صفحه 101 از 171 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1706

موضوع: چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

سلام دوستان

در فرم supplementary information your travels
    مجردم و مسافرتهایی که به خارج از ایران رفتم رو نوشتم (در قسمت a) آیا نیازی هست که سایر قسمتها که مربوط به همسر و فرزندان هستشو را N/A بزنم یا اینکه خالی بزارم بمونه ؟

باتشکر ا

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط nadi2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان

در فرم supplementary information your travels
    مجردم و مسافرتهایی که به خارج از ایران رفتم رو نوشتم (در قسمت a) آیا نیازی هست که سایر قسمتها که مربوط به همسر و فرزندان هستشو را N/A بزنم یا اینکه خالی بزارم بمونه ؟

باتشکر ا
    همون Not Applicable کافیه...

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    بچه ها... هذا سوال...
    تو فرم 5669 Schedule A Background ، اون قسمتی که گفته been refused admission to, or ordered to leave any country، اگر درخواست ویزای دانشجوییمون تو خود سفارت تو تهران ریجکت شده باشه 3 سال پیش ونه تو خود کشور اروپایی (اسپانیا) باید ذکر میکردیم؟ کسی تجربه ای داشته اگه فراموش کنیم چی میشه؟ میشه بعدنم تو مرحله ای اطلاع داد؟
    سلام

بعله باید اعلام میکردید

چندین نفر بودن که ریجکت ویزای آمریکا رو اطلاع ندادند و refuse شدند و یا گفتن dishonest هستید. یا گفتن دانشجوی genuine نیستید و از اینجا میخواهید برید آمریکا، یا گفتن که ریجکت از کشور friendly و democratic رو مخفی کردید!

حالا این که ویزای اسپانیا رو دسترسی داشته باشند رو من نمیدونم.

به نظرم تا رسید دستشون و فایل نامبر دادند یه ایمیل بزنید بگید قسمت 6d رو با دقت نخوندید و فکر کردید برای کانادای خالی بوده و بعداً فهمیدید باید مطرح می کردید. بعد هم توضیحات بدید. حتماً مشخص کنید که غیر عمدی بوده و به خاطر این که سوال بیشتر به refugee... immigration و CSQ ربط داشته و الان هم شوکه هستید که آخر سوال گفته any other country!!! من اگر خودم تو چنین وضعیتی بودم 100% آخر نامه هم پیشنهاد میدادم که سوال ریجکشن از کشور دیگه رو یه قسمت جدا براش بزارن...

حتماً جدی بگیرید!

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    دوستان در مورد فرم بک گراند سوال داشتم.
    ببخشید کلی سوال پیش اومد گفتم یه دفعه تو یه پست بپرسم .
    1-من بعد از فوق حدود 3 ماه منتظر جور شدن امریه بودم تا برم سربازی. این فاصله رو به نظر شما چی بنویسم؟
    2-خود امریه رو به انگلیسی چی بنویسم بهتره به نظرتون؟ ( چون امریه تو همین شرکتی که الان کار میکنم و تو زمینه کاریم بوده به نظرم بهش اشاره کنم یهتر باشه)
    3-بعد فوق حدود 6 ماه منتظر گرفتن امریه و اعزام بودم به نظرتون چی بهتره نوشته بشه؟ (Waiting in Military Queue?!! آیا؟ )
    4-اگه بنویسم مثلا training Course بودم آیا باید مدرک ارایه کنم؟
    5-بعد از سربازی هم 4 ماه دنبال کار بودم تا رفتم سر کار .اینجا رو چی توصیه میکنین؟ Waiting for Military Card ? Looking for Job ?
    6-اگه بنویسم Unemployed توقسمت ستون کمپانی و موسسه چی بنویسم؟ None ? یا Not Applicable ?
    7- من تاریخچه خودم رو از پیش دانشگاهی نوشتم که میشه از 11 سال قبل ، به نظرتون مشکل داره؟ چون گفته 10 سال پیش باشه؟(گفتم تو حساب متاب کردنش یه موقع مثلن نشه 9 سال و11 ماه طرف گیر بده گفتم محکم کاری بشه ;-) )
    8-من آدرس اقامت برای دوران سربازی رو بزنم همون آدرس خونمون بگم اونجا ساکن بودم ؟ یانه مثلن بگم کمپ فلان جا ؟
    9-اقامت دوران دانشگاه من خوابگاه بودم تو یه شهر دیگه آیا آدرس اونجا رو بزنم یا کماکان آدرس خونه پدری ایم رو به عنوان محل اقامت برنم؟
    ممنون از راهنماییتون.
    1. بنویسید unemployed,resting!
    2. اگر امریه بدی ممکنه نفهمن چیه و تعبیر بد کنند یا فکر کنن کیس پیچیده ای داری و خودت رو انداختی جایی تو سربازی یا کاری کردی! به نظم چون paris اصلاً با کیس های ایرانی آشنا نیست خیلی safe تر خواهد بود تا بنویسی یه کار دیگه میکردی! طوری که فکر نکنند تو سربازی کار خاص دیگه ای میکردی!
    3. اول گفتید 3 ماه بعد گفتید 6 ماه. مطمئن نیستم کدوم درسته... برای همین جواب نمیدم... که گیج نشید!
    4. احتمال داره بخوان...
    5. آره خوبه... looking for job!
    6. Not Applicable بهتره!
    7. 10 سال بزن از 11-2004 تا 11-2014....
    8. اگر تو شهر خودت سربازی میرفتی بزن خونه... حتی اگر موقع آموزشی نمیرفتی خونه!
    9. آدرس خوابگاه رو بزنید!

