صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: دیر رسیدن به قبرس و پرداخت application fee

پیش فرض دیر رسیدن به قبرس و پرداخت application fee

سلام من پروازم برای قبرس 12 می هست و 13 می هم وقت مصاحبه دارم. پروازم ساعت 11: 15 میرسه به لارناکا و من شنیدم که ساعت 12:30 بانکها تعطیل میشن. بنظرتون میرسم application fee سفارت رو همون روز پرداخت کنم یا باید کار دیگه ای کرد؟

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : دیر رسیدن به قبرس و پرداخت application fee

بانک های فرودگاه تا اونجایی که من می دونم شبانه روزی هستند، می تونید همونجا پرداخت کنید.

you can also pay it in the morning of appointment day,before going to embassy

me_f
    Guest

شما صبح مصاحبه هم ميرسيد پرداخت كنين. همونطور كه بچه ها ميگن اون ساعتي كه ما موقع وقت گرفتن تعيين كرديم،‌ [size=10pt]ظاهرا [/size]خيلي مهم نيست...

جدی؟؟ آخه وقتای من و خانمم اولیش 7:30 هستش و چون بانکا 8:30 باز میشه من استرسی شدم راجع به این دو موضوع که بانکهای فرودگاه شبانه روزیه و اینکه ساعت وقتا مهم نیست مطمئنید؟
    من یه سئوال دیگه هم دارم. من تو فروم خوندم که زن و شوهر با هم مصاحبه می شن. برای اینکه مطمئن شم به سفارت email زدم ولی اونا گفتن تک تک و سر وقت خودتون مصاحبه می شید! وقتای ما هم یه ساعت با هم فرق داره و اولی هم وقت خانممه که F-2 applicant هستش. نظر شما چیه؟ آیا مصاحبه ها جداست یا الکی نوشتن؟

me_f
    Guest

والا بچه هايي كه اخيرا رفتن ميگن! من از پست هاي اونا خوندم...

در مورد f2 visa هم كه اصلا اطلاعي ندارم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabi
    جدی؟؟ آخه وقتای من و خانمم اولیش 7:30 هستش و چون بانکا 8:30 باز میشه من استرسی شدم راجع به این دو موضوع که بانکهای فرودگاه شبانه روزیه و اینکه ساعت وقتا مهم نیست مطمئنید؟
    من یه سئوال دیگه هم دارم. من تو فروم خوندم که زن و شوهر با هم مصاحبه می شن. برای اینکه مطمئن شم به سفارت email زدم ولی اونا گفتن تک تک و سر وقت خودتون مصاحبه می شید! وقتای ما هم یه ساعت با هم فرق داره و اولی هم وقت خانممه که F-2 applicant هستش. نظر شما چیه؟ آیا مصاحبه ها جداست یا الکی نوشتن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabi
    سلام من پروازم برای قبرس 12 می هست و 13 می هم وقت مصاحبه دارم. پروازم ساعت 11: 15 میرسه به لارناکا و من شنیدم که ساعت 12:30 بانکها تعطیل میشن. بنظرتون میرسم application fee سفارت رو همون روز پرداخت کنم یا باید کار دیگه ای کرد؟
    1: میتونی سایت فردگاهو چک کنیو بانک رو توش پیدا کنی و ببینی تو سایت بانک نوشته که 24 ساعته هستن یا نه

2: اگه به سفارت میل بزنی بپرسی هم ضرر نداره.

3: میتونی هم از بچه هایی که زود تر میرن بخی برات بریزن , البته نمیدونم کسی میتونه جات بریزه یا نه.

موفق باشی, و برگشتی خبر یادت نره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science at DePaul University in Chicago

ساعتي كه وقت مصاحبه گرفتيد اصلا مهم نيست

به ترتيبي كه توي صف جلوي سفارت هستين ميرين توي سفارت. اصلا نگران نباشين، همون صبح هم مي تونين پرداخت كنين.

براي واريز پول پاسپورت ما رو نگاه كرد.

ممنون از راهنماییت. اگه بخوام همون صبح پرداخت کنم کجا باید پرداخت کنم. آیا شعبه ای از بانک نزدیک سفارت هست؟ اول سفارت نوبت بگیرم بعد برم دنبال بانک یا اینکه اول برم بانک؟ چه ساعتی جلوی سفارت باشیم؟

يه شعبه از بانک حدود يک کياومتري سفارت هست. اگر زود برسي و از محلي‌ها يا نگهبان‌ها بپرسي مي‌تونن راهنماييت کنن. روي هم رفته نگران نباش اصلا حتما جور ميشه
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)