صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: دوره های آموزشی مشترک بین المللی مجتمع فنی تهران و TAFE و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزشی مشترک بین المللی مجتمع فنی تهران و TAFE

کسی تا به حال از اینجا فارغ التحصیل شده ؟؟ اگر کسی هست لطفا درباره کلاسها توضیح بده . با تشکر

من از سال 1385 تا سال 1387 اونجا درس خوندم نه تنها چیزی یاد نگرفتم بلکه فقط سرمایم رو ریختم دور الانم ایرانم دوستان توصیه میکنم بیخیال اینجا بشین فقط پول خودتون رو میریزید دور mehrdadd56 عزیز کلاس ها سطحشون خیلی پایین چیزی یاد نمیگیری رو این هم حساب بازنکن که حتما میری اگه کسی میخواد از ایران بره حالا برای کار یا تحصیل یه راه دیگر رو انتخاب کنه
    بازهم اگه سوالی بود در خدمتم

اینم بگم که من اون زمان تو دبی امتحان ایلتس دادم که نمره 7.0 رو بدست اوردم یعنی از حد نساب خود تیف که 5.5 هست خیلی بشتر بود ولی اصلا من پذیرش نگرفتم,ما در سال 1385 تو کلاس 13 نفر بودیم که از ما 13 نفر سه نفر موفق شدن برن , تاز ه جاهای خوبی هم نرفتن,برای اینکه مطمئن بشین که شرایط رفتن چطوری هست کافیه به سایت مجتمع فنی نگاه کنید تنها نام 4 نفر رو گذاشتن که دانشگاه های خوبی رفتن باقی که رفتن رو نذاشتن به دلیل اینکه دانشگاه های پذیرش گرفتن که رنک بالای 1200 دارن اگه قرار باشه برید و 30 میلیون تومان برای مدرک لیسانس خرج کنید تو یه دانشگاه که رنک 1200 داره برید دانشگاه ازاد علی اباد بهتر

با تشکر از دوست عزیز jafari1390
    خواستم بپرسم که چه رشته ایی اونجا می خوندید ؟

خواهشمیکنم من شبکه خوندم , یه نکته مثبت هم بگم که من با این مدرک تونستم تو شرکت ایرانسل استخدام بشم , اما مهمترین مسئله برای همه ما اینه که بتونیم از ایران خارج بشیم که من نتونسم به امید موفقیت همه مهاجرین عزیز

Junior Member

اصلا توصیه نمی کنم .سال 87 زمانیکه دلار استرالیا زیر 900 تومن بود من 2500000 تومن عزیزمو انداختم توی سطل آشغال.دوره طراحی لباس بود .اصلا استادهایی که مناسب این رشته باشند وجود خارجی نداشتند.سر ترم دوم هم خودشون گفتند که TAFE استادهای ما را قبول نکرده و گفتند باید عوض شوند و من بعد از هزینه کردن2500000 حتی یک ورق هم دستم ندادند که بگن حداقل چه واحدهایی رو پاس کردم.بچه هایی را هم که دوره های گرافیک را گذزونده بودند و پذیرش گرفته بودند هم اوضاع خوبی نداشتند می شناختم افرادی را که اونور واحد ها رو می افتادند و دوباره می اومدن ایران با هزینه بیشتر پاس می کردند حالا اینکه TAFE استرالیا این نمرات را ازشون قبول میکرد را نمیدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دیپلم معماری

پیش فرض پاسخ : TAFE چيست؟

توی یه سایت یکی از شرکت های اعزام دانشجو نوشته بود که ویزا گرفتن برای این دوره ها نشدنیه آیا وقعا اینجوریه؟

Junior Member mehdi_nk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar_13 نمایش پست ها
    توی یه سایت یکی از شرکت های اعزام دانشجو نوشته بود که ویزا گرفتن برای این دوره ها نشدنیه آیا وقعا اینجوریه؟
    نــــــه! من با همین ویزا الان استرالیا هستم. اون شرکت ها نمیتونن،من یه وکیل توپ از سفارت گرفتم همه کارام را کرد. اما کلا بستگی به شرایطت داره، اگر فوق لیسانس باشی نه نمیشه! اگر بخوای یه دوره 6 ماه 1 ساله بخونی نمیشه. حداقل طول دوره باید 2 سال باشه. یه وکیل کار بلد بگیری میتونه واست ویزا بگیره.
    خدايا راهي نميبينم آينده پنهان است. اما مهم نيست.همين کافي است که تو همه چيز را مي بيني و من تورا.

Junior Member

سلام دوستان.من مهندسی مواد دارم از دانشگاه ازاد.به نظر شما من میتونم از tafe پذیرش بگیرم و بعدش اقامت استرالیا.یا اینکه بهتره واسه کارشناسی ارشد اقدام کنم.کدوم راه بهتره؟هزینه تقریبی هر کدوم حدودا ؟

Junior Member

من لیسانس مخابرات دارم و میخوام برای یکی از رشته های مربوطه که 1ساله هست apply کنم .
    ممکن هست که قبول کنن؟
    میتونم اگه قبول شدم بعد تحصیل اقامت بگیرم؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)