صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 57

موضوع: لیسانس به دکتری

Junior Member

پیش فرض لیسانس به دکتری

سلام

به نظر شما می تونم با مدرک لیسانس مستقیما برای phd اقدام کنم؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : لیسانس به دکتری

بله در بسیاری از دانشگاه‌های آمریکا می‌تونید. و به نظر من حتما برای دکترا اقدام کنید، چون احتمال گرفتن پذیرش و ساپورت مالی برای دکترا خیلی بیشتره. ضمن این که اگر بعد از مدتی به این نتیجه رسیدید که نمی‌خواهید دکترا بگیرید می‌تونید برای فوق لیسانس درخواست بدید و با مدرک فوق فارغ‌التحصیل بشید.

اگر برای دکترا applyکنیم بعد rejectبشیم ایا خود به خود applicationمارو برای فوق لیسانس در نظر می گیرن یا نه؟

شانسمون واسه لیسانس به دکترا یکم کم نیست؟
    تازه شنیدم نظام وظیفه اینطوری اجازه خروج نمیده.نه؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002
    اگر برای دکترا applyکنیم بعد rejectبشیم ایا خود به خود applicationمارو برای فوق لیسانس در نظر می گیرن یا نه؟

شانسمون واسه لیسانس به دکترا یکم کم نیست؟
    تازه شنیدم نظام وظیفه اینطوری اجازه خروج نمیده.نه؟
    نه این جوری نیست که اگر برای دکترا رد بشید خودشون برای فوق در نظر بگیرندتون.
    شانس‌تون واسه لیسانس به دکترا به نظر من بیشتر از لیسانس به فوق لیسانسه.
    از قوانین نظام وظیفه اصلا اطلاعی ندارم.

من از Admission Office یکی از دانشگاههای کانادا پرسیدم که اگر استادی اونجا من رو بخواد شانسم از لیسانس به دکترا بالا میره ...که جواب دادند بله و این استاد هست که تصمیم آخر رو میگیره که دکترا می تونید بخونید یا فوق...اما متوجه نشدم که یعنی اگر واسه دکترا قبولت نکنن واسه فوق احتمالش هست و میشه Admission رو به فوق تغییر داد یا نه

Senior Member

این قضیه تو اروپا و دانشگاههای اروپایی هم وجود داره؟ یعنی تا حالا دیدید کسی توی اروپیا به صورت مستقیم از لیسانس برای PhD پذیرش بگیره؟ آخه من هم پوزیشن PhD که توی اروپا دیدم یکی از پیش نیازهاش داشتن مدرک Master بوده.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام. یوک هم اینجوری یعنی‌ باس به درس داره. رشته شمارو نمیدونم ولی‌ من خودم باس هستم و جان ۰۸ درس خودم رو تو یوک شروع می‌کنم. رشته‌ام هم پترولئوم انگینیرینگ هست.ولله به خدا یوک هم بد نیست. نه قره می‌خواد، تازه از من آیلتس هم نخواستن، یعنی‌ با استادم یه مصاحبه تلفنی واسه اینکه خیلش راحت بشه با من کرد که ۹۰ مین طول کشید بد آخرشم گفت زبانت خوب همون مدرک کانون زبان که رفتی‌ کافیه. منم یه تیک کگزی که الی بهم ۳ سال پیش داده بود رو ترجمه کردم بهاشون فرستادم. ۱۰ روز بد درس آفر اومد. یه خورده هم دایورت شین رو او. تازه نزدیک ترم هست می‌تونین هی‌ برین بیایین. به نظر من هم چیزی از یواس کم نداره. گونه داره مملکت به این قولی‌. نازی !!!! ؛د

با ویرایش m0h3n
    تبدیل پینگلیش به فارسی با نرم افزار... از حذف کردنش بهتر بود
    ویرایش توسط m0h3n : May 11th, 2010 در ساعت 06:56 PM
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

در مورد انگلیس که اطلاعی ندارم.ولی در مورد کشورهای اسکاندیناوی 100% مطمئن باشد چنین چیزی وجود نداره.تمامی دانشگاههای اسکاندیناوی ورود به دوره دکتری مشروط به داشتن مدرک کارشناسی ارشد هست.بخصوص اینکه این کشورها به دانشجویان phd از دید کسانی که دارای job هستند نگاه می کنند،یعنی همزمان با اینکه شما چند course می گذرونید موضوع تز پایان نامه شما مشخص شده و شما با انجام تز دکتراتون به عنوان فرد شاغل محسوب میشین و به همین خاطر ماهانه حقوق خوبیم می گیرید.
    موفق باشید
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

سلام دوستان
    کسی میتونه نام چند دانشگاه که مستقیما از لیسانس به phd داره در رشته کامپیوتر در amrica یا canada رو بگه؟من میگردم پیدا نمی کنم.دقیق لطفا راهنمایی کنید.نگین بگرد پیدا میکنی .اگر پیدا میکردم مزاحم نمیشدم

سلام hn لطفا بگيد به كدوم دانشگاه كانادايي زنگ زديد و براي چه رشته اي اين سوال رو پرسيديد ممنون

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)