صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 118

موضوع: Mississippi State University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Mississippi State University

نقل قول نوشته اصلی توسط azaam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از این دانشگاه پذیرش گرفتم برای دکترای صنایع و تو ایمیلشون گفتن که برامون منطقی هست که تا زمانیکه فاندتون جور نشه ثبت نام نکنید....فرم GA رو هم برای Graduate Director رشته ام فرستادم که می گفت می چرخونه دست اساتید تا اگه کسی خواست بهم خبر بده...به دوتا از استاداش هم ایمیل زدم ولی هنوز هیچ خبری نیست.....کسی هست که مشکل مشابه با من داشته باشه؟
    یا بتونه راهنماییم کنه؟؟؟
    ممنون
    تبریک میگم دوست عزیز
    میشه از روزمتون بگین..واقعیتش من دیر مدارکم رو ارسال کردم و تازه رسیده دانشکده..لطفا اینباکستون رو هم خالی بفرمایید چون نتونستم جوابتون رو بدم

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

دقیقا 142 روز از اپلای من به این دانشگاه (دپارتمان شیمی) می‌گذره (4دسامبر 2014 اپلای کردم) و تا این لحظه حتی یه ایمیل خشک و خالی نفرستادن که آیا من ریجکت شدم یا نه!
    (با اینکه از 5تا دانشگاه پذیرش فوق فاند "University of Florida, Michigan State University, Iowa State University, University of Akron, Texas Tech University" گرفتم! اما این دانشگاه هنوز هیچ پاسخی به من نداده!)
    همه مدارک (ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس و ریپورت نمرات آیلتس و GRE) رو هم ازم آفیشیال خواستن موقع اپلای! یعنی 60دلار ارزش یه ایمیل ریجکت رو هم نداشت؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    دقیقا 142 روز از اپلای من به این دانشگاه (دپارتمان شیمی) می‌گذره (4دسامبر 2014 اپلای کردم) و تا این لحظه حتی یه ایمیل خشک و خالی نفرستادن که آیا من ریجکت شدم یا نه!
    (با اینکه از 5تا دانشگاه پذیرش فوق فاند "University of Florida, Michigan State University, Iowa State University, University of Akron, Texas Tech University" گرفتم! اما این دانشگاه هنوز هیچ پاسخی به من نداده!)
    همه مدارک (ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس و ریپورت نمرات آیلتس و GRE) رو هم ازم آفیشیال خواستن موقع اپلای! یعنی 60دلار ارزش یه ایمیل ریجکت رو هم نداشت؟!
    شما که از دانشگاهی مثل فلوریدا ادمیشن گرفتید چرا منتظر میسیسیپی هستید ، حتما هنوز در حال بررسی‌، به ادمیشن آفیس ایمیل بزنید حتما پاسخ میده
    ویرایش توسط Olympia : April 29th, 2015 در ساعت 04:37 AM دلیل: ویرایش به فارسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nina123 نمایش پست ها
    شما که از دانشگاهی مثل فلوریدا ادمیشن گرفتید چرا منتظر میسیسیپی هستید ، حتما هنوز در حال بررسی‌، به ادمیشن آفیس ایمیل بزنید حتما پاسخ میده
    من با I-20 دانشگاه فلوریدا رفتم مصاحبه و الان تو کلیرنسم! منتظر آفر این دانشگاه نیستم. ناراحتم از اینکه همه مدارک رو آفیشیال دادم بهشون (هزینه ترجمه و مهر دادگستری و امور خارجه و ریپورت GRE و.... هزینه پست و اپلیکیشن فی) اما خب آدم دوست داره لاقل یه جوابی بدن بگن آقا ریجکت! بگن آقا پرونده ت داره بررسی میشه! قبلا هم ایمیل زدم اما هیچ پاسخی ندادن. دیروز اما یه ایمیل زدم و 4 نفر مهم رو هم cc قرار دادم و گفتم چرا اینجوریه و هنوز جوابی ندادین و امروز اینو پاسخ دادن:

Your application is still open. We were holding it because you are a competitive candidate who could have received an offer from us and we needed to wait until those students we initially admitted decided whether to accept an offer or not. Unfortunately it appears unlikely that we will be able to offer you any financial aid and thus that we will not be able to admit you to our fall class. A final decision will occur over the next two weeks.
    Thank you for your patience while these decisions were made.
    I hope to be able to give you a final decision very soon.

