صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 118

موضوع: Mississippi State University

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Mississippi State University

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_fer230 نمایش پست ها
    تبريك ميگم، چقدر زود جوابتون اومد
    يه سوال دارم ممنون ميشم اگه پاسخ بديد، بعد از اپليكيشن آنلاين يه سري چيزا رو گفته كه پست كنيم ( از جمله كارنامه و .. )، دو تا فرم هست يكي Immunization، يكي ديگه هم مال financial support هستش، اين دو تا فرم رو شما فرستادين؟ چون اين دو تا رو بعد از ادميشن معمولا ميخوان.. شما چيكار كردين؟ فرستادين؟
    من ایمیل زدم پرسیدم از graduate school گفت وقتی ادمیت شدی و برای اینکه I-20 رو بتونیم بفرستیم برات، باید بفرستی اونها رو ولی در مرحله بررسی application نیازی به ارسالشون نیست
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE in UTD

تبريك ميگم، چقدر زود جوابتون اومد
    يه سوال دارم ممنون ميشم اگه پاسخ بديد، بعد از اپليكيشن آنلاين يه سري چيزا رو گفته كه پست كنيم ( از جمله كارنامه و .. )، دو تا فرم هست يكي Immunization، يكي ديگه هم مال financial support هستش، اين دو تا فرم رو شما فرستادين؟ چون اين دو تا رو بعد از ادميشن معمولا ميخوان.. شما چيكار كردين؟ فرستادين؟
    مرسی.نه من هیچ کدوم رو نفرستادم هنوز.راستش من متوجه شدم این دانشگاه خیلی دیر به دیر سایتشو آپدیت میکنه واسه همینه که خیلی از اطلاعاتش مثل نمره ی تافل مورد نیاز و همچنین اون 2تا فرم که برای بعد از پذیرش نیازه رو به اشتباه در سایت می بینیم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط betocheh نمایش پست ها
    من دیروز ایمیلی مبنی بر پذیرش از دپارتمان برق این دانشگاه دریافت کردم.در این ایمیل از من خواسته شده که BSخودم رو بفرستم تا I-20 را برایم پست کنند.
    مقطع پذیرش من مستر و برای برق مخابرات است.
    سلام
    به من هم واسه دکترا کامپیوتر پذیرش دادند و خواستند که financial support بفرستم تا I-20 صادر بشه فقط نگفتند که چه مبلغی و چه نوع assistantship دارم! گفتند از دپارتمان بپرسم. شما چی گفتند بهتون؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط parang575 نمایش پست ها
    سلام
    به من هم واسه دکترا کامپیوتر پذیرش دادند و خواستند که financial support بفرستم تا I-20 صادر بشه فقط نگفتند که چه مبلغی و چه نوع assistantship دارم! گفتند از دپارتمان بپرسم. شما چی گفتند بهتون؟
    دوستان ددلاینتون کی بود که نتایجتون اومده؟
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

دوستان این دانشگاه بیشتر استادمحوره نه؟ کسی تجربه ای نداره؟ چون کوردینیتور بهم گفت فایلت رو استادا می بینن و اگه با زمینه کاری استادی مطابقت داشت فاند میدن البته قبل اپلای کردنم...
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE in UTD

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    دوستان ددلاینتون کی بود که نتایجتون اومده؟
    اول فوریه بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE in UTD

نقل قول نوشته اصلی توسط parang575 نمایش پست ها
    سلام
    در ایمیل پذیرش من مبلغ رو مشخص کرده بودند. فاندی هم داده نشده بودو گفتند برای گرفتن فاند با graduate coordinator دپارتمان مربوطه تماس بگیرید.

سلام دوستان
    من واسه PHD_ Electrical اپلاي كردم، 30 ژانويه هم سابميت كردم اپليكيشنمو، توي پروفايلم كه ميرم نمره ي GRE رو زده نرسيده هنوز.. در حاليكه من تافل و GRE رو همزمان همون توي ژانويه فرستادم.. هر چي هم ايميل ميزنم جواب درست حسابي نميدن.. چيكار كنم بنظرتون؟ اينا كه از قرار معلوم دارن جواب پذيرش هاشونم ميدن كه..

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

سلام دوستان
    من واسه PHD_ Electrical اپلاي كردم، 30 ژانويه هم سابميت كردم اپليكيشنمو، توي پروفايلم كه ميرم نمره ي GRE رو زده نرسيده هنوز.. در حاليكه من تافل و GRE رو همزمان همون توي ژانويه فرستادم.. هر چي هم ايميل ميزنم جواب درست حسابي نميدن.. چيكار كنم بنظرتون؟ اينا كه از قرار معلوم دارن جواب پذيرش هاشونم ميدن كه..
    دوست من، این دانشگاه متاسفانه خیلی دیر پروفایل رو آپدیت میکنه و باز هم متاسفانه جواب هر ایمیل رو هم بعد از چندین بار ایمیل زدن، میدهند...
    اگر میتونید تماس بگیرید باهاشون و یا اینکه به BMordecai(at)grad.msstate.edu ایمیل بزنید... جواب پذیرش رو هم صریحا به من گفتند که اگر فاند میخوای باید صبر کنی ولی اگر فاند نمیخوای یکروزه هم میتونیم بهت جواب بدیم که پذیرفته میشی یا خیر!!! البته این جواب دپارتمان بود و graduate school از نتیجه اپلیکیشنم اظهار بی اطلاعی کرد!!!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    دوست من، این دانشگاه متاسفانه خیلی دیر پروفایل رو آپدیت میکنه و باز هم متاسفانه جواب هر ایمیل رو هم بعد از چندین بار ایمیل زدن، میدهند...
    اگر میتونید تماس بگیرید باهاشون و یا اینکه به BMordecai(at)grad.msstate.edu ایمیل بزنید... جواب پذیرش رو هم صریحا به من گفتند که اگر فاند میخوای باید صبر کنی ولی اگر فاند نمیخوای یکروزه هم میتونیم بهت جواب بدیم که پذیرفته میشی یا خیر!!! البته این جواب دپارتمان بود و graduate school از نتیجه اپلیکیشنم اظهار بی اطلاعی کرد!!!
    با سلام و عرض ادب
    منهم دقیقا مشکل farzad_fer230 رو دارم با این تفاوت که برای من نمره جی ار ای رو زدن ولی نمره تافل رو الان 3 ماه بیشتره که نزدن. ددلاین برای رشته ما 1 may هستش به نظرم باید ددلاین بگذره تا تمام موارد رو تکمیل کنند کلا خدا به داد هممون برسه
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...