صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: دوره های آموزشی مشترک بین المللی مجتمع فنی تهران و TAFE و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزشی مشترک بین المللی مجتمع فنی تهران و TAFE

نقل قول نوشته اصلی توسط haadi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من مهندسی مواد دارم از دانشگاه ازاد.به نظر شما من میتونم از tafe پذیرش بگیرم و بعدش اقامت استرالیا.یا اینکه بهتره واسه کارشناسی ارشد اقدام کنم.کدوم راه بهتره؟هزینه تقریبی هر کدوم حدودا ؟
    دوست من تا اونجایی که من میدونم الان شانس ویزا برای tafe گرفتن صفر است هزینشم زیاد به صرفه نیست من جات بودم دانشگاهپایین تر میزدم مثل چارلز استوارت ..هم اینکه تو سیدنی و ملبورنه هم قیمتش خوبه

سلام من آی تی شبکه رو اینجا گرفتم 2 سال و نیم هزینه هاش واسه کسی که میخواد خارج هزینه کونه خیلی خوبه مثلا واسه مدرک من خود استرالیا سالی 14 هزار دلار بودش ولی مجتمع فنی سالی 5 هزار تایی میشد مدرک دانشگاهه ملبورنو بهت میدن که خیلی معتبره من یه یک ماهه دیگه میرم ملبورن مدرکشم انصافا معتبره من یه سال پیش که مدرکو بردم ایرانسل رو چشاشون گذاشتن حتی به سابقه کاری من هم که نداشتم گیر ندادن ماهی 1 میلیون و 800 هم بهم دادن همون اول کار تازه رایتل الان 2.5 هم میده خدا رو شکر ایشالله بریم ملبورن ببینم اونجا چه خبره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farahzad نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز رفتم به سمینار مجتمع فنی تهران در مورد دوره های مشترک که انگار سالهاست مجتمع فنی و TAFE با هم دانشجو ردو بدل می کنن و دوره های سیلابساشم آپلود می کنم به نظر شما خوبه من این دوره ها رو برم و بعد از کشور خارج بشم برای لیسانس به استرالیا برم یا خیر چون من میخام برای زندگی برم استرالیا یعنی دیگه برنگردم اگه این پیش نیاز رو داشته باشم خوبه یا نه یا اینکه برم مالزی برای کارشناسی چون پولم اندازه 4 سال تحصیل تو استرالیا نیست واینکه اصلا این TAFE خوب هست بهتر از تحصیل در مالزی هست یا نه چون مجتمع همه استاداشون تحصیل کرده خارج هستن به نظرم که خوبه حالا نظر شما رو میخاستم

">
    برید از یک موسسه معتبر بپرسید اما اینطور که من شنیدم دیگه استرلیا Tafe نمیگیره والا... و درصد قبولی ویزا خیلی پایینه.. هرینش بالا هست اونجا و اگه مدرکتون بالای لیسان باشه وزارت علوم اصن دلار نمیده چون مدرک tafe برابر با فوق دیپلم هست.... درضمن اصن مدرک tafe رو وزارت خونه ما زیاد قبول ندارهو... بهتره برید بپرسید اما من یکی از آشناهام که اونور گفت نمیگیرن tafeچون بقصد پناهدگی میزنن ایرانیا !!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TAFE چيست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_nk نمایش پست ها
    نــــــه! من با همین ویزا الان استرالیا هستم. اون شرکت ها نمیتونن،من یه وکیل توپ از سفارت گرفتم همه کارام را کرد. اما کلا بستگی به شرایطت داره، اگر فوق لیسانس باشی نه نمیشه! اگر بخوای یه دوره 6 ماه 1 ساله بخونی نمیشه. حداقل طول دوره باید 2 سال باشه. یه وکیل کار بلد بگیری میتونه واست ویزا بگیره.

سلام
    به خاطر سن و سال ممکنه ویزا ندن؟ من 32 سالمه و شنیدم ممکنه ویزا ندن!
    دوم اینکه کدوم یکی ایز تیف ها را برای ایرانی ها بهتر میبینی؟ منظورم کدوم شهر، بابت کار و زندگی و ...
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

هیچ کسی اینجا نمیاد سوالات ما هارو جواب بده؟
    گرفتن این نوع ویزا به چه چیزهایی بستگی داره؟ آیا به سنم هم بستگی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azara نمایش پست ها
    سلام
    به خاطر سن و سال ممکنه ویزا ندن؟ من 32 سالمه و شنیدم ممکنه ویزا ندن!
    دوم اینکه کدوم یکی ایز تیف ها را برای ایرانی ها بهتر میبینی؟ منظورم کدوم شهر، بابت کار و زندگی و ...
    ممنون
    من به هیچ وجه توصیه نمیکنم.
    شانس گرفتن ویزا 0 هست. از ما گفتن بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزشی مشترک بین المللی مجتمع فنی تهران و TAFE و مسائل مرتبط

دوستان انقدر گنگ توضیح دادند که اصلا ادم نمی فهمه چی به چیه! من برای دوره های اموزشی مثل اتو کد و متلب و هایسیس اینا می خوام برم ؟ یعنی این مدارک معتبر نیستند برای مثلا امریکا ؟ و اینکه ایا اصلا مدرکی میدهند ؟ (یکی گفت که هیچی بهم ندادند!)
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزشی مشترک بین المللی مجتمع فنی تهران و TAFE و مسائل مرتبط

سلام دوستان من آفر از دانشگاه نیوکاسل دارم برای کار کردن خودم وهمسرم به نظرتون دوره ی تیف توایران بگذرونیم؟چه رشته ای؟سابقه کار نباشه مهمه؟ایا؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)