صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 57

موضوع: لیسانس به دکتری

پیش فرض پاسخ : لیسانس به دکتری

نقل قول نوشته اصلی توسط nafisehmoghimi
    سلام hn لطفا بگيد به كدوم دانشگاه كانادايي زنگ زديد و براي چه رشته اي اين سوال رو پرسيديد ممنون
    سلام. دانشگاه McGill بود Electrical engineerin Dep... البته Admission office گفت که خیلی کم پیش میاد ...اما وقتی به استادم گفتم که می خوام ادامه بدم و Admission office هم همچین چیزی گفته خیلی اظهار علاقمندی کرد که من رو واسه Phd بگیره ... اما گفت اولش واسه Master پذیرش بگیرم و بعدش به Phd مستقیم تغییرش میدیم.

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

دیگه دانشگاهی تو کانادا یا آمریکا میشناسید این برنامه مستقیم رو داشته باشه اونم آیلتس بخواد؟
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

در مورد انگليس ميشه بيشتر توضيح بدين؟

سلام
    من در فورم ها اطلاعات زیادی راجب لیسانس به دکترا دیدم. اما هنوز چندتا سوال برام مونده. آیا در هنگام بررسی مدارک دانشگاه بین دو نفر که یکی فوق داره و اونیکه لیسانس هست اختلافی در نظر میگیره یا براش فرقی نمیکنه طرف فوق باشه یا نه. فقط مدارکشو بررسی می کنه.؟ بعدش اصولا" چی چیزی در بررسی مدارک دکترا اضافه تر مورد توجه قرار می گیره که در مورد فوق کمتر اهمیت داره (GRE,TOEFL,GPA,PUBLICATION).
    مرسی از راهنماییتون.
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafisehmoghimi
    سلام hn لطفا بگيد به كدوم دانشگاه كانادايي زنگ زديد و براي چه رشته اي اين سوال رو پرسيديد ممنون
    سلام. دانشگاه McGill بود Electrical engineerin Dep... البته Admission office گفت که خیلی کم پیش میاد ...اما وقتی به استادم گفتم که می خوام ادامه بدم و Admission office هم همچین چیزی گفته خیلی اظهار علاقمندی کرد که من رو واسه Phd بگیره ... اما گفت اولش واسه Master پذیرش بگیرم و بعدش به Phd مستقیم تغییرش میدیم.
    من هم یکی از دوستانم دقیقا همین وضع رو داره. لیسانس برق پلی تکنیک هست که داره برای مستر درخواست میده اما قراره بعد از یک ترم به PHD تغییر بده (استادش همینو خواسته)

Junior Member

یکی از دوستان قدیم ما مستقیم از لیسانس برق رفت دکتری MIT. البته رزومه خوبی داشت. فکر نکنم مشکلی از جهت سربازی باشه، چون آن دوست ما که به راحتی رفت. در واقع یک استاد از رزومش خوشش اومد.

بله

یکی از دوستان من هم از لیسانس برق (دانشگاه تهران) رفت واسه PhD دانشگاه برکلی.
    در دوره لیسانس دو تا مقاله ISI داشت در مورد نانو الکترونیک. مثل این که با استادش تو دانشگاه تهران در آزمایشگاه نانوتکنولوژی کار می کرده.

الان باید کالیفرنیا باشه و ترم دوم.

موفق باشید
    میعاد
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    سلام
    من در فورم ها اطلاعات زیادی راجب لیسانس به دکترا دیدم. اما هنوز چندتا سوال برام مونده. آیا در هنگام بررسی مدارک دانشگاه بین دو نفر که یکی فوق داره و اونیکه لیسانس هست اختلافی در نظر میگیره یا براش فرقی نمیکنه طرف فوق باشه یا نه. فقط مدارکشو بررسی می کنه.؟ بعدش اصولا" چی چیزی در بررسی مدارک دکترا اضافه تر مورد توجه قرار می گیره که در مورد فوق کمتر اهمیت داره (GRE,TOEFL,GPA,PUBLICATION).
    مرسی از راهنماییتون.
    این سوال منم هست!
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002
    تازه شنیدم نظام وظیفه اینطوری اجازه خروج نمیده.نه؟
    نه نظام وظیفه مشکلی نداره. من چندین نفر رو می شناسم که مستقیم phd رفتن طی دو سال گذشته...
    اگه کسی اطلاعات بیشتری داره بگه.
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

I called the ministery of sience a few months ago, and I was told that there would be no serious problem in Nezam Vazifeh.l

سلام،
    من خودم از سوال کننده های این تاپیک بودم .از پست قبليم که گفته بودم همه چيو توضيح ميدم وقتی تکليفم معلوم شد تقريباً 3 ماه ميگذره! امروز که ياده اون موقع افتادم برام جالب بود.

خوب دوباره ميگم که من ليسانس برق دارم الان ترم آخرم معدلم 16.43 يک paperکنفرانس IEEEو يک journalسابميتی و يکی درون دانشگاهی. البته تو مقاله ها اسم سوم بودم. تافل 101 و GRE340-800-3.5 .
    پذيرشه PhDبا 39000$ تا RAگرفتم.
    و اما توصيه هاي من:
    اول از همه، من خودم خیلی شک داشتم که اين ريسکو بکنم که Phdاپّلی کنم يا نه، اما اون اواخر يه راهی به ذهنم رسيد که شک بر طرف بشه، من اون دانشگاهايی که apply کردم بهشون ميل ميزدم و ميگفتم که اگر من Phdقبول نشم خودتون برا Msدر نظر ميگيرينم؟ بعضی ها ميگفتم آره بعضی ها هم هيچی، من اونجاهایی که معلوم نبود يا مگفتن نه، من خودم يه applicationديگه برايه MSهم پر ميکردم، با توجه به اينکه ديگه پول پست نداره فقط يه پوله application fee ميمونه، که تو اين همه خرج ما گمه. پس اين يک راه حل، دوم اينکه حتماً تقسيم کنيد بعضی رو Msو بعضی Phdبدین که خدايی نکرده ضرر نکنين.
    تو مسير ليسانس به Phd ، حGRE مهم تر ميشه. پس GREخوب بياريد. در ضمن خودتونو جای استاد بزارين، يه استاد که ميخواد به شما fundبده بايد تو شما يه چيزی ببينه، پس اگر 100 سال ميل بزنين اما خوب ساپرت نکنين هيچ فايده يی نداره، اگر paperدارين رو paperتون ميل بزنين، اگر پروژه ليسانس خوبی انجام دادين در اون زمينه ميل بزنين ، در کل بعيده که دانشجوي ليسانس با کلّی ميل زدن نتيجه بگيره. در ضمن، بعضی دانشگاه ها خودشون تو سايتشون گفتم در مورد ليسانس به Phdپس سايت رو هم خوب نگاه کنين . و اما اينکه رفتن به MSبه اين معنی نيست که شما نميتونی فاند بگيری. من روزی که براي ويزا رفته بودم بچه هاي ليسانس 3 نفر بوديم که مستقيم PhDبا فاند کامل بوديم اما دسته کم 2-3 نفری هم Msبا فاند کامل بودن. اما اگر CVخوبی دارين ميتونين روPhD اميدوار باشين.

سعی کردم تو پستم جواب بدم به همه سؤالا ، اما اگر سؤال خاصه ديگه یی بود ميل بزنين بهم. خوشحال ميشام جواب بدم.

توکلتون به خدا باشه، چيز نشدنی وجود نداره. ما رو هم دعا کنين
    موفق باشين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)