صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: لیسانس به دکتری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical&power engineering,shahid beheshti

پیش فرض پاسخ : لیسانس به دکتری

این باید بهش دقت بکنین که همه این آپشن ها به صورت موازی بررسی میشن، اینجوری نیست که یکی از اینا ضعیف بود دیگه پذیرش ندن. اما تو این مدت که ایرانی و هنوز application نفرستادی سعی کن مقاله بدی تا با دست پر مدارک بفرستی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical&power engineering,shahid beheshti

اصولا چیزایی که برای دکترای مستقیم مهم
    1. معدل2.مقاله3. پایان نامه ای که کار کردی4. زبان Toefl و GRE که نمره Gre خیلی کمک میکنه

Junior Member

سلام دوستان، من لیسانس بهداشت محیط از دانشگاه دولتی دارم، رزومه مقاله و پژوهشیم خوبه، مدرک زبان هم ندارم، امکانش هست مستقیم برای دکترا اقدام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical eng

خیلی از دانشگاه ها در سایتشون نوشتن اگه مقصدتون دکترا هست مستقیم برای دکترا اپلای کنید نه مستر چون فاند و فلوشیپمون برا دکتراس

Junior Member

سلام. ایا رشته های خاصی امکانش رو دارن که مستقیما از لیسانس برای دکتری اقدام کنن؟؟؟ یا همه رشته ها این امکان رو داره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

در انگلستان این امکان وجود دارد ولی دانشجو خیلی باید عالی باشد واقعا عالی و از ان گذشته استادهای مهمی از او حمایت کنند. با اطلاعات من برای همه رشته هااین امکان هست.

ولی به نظرم وزارت علوم ایران با این مساله مشکل دارد و چنین دکتری برای ایران به مشکل میخورد.

پایدار باشید

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maria3 نمایش پست ها
    سلام. ایا رشته های خاصی امکانش رو دارن که مستقیما از لیسانس برای دکتری اقدام کنن؟؟؟ یا همه رشته ها این امکان رو داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maria3 نمایش پست ها
    تا آنجا که من اطلاع دارم در آمریکا و در رشته های مهندسی این امکان هست که از لیسانس به دکترا اقدام کرد به شرط داشتن رزومه قوی و موافقت استاد و دانشگاه. حتی در دوران تحصیل در مقطع دکترا می توانید به نوعی مدرک مستر را هم با گذراندن واحدها و نوشتن پایان نامه بگیرید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)