صفحه 12 از 171 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1706

موضوع: چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

فوری

بعد از جولای سه تا فرم جدید اضافه شدند یا در واقع فرمتشون تغییر کرده ، من هر چه سعی میکنم تاریخ ها رو نمیشه وارد کرد .نسخه PDF من هم جدیده . نمیدونم چرا انقدر مشکل داره.کسی تا به حال با این فرم جدیدها مثل generic و بقیه مشکل داشته؟چه باید کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط angil_env نمایش پست ها
    فوری

بعد از جولای سه تا فرم جدید اضافه شدند یا در واقع فرمتشون تغییر کرده ، من هر چه سعی میکنم تاریخ ها رو نمیشه وارد کرد .نسخه PDF من هم جدیده . نمیدونم چرا انقدر مشکل داره.کسی تا به حال با این فرم جدیدها مثل generic و بقیه مشکل داشته؟چه باید کرد؟
    در کنترل پنل قسمت Regional setting لوکیشن را United states قرار دهید درست میشه.(احتمالاً الان رو ایران تنظیمه)
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال :
    1- نظر نهایی روی عنوان ترجمه شناسنامه و کارت ملی چیه ؟
    2- چک لیست دمشق از روی سایت برداشته شده. مدارکی که اونجا میخواست ولی تو چک لیست جدید اعلام نشده رو نمیخوان؟ مثلا کارت پایان خدمت/معافی
    3- UCI رو چی بنوبسیم . ما قبلا MI1 اقدام کرده بودیم فقط که فایل نامبر داریم B05***** که بهش نمیخوره
    4- به نظر شما پول پیش اجاره جزو asset حساب میاد؟ مشکل اینه که دادگستری رو قرارداد اجاره مهر نمیزنه.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط BBEHRAD نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال :
    1- نظر نهایی روی عنوان ترجمه شناسنامه و کارت ملی چیه ؟
    2- چک لیست دمشق از روی سایت برداشته شده. مدارکی که اونجا میخواست ولی تو چک لیست جدید اعلام نشده رو نمیخوان؟ مثلا کارت پایان خدمت/معافی
    3- UCI رو چی بنوبسیم . ما قبلا MI1 اقدام کرده بودیم فقط که فایل نامبر داریم B05***** که بهش نمیخوره
    4- به نظر شما پول پیش اجاره جزو asset حساب میاد؟ مشکل اینه که دادگستری رو قرارداد اجاره مهر نمیزنه.
    1- برای شناسنامه Birth certificate و در پرانتز Identity Card ترجمه شود. برای کارت ملی National ID Card
    2-درست میفرمایید ولی من شخصاً ریسک نکردم و فرستادم چون احتمالاً بعداً درخواست میشه و مکاتبات پروسه رو طولانیتر میکنه. فرستادنش ضرری نداره.
    3- UCI مخفف Unique Client Identifier هست اگر از پرونده قبل دارید ذکر کنید وگرنه خالی بگذارید.
    4-نظری ندارم
    جدول 38 رشته ای

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    1- برای شناسنامه Birth certificate و در پرانتز Identity Card ترجمه شود. برای کارت ملی National ID Card
    2-درست میفرمایید ولی من شخصاً ریسک نکردم و فرستادم چون احتمالاً بعداً درخواست میشه و مکاتبات پروسه رو طولانیتر میکنه. فرستادنش ضرری نداره.
    3- UCI مخفف Unique Client Identifier هست اگر از پرونده قبل دارید ذکر کنید وگرنه خالی بگذارید.
    4-نظری ندارم
    مرسی دوست عزیز
    در خصوص آیتم 3 ، از اونجا که پر نکردن UCI میتونه به معنای این باشه که هیج پرونده قبلی مهاجرتی نداشتم فکر میکنم بهتره اینو توی یه توضیح شرح بدم.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط BBEHRAD نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    در خصوص آیتم 3 ، از اونجا که پر نکردن UCI میتونه به معنای این باشه که هیج پرونده قبلی مهاجرتی نداشتم فکر میکنم بهتره اینو توی یه توضیح شرح بدم.
    در فرم Schedule A سوال 6 این از شما پرسیده میشود که پرونده قبلی مردود شده دارید یا خیر. و در زیر آن مکانی برای توضیح وجود دارد.

البته گویا پرونده قدیم شما در جریانه هنوز.
    ویرایش توسط faraz_fahimi : August 3rd, 2011 در ساعت 03:04 PM
    جدول 38 رشته ای

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

ته چک لیست دمشق یه آیتم داره :
    All immigration applicants must submit official military service completion or exemption certificates.

من الان دانشجو هستم و ایران هم نیستم و از معافیت تحصیلی استفاده می کنم ! چه مدرکی باید ارایه بدم ؟ یا چی اصلا باید بنویسم؟

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    ته چک لیست دمشق یه آیتم داره :
    All immigration applicants must submit official military service completion or exemption certificates.

من الان دانشجو هستم و ایران هم نیستم و از معافیت تحصیلی استفاده می کنم ! چه مدرکی باید ارایه بدم ؟ یا چی اصلا باید بنویسم؟
    دوست عزیز
    فرمها کلاً به روز شده اند و چک لیست عوض شده به سایت مهاجرت کانادا مراجعه کنید و فرمهای جدید را دانلود و پر کنید.
    جدول 38 رشته ای

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    دوست عزیز
    فرمها کلاً به روز شده اند و چک لیست عوض شده به سایت مهاجرت کانادا مراجعه کنید و فرمهای جدید را دانلود و پر کنید.
    می دونم !

همین چک لیست جدید سوریه واسه مهاجرت به روش استانی ! Visa Office Specific
    Instructions صفحه 12 !

All immigration applicants must submit official military service completion or exemption certificates

منی که معافیت تحصیلی دارم باید چی بنویسم و چه مدرکی بدم؟

سلام در فرم general application form for canada در قسمت national identity document باید شماره کارت ملی را نوشت؟در حالی که مدت انقضا کارت ملی تمام شود باید چی کارد؟چون در قسمت تاریخ انقضا اگر تاریخ کارت کمتر از تاریخ الان باشد را قبول نمی کند. با توجه به اینکه در حال حاضر تمدید کارت ملی انجام نمی شود
    یک پرسش دیگه در جاهای که در هنگام پر کردن نمی توان هیچیزی تایپ کرد باید چی کارد؟ می شه بعد از پرینت با خودکار مشکی نوشت N/A؟با تشکر از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)