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    اتفاقا این موضوع برای من هم سوال بود دوستانی که تجربه کاور لتر دارن اگه لطف کنن و تجربه شون رو به ما هم بگن ممنون میشیم.
    من هم موندم یه نامه باشه که همه موارد رو تیتر وار توش توضیح بدم ( تاریخ انقضا کارت ملی، تغییر شناسنامه و.... ) یا اینکه برا هر کدوم از موارد باید یه نامه جدا گذاشت ؟
    فرمتش چطور باشه ؟
    سلام

اگر احساس میکنی موارد زیادی هست که میخواهی راجع بهش توضیح بدی، توصیه ام اینه که به وقت طرف هم احترام بزاری و گیجش نکنی.

اگر فکر می کنی مثلا مدارک adaptability خیلی پیچیده هستش، به نظرم یه کاور لتر جدا، فکر خیلی خوبیه.

اگر فقط میخوای یه توضیح بدی که:

1. شناسنامه تاریخ انقضا نداره

2. جا کم آوردم صفحه اضافه کردم به 5669، به نظرم همون یه برگ کافیه

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    سلام

بعله باید اعلام میکردید

چندین نفر بودن که ریجکت ویزای آمریکا رو اطلاع ندادند و refuse شدند و یا گفتن dishonest هستید. یا گفتن دانشجوی genuine نیستید و از اینجا میخواهید برید آمریکا، یا گفتن که ریجکت از کشور friendly و democratic رو مخفی کردید!

حالا این که ویزای اسپانیا رو دسترسی داشته باشند رو من نمیدونم.

به نظرم تا رسید دستشون و فایل نامبر دادند یه ایمیل بزنید بگید قسمت 6d رو با دقت نخوندید و فکر کردید برای کانادای خالی بوده و بعداً فهمیدید باید مطرح می کردید. بعد هم توضیحات بدید. حتماً مشخص کنید که غیر عمدی بوده و به خاطر این که سوال بیشتر به refugee... immigration و CSQ ربط داشته و الان هم شوکه هستید که آخر سوال گفته any other country!!! من اگر خودم تو چنین وضعیتی بودم 100% آخر نامه هم پیشنهاد میدادم که سوال ریجکشن از کشور دیگه رو یه قسمت جدا براش بزارن...

حتماً جدی بگیرید!
    ممنون...
    آره اتفاقا به فکرم رسیده که claim کنم و توضیح بدم به موقش. پیشنهاد خوبیه رودستم بزنم اصلن شاکیم میشم... اصلن میگم پس بدید نخواستیم...
    پس احتمالن تا مرحله فایل نامبر مشکلی نباشه...؟؟؟
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    ممنون...
    آره اتفاقا به فکرم رسیده که claim کنم و توضیح بدم به موقش. پیشنهاد خوبیه رودستم بزنم اصلن شاکیم میشم... اصلن میگم پس بدید نخواستیم...
    پس احتمالن تا مرحله فایل نامبر مشکلی نباشه...؟؟؟
    تا مدیکال فرصت هست. چون medical که برسه شروع میشه این بحث ها ولی تا کیست رسید پاریس خبر بده!

Junior Member

سلام.دوستان توفرمeconomic classes اون قسمت که سال های کاروباید بنویسیم من که 5 سالpart time دارم چی بنویسم؟2-3؟یا4-5؟
    اخه گفته معادلش!!!!

Junior Member

سلام دوستان

زمانی که دانشجو بودم همزمان کارهم میکردم ولی اون سالهای کاری رو نوشتم بصورت "پاره وقت" . ساعت کار تمام وقت در ایران "44 ساعت" در هفته هستش ولی نمیدونم ساعت کار برای پاره وقت چند ساعت در هفته هست و آیا اصلاً نیازی هست که ساعت کار در برای کار "پاره وقت" ذکر بشه ؟ همین که بنویسم "پاره وقت " بدون ذکر ساعت کافیه ؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    باتشکر

Junior Member

سلام به همه دوستان
    سوال در مورد پر کردن فرمها :
    1) تو بخش سربازی چون توی کارت های جدید ننوشته کدوم ارگان خدمت سربازی انجام گرفته در نتیجه توی فرم چی بنویسیم ؟ ( بزنیم نظام وظیفه یا بسیج یا ارتش )
    2) اونجایی که گفته شرایط 10 سال گذشته رو بنویسید من 10 سال گذشتم دقیقا وسط دوران سربازیم شروع میشه حالا از اول سربازی بنویسم یا از همون وسطش بنویسم ؟
    3) زمان بیکاری هم بنویسیم دنبال کار بودیم خوبه دیگه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)