راستی فینگلیسی ممنوعه! من به فارسی برگردوندم پست شما رو
    ویرایش توسط emeliano : April 28th, 2015 در ساعت 09:08 PM

چندی پیش رنکینگ رشته های مهندسی و بیزنس برای تک تک دانشگاه های امریکا رو از اکانت پریمیوم USNEWS در آوردم و یکی یکی در تاپیک مربوط به اون دانشگاه قرار دادم برای مثال اینجا (برای هر دانشگاهی کافیه صفحات اون دانشگاه رو بالا پایین کنید تا پیداش کنید)
    بعدش رفتم سراغ تک تک رشته های مهندسی و بیزنس و همه فایل هاشون رو که حاوی اطلاعات زیر بود در آوردم:
    برای مهندسی این اطلاعات (برای مثال اینجا):
    Program Rank (رنک کلی در مهندسی)
    Specialty Rank (رنک در این رشته/گرایش)
    Full-Time Enrollment (تعداد دانشجویان فول تایم مهندسی)
    Tuition (شهریه دانشگاه)
    Average Undergrad GPA (میانگین معدل کارشناسی)
    Average GRE Quantitative (میانگین GRE کوانت)

و برای بیزنس این اطلاعات (برای مثال اینجا):
    Program Rank (رنک کلی در بیزنس)
    Specialty Rank (رنک در این رشته/گرایش)
    Full-Time Enrollment (تعداد دانشجویان فول تایم بیزنس)
    Tuition (شهریه دانشگاه)
    Average Undergrad GPA (میانگین معدل کارشناسی)
    Average GRE Quantitative (میانگین GMAT)

و بعدش دوباره رفتم سراغ رشته های مهندسی و برای تک تک شون اطلاعات زیر رو در آوردم (برای مثال اینجا):
    Score
    Tuition
    Total graduate engineering enrollment
    Average GRE quantitative score (master's and Ph.D. students) (new test)
    Engineering school research expenditures (2013-2014 fiscal year)

و حالا یه سورپرایز! اطلاعات جامعی درباره رشته های مهندسی این دانشگاه (دانشگاه مورد بحث در این تاپیک) در پنج عکس پیوست کردم. (برای افزایش سرعت عمل دیگه وقت نکردم عکس هارو تبدیل به PDF کنم)
    صفحه اول: Admissions
    صفحه دوم: Engineering School Academics
    صفحه سوم: Engineering School Ranking
    صفحه چهارم: Engineering School Student Body
    صفحه پنجم: Engineering School Cost
    اطلاعات بسیار بسیار بسیار مفیدی در این پنج صفحه هست که واقعا در تصمیم گیری شما در هنگام اپلای کردن و حتی بعد از پذیرش از اون دانشگاه مفید خواهد بود.

توضیح 1: بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این اطلاعات نخواهید بود.
    توضیح 2: برای تهیه این فایل زمان و انرژی زیادی صرف شده است امیدوارم که به تصمیم گیری شما در آینده تان کمکی کرده باشم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

من هم در ماه مارچ مدارک فرستادم و هنوز هیچ خبری نیست و ایمیل زدم گفتن که در 15 جون بررسی می کنن. کسی هست مثل من در این موقعیت بوده باشه و پذیرش کرفته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    من هم در ماه مارچ مدارک فرستادم و هنوز هیچ خبری نیست و ایمیل زدم گفتن که در 15 جون بررسی می کنن. کسی هست مثل من در این موقعیت بوده باشه و پذیرش کرفته باشه
    من 4 دسامبر 2014 اپلای کردم (برای Fall 2015) یعنی دقیقا 175 روز پیش! هنوز بهم جواب ندادن! شش هفته پیش ایمیل زدم که آقا پرونده ما در چه حالیه؟! گفت دو هفته بعد جواب میدم!! چهار هفته از اون دوهفته ی مذکور گذشت و هنوز جوابی ندادن! واقعا دپارتمان شیمی بی در و پیکری داره. 100 بار ایمیل زدم تا یدونه جواب دادن! حیف اون 60دلار اپلیکیشن فی و اون همه دردسری که بابت ارسال همه مدارکم (ریز نمرات، آیلتس، جی آر ای) اونم رسمی به این دانشگاه کشیدم!

Junior Member

من هم اوایل مارچ اپلای کردم حدود یک ماه پیش تماس گرفتم گفتن اواسط جون جواب میدن..و گفتن که ما سه بار در سال یعنی مارچ جون و نوامبر اپلیکیشن هارو بررسی میکنیم..من واسه صنایع اپلای کردم و این رو هم از منشی دانشکده صنایع پرسیده بودم..ما هم در صف انتظاریم (شایدم سر کار) باید صبر کرد no choice

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University

نقل قول نوشته اصلی توسط M00sa نمایش پست ها
    من هم اوایل مارچ اپلای کردم حدود یک ماه پیش تماس گرفتم گفتن اواسط جون جواب میدن..و گفتن که ما سه بار در سال یعنی مارچ جون و نوامبر اپلیکیشن هارو بررسی میکنیم..من واسه صنایع اپلای کردم و این رو هم از منشی دانشکده صنایع پرسیده بودم..ما هم در صف انتظاریم (شایدم سر کار) باید صبر کرد no choice
    خیلی دیر اپلای کرده بودی. حالا صبرکن ایشاله قبول شی.

Junior Member

دوستان کسی تو جون جواب نگرفته؟ اینا فازشون چیه که جواب نمیدن؟!!!