاطر گرين كارد برادرم ريجكت شدم

موفق باشيد

Junior Member

سلام به همگي

كسي و ميشناسيد كه اقوام درجه يكش گرين كارد داشته باشند و ويزا گرفته باشن؟

ممنون

Junior Member

سلام
    من 4 روز پیش در حالیکه پدر و مادر و خواهر کوچکترم گرین کارد دارن تونستم ویزا بگیرم. تا آخرین لحظه مصاحبه فکر می کردم که رد شدم، ولی آخرش گفت قبول می کنیم. امیدتون رو از دست ندین.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)