صفحه 13 از 171 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1706

موضوع: چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

نقل قول نوشته اصلی توسط saham sahami نمایش پست ها
    سلام در فرم general application form for canada در قسمت national identity document باید شماره کارت ملی را نوشت؟در حالی که مدت انقضا کارت ملی تمام شود باید چی کارد؟چون در قسمت تاریخ انقضا اگر تاریخ کارت کمتر از تاریخ الان باشد را قبول نمی کند. با توجه به اینکه در حال حاضر تمدید کارت ملی انجام نمی شود
    یک پرسش دیگه در جاهای که در هنگام پر کردن نمی توان هیچیزی تایپ کرد باید چی کارد؟ می شه بعد از پرینت با خودکار مشکی نوشت N/A؟با تشکر از شما
    به نظر من با توجه به اینکه در ایران رسما اعلام شده که تمام کارت های ملی تا سال 93 اعتبار داره(سال 93 رو مطمئن نیستم 93 بود یا 92) می تونی تاریخ بزنی و در یک یادداشت جدا توضیح بدی که تاریخ اعتبار اینجوری است. د
    در مورد سئوال دوم اگر فرم validate می شود و ایراد نمی گیرد و در آخر بارکد نوشته می شود نیاز به نوشتن چیز دیگری ندارید.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

سلام در فرم general application form for canada در قسمت national identity document باید شماره کارت ملی را نوشت؟در حالی که مدت انقضا کارت ملی تمام شود باید چی کارد؟چون در قسمت تاریخ انقضا اگر تاریخ کارت کمتر از تاریخ الان باشد را قبول نمی کند. با توجه به اینکه در حال حاضر تمدید کارت ملی انجام نمی شود
    یک پرسش دیگه در جاهای که در هنگام پر کردن نمی توان هیچیزی تایپ کرد باید چی کارد؟ می شه بعد از پرینت با خودکار مشکی نوشت N/A؟با تشکر از شما
    با استناد به راهنما اگر شما مدرک معتبر دارید باید این قسمت را پر کنید وگرنه میتوانید No را انتخاب کنید چون با انتخاب Yes باید ترجمه کارت ملی را هم ارایه دهید که از یکطرف تاریخ صدور ندارد و از طرفی باطل شده است و مشکوک است.
    Check the appropriate box to indicate if you have a valid identity document.

فرم جدید هوشمند است و با انتخاب بعضی گزینه ها سایر گزینه ها غیر فعال میشود. همانطور که دوست عزیزمان گفت در انتها اگر فرم Validate بشه مشکلی نیست آن قسمتها خالی بمونه.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    در فرم Schedule A سوال 6 این از شما پرسیده میشود که پرونده قبلی مردود شده دارید یا خیر. و در زیر آن مکانی برای توضیح وجود دارد.
    در صورتی که به هر دلیلی مثلا کمبود مدارک برای اثبات سابقه کار، پرونده بسته شود ولی فایل نامبر بدهند آیا باید این سوال 6 را هم جواب دهیم و اگر آری، گزینه d را باید علامت بزنیم و در زیر آن علت را توضیح دهیم؟
    شما هم همین کار را کردید؟
    ارسال مدارک به سیدنی: 21-08-2011 ، برداشت پول 15-11-2011
    کد 3111

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrni007 نمایش پست ها
    در صورتی که به هر دلیلی مثلا کمبود مدارک برای اثبات سابقه کار، پرونده بسته شود ولی فایل نامبر بدهند آیا باید این سوال 6 را هم جواب دهیم و اگر آری، گزینه d را باید علامت بزنیم و در زیر آن علت را توضیح دهیم؟
    شما هم همین کار را کردید؟
    بله دقیقاً. منم همین کار رو کردم.
    جدول 38 رشته ای

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member

توجه دوستان رو جلب میکنم به چیزای عجیب. مدارک منو بعد از 2 ماه برگردوندند به علت اینکه عکس همراه فرمها نبوده. در صورتیکه هم عکس بوده و هم پشت نویسی کامل شده بوده.جالب اینجاست که 4 تا پاکت حاوی عکسهای هر نفر به اضافه یک پاکت که حاوی لیبلها بوده رو همه رو کنار هم قرار داده بودم و حالا همراه مدارک برگشت خورده فقط پاکت لیبلها موجود هستند.
    ایا تابحال کسی بابت نبودن عکس مدارکش برگشت خورده با نه؟
    البته من مطمئن هستم که عکسها همراه مدارک بوده اند و تصور میکنم یا گمشون کردن یا ؟!!! واقعا نمیدونم چرا؟
    به هرحال از دوستان میخوام سعی کنن واقعا هیچ بهانه ای بدست اونا ندهند.
    ارسال مدارک به سیدنی: 21-08-2011 ، برداشت پول 15-11-2011
    کد 3111

سلام.اگر کسی مجرد باشد آیا باید فرم statutory declaration of common-law union را پر کرد.آیا اینکه می شود همه موارد را N/A نوشت.و همچنین فرم declaration from non-accompanying parent/guardian for minors immigrating to canada را چه کسی باید پر کند؟من نه همسر و نه فرزند دارم.آیا این فرم باید توسط پدر و مادر پر شود.با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام.اگر کسی مجرد باشد آیا باید فرم statutory declaration of common-law union را پر کرد.آیا اینکه می شود همه موارد را N/A نوشت.و همچنین فرم declaration from non-accompanying parent/guardian for minors immigrating to canada را چه کسی باید پر کند؟من نه همسر و نه فرزند دارم.آیا این فرم باید توسط پدر و مادر پر شود.با تشکر
    خیر. این فرمها را نیازی نیست که شما پر کنید.
    فرم اول اظهارنامه داشتن پارتنر است و دومی یکجور رضایتنامه قیم و سرپرست برای فرزند صغیره که در مهاجرت به کانادا همراه آن بچه نیست.
    جدول 38 رشته ای

سلام.آیا فرم additional dependents /declaration form را کسی که مجرد هست باید پر کند؟آیا می توان تمام موارد خواسته شده را N/A نوشت و با بقیه مدارک پست کرد؟با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام.آیا فرم additional dependents /declaration form را کسی که مجرد هست باید پر کند؟آیا می توان تمام موارد خواسته شده را N/A نوشت و با بقیه مدارک پست کرد؟با تشکر
    این فرم برای متاهلانی است که خانواده بیش از پنج نفر دارند.
    جدول 38 رشته ای

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

با تغییر فرمها آیا باید Damascous checklist
    تکمیل بشه و با باقی مدارک ارسال بشه؟
    too much love will kill you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)