صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 57

موضوع: لیسانس به دکتری

Senior Member

پیش فرض پاسخ : لیسانس به دکتری

تبريك ميگم آقا امير. اطلاعات مفيدي هست براي بچه هايي كه اول راه اپلاي هستن.
    فكر مي كنم به جاي اينكه تو چهار پنج تا تاپيك، تو يكي هم مي ذاشتين اونايي كه بايد استفاده مي كردن!
    موفق باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    تبريك ميگم آقا امير. اطلاعات مفيدي هست براي بچه هايي كه اول راه اپلاي هستن.
    فكر مي كنم به جاي اينكه تو چهار پنج تا تاپيك، تو يكي هم مي ذاشتين اونايي كه بايد استفاده مي كردن!
    موفق باشيد.
    مرسی. من تو همه تاپیک های که خودم سوال کرده بودم گذاشتم و یه سرچ هم کردم و تو اونایی که در مرد لیسانس به دکترا بود هم گذاشتم که نکنه از چشم کسی نا پیدا بمونه. ;D

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

پیش فرض در رشته برق ، اسم دانشگاه هایی که لیسانس به &#

سلام
    در رشته برق ، اسم دانشگاه هایی که لیسانس به دکترا دارن رو میشه بگید ؟
    اگه منو تو این تاپیک راهنمایی کنید ممنون می شم . البته بیشتر دانشگاه های اروپایی مد نظرم هستن

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : در رشته برق ، اسم دانشگاه هایی که لیسانس به دکترا دارن رو میشه بگید ؟

معمولا دانشگاه هایی که رنک خیلی خوبی دارن ایجوری هستن ، ولی این موضوع 100 در نیست
    اگه در مورد کانادا می پرسیدین : من دقیقا این حمله رو تو دپارتمان برق ، توروتنو دیدم!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

در كدوم دانشگاهها اين برنامه را اجرا ميكنند؟
    لطفآ اسمشونو و سايتشونو بگين!

Junior Member

در اروپا چه دانشگاههایی لیسانس به دکترا میگیرن؟

salam man daneshjuye sale akhare electronic engineering hastam va mikham mostaghiman baraye phd eghdam konam ,mishe kasi mano rahnemayi kone ke az koja bayad shoru konam,az koja mishe fahmid ke dar kodum az daneshgahha mishe az lisans be phd raft?
    lotfan be tore kamel mano rahnemayi mkonid,be khoda dige tahamole mundan tu iran ro nadaram.

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.m.shekari نمایش پست ها
    salam man daneshjuye sale akhare electronic engineering hastam va mikham mostaghiman baraye phd eghdam konam ,mishe kasi mano rahnemayi kone ke az koja bayad shoru konam,az koja mishe fahmid ke dar kodum az daneshgahha mishe az lisans be phd raft?
    lotfan be tore kamel mano rahnemayi mkonid,be khoda dige tahamole mundan tu iran ro nadaram.
    سلام دوست عزیز

اولا که لازم نیست زیاد احساساتی بشی....

ثانیا برای این که شما بتونید مستقیم از لیسانس به دکتری پذیرش بگیرید نیاز به رزومه فوق العاده قوی (مخصوصا از نظر research ) خواهید داشت

اولین کاری که میکنی اینه که بشینی حسابی روی زبان کار کنی و مدرک تافل یا آیلتس با نمره خوب بگیری ...بعدشم چند تا مقاله و معدل قابل قبول و ......

اطلاعات من در این حده : خیلی از دانشگاه های آمریکا ، بریتانیا و استرالیا این دوره ها رو دارند ؛ ولی باید تک تک سایت هر دانشگاه رو چک کنید

موفق باشید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.m.shekari نمایش پست ها
    ------------------------------------------------------------------------------------

چون به شما پاسخ داده شده سوالتونو پاک نمیکنم ... لطفا پینگلیش ننویسید ! لطفا به پیامهای خصوصی ارسال شده دقت کنید .

vahidR
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

به توضیحات 7para2x عزیز لازم میدونم که اضافه کنم که:
    تا جایی که من میدونم وزارت علوم مدرک Ph.D خارج از کشور رو به شرط داشتن ارشد ارزیابی میکنه،
    پس دوتا مشکل اینجا هست،
    1. اگه سربازی داشته باشید، اجازه خروج نمیتونید بگیرید.
    2.اگه نداشته باشید و برید درس بخونید و بیاید ایران، اینجا مدرکتون معتبر شناخته نمیشه و فقط لیسانستون قبوله.

بعید میدونم این قانون ها عوض شده باشه، اما با این حال اگه اطلاعات دیگه ای دارید، ممنون میشم که اینجا بزارید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)