صفحه 14 از 171 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1706

موضوع: چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

Senior Member mehran23 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

نه، چون اطلاعات سفرها و ... به فرم هاي اصلي اضافه شده ديگر نيازي به فرم هاي دمشق نيست و اصلا كلا به سايت دمشق مراجعه كنيد مي بينيد كه فرم ها حذف شده اند.

Junior Member

با سلام
    من سوم دبستان رو جهشی خوندم به نظر شما در فرم schedule A آیتم 7 education ‌ سنوات elementary رو 4 بزنم؟ یا اینکه همون سنوات استاندارد elementary یعنی 5 سال؟ همین داستان در مورد سنوات دانشگاه هم هست من لیسانس رو 5 ساله تموم کردم باید 5 زد یا 4 که استاندارده؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط BBEHRAD نمایش پست ها
    با سلام
    من سوم دبستان رو جهشی خوندم به نظر شما در فرم schedule A آیتم 7 education ‌ سنوات elementary رو 4 بزنم؟ یا اینکه همون سنوات استاندارد elementary یعنی 5 سال؟ همین داستان در مورد سنوات دانشگاه هم هست من لیسانس رو 5 ساله تموم کردم باید 5 زد یا 4 که استاندارده؟
    راجع به این موضوعات قبلا خیلی بحث شد اینجا و نظر قالب بر این بود که باید همون تعداد سال های استاندارد رو نوشت. من برای خودم دانشگاه رو 4 سال زدم ولی یه نامه هم پیوست کردم و توضیح دادم درسم بیشتر از 4 سال طول کشیده بوده...
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    راجع به این موضوعات قبلا خیلی بحث شد اینجا و نظر قالب بر این بود که باید همون تعداد سال های استاندارد رو نوشت. من برای خودم دانشگاه رو 4 سال زدم ولی یه نامه هم پیوست کردم و توضیح دادم درسم بیشتر از 4 سال طول کشیده بوده...
    مرسی
    فکر کنم در این صورت حتما نامه توضیح لازم باشه چون سنوات با جدول زیرش که اطلاعات دیتیل رو وارد میکنی منطبق نخواهد بود و سوال برانگیز میشه. مشکل اینه که نامه توضیح هم نیاز به مستندات داره که تهیش سخته.

Junior Member atos_pouya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University (North of Tehran Branch), BS in Microbiology

سلام دوستان عزیز من چند سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1.در فرم generic application(IMM0008 بخش application details بند 4 در قسمت immigration office requested for processing باید سوریه و دمشق ونوشت یا جای دیگری را؟؟؟؟ در بند 5 این قسمت من همه ی زبان های انتخابی برای correspondence , interview را انگلیسی انتخاب کردم مشکلی نداره؟؟؟ در بند 7 همین قسمت در مورد CSQ سوال شده من باید No بزنم یا این بخش را خالی بذارم؟ در قسمت personal details نوشتن قد به سانتی متر کافیه دیگه نیازی به نوشتن به فوت و اینچ نیست؟؟ در بخش contact info باید در قسمت P.O BOX همون کد پستی را نوشت؟؟؟ و در قسمت district منطقه ی پستی ؟؟؟؟ قسمت شماره فکس را باید خالی گذاشت یا N/A نوشت؟؟ من قسمت depenant فرم را remove کردم مشکلی نداره؟ ضمنا بخش هایی از فرم هستند که به محض این که گزینه no را انتخاب میکنیم جدول های پایین ان غیر قابل نوشتن میشوند خالی گذاشتن این بخشها مشکلی ایجاد نمیکند؟؟؟؟
    2. در فرم IMM5669 در قسمت EDUCATION سالهای تحصیل Elementary / primary را من 8 سال زدم و secondary/high school را 4 سال ایا باید سال راهنمایی و دبیرستان را 8 سال بزنم؟؟؟؟؟ در جدول پایینش هم اطلاعات دوران دبیرستان رو هم باید نوشت یا فقط دانشگاه کافیه ؟؟؟
    3. فرم schedule 3/ imm0008E بخش 10 میزان assets , liabilities, settelment funds چه عددی باید نوشت که قابل قبول باشه ؟ در قسمت سابقه کاری من بعد از فارغ التحصیلی یه جا کار کردم بقیه جدول ها رو N/A یا خالی بذارم؟
    4. و اخرین سوال فرم های seperation declaration for minors , commn-law و additional dependants برای من که مجرد هستم اصلا نباید همراه مدارک ارسال بشه یا باید با N/a پربشه و ارسال بشه؟؟؟؟
    ببخشید خیلی سوال پرسیدم
    Be a lamp unto your own feet and donnot seek outside yourself
    Buddha

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط atos_pouya نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من چند سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1.در فرم generic application(IMM0008 بخش application details بند 4 در قسمت immigration office requested for processing باید سوریه و دمشق ونوشت یا جای دیگری را؟؟؟؟ در بند 5 این قسمت من همه ی زبان های انتخابی برای correspondence , interview را انگلیسی انتخاب کردم مشکلی نداره؟؟؟ در بند 7 همین قسمت در مورد CSQ سوال شده من باید No بزنم یا این بخش را خالی بذارم؟ در قسمت personal details نوشتن قد به سانتی متر کافیه دیگه نیازی به نوشتن به فوت و اینچ نیست؟؟ در بخش contact info باید در قسمت P.O BOX همون کد پستی را نوشت؟؟؟ و در قسمت district منطقه ی پستی ؟؟؟؟ قسمت شماره فکس را باید خالی گذاشت یا N/A نوشت؟؟ من قسمت depenant فرم را remove کردم مشکلی نداره؟ ضمنا بخش هایی از فرم هستند که به محض این که گزینه no را انتخاب میکنیم جدول های پایین ان غیر قابل نوشتن میشوند خالی گذاشتن این بخشها مشکلی ایجاد نمیکند؟؟؟؟
    2. در فرم IMM5669 در قسمت EDUCATION سالهای تحصیل Elementary / primary را من 8 سال زدم و secondary/high school را 4 سال ایا باید سال راهنمایی و دبیرستان را 8 سال بزنم؟؟؟؟؟ در جدول پایینش هم اطلاعات دوران دبیرستان رو هم باید نوشت یا فقط دانشگاه کافیه ؟؟؟
    3. فرم schedule 3/ imm0008E بخش 10 میزان assets , liabilities, settelment funds چه عددی باید نوشت که قابل قبول باشه ؟ در قسمت سابقه کاری من بعد از فارغ التحصیلی یه جا کار کردم بقیه جدول ها رو N/A یا خالی بذارم؟
    4. و اخرین سوال فرم های seperation declaration for minors , commn-law و additional dependants برای من که مجرد هستم اصلا نباید همراه مدارک ارسال بشه یا باید با N/a پربشه و ارسال بشه؟؟؟؟
    ببخشید خیلی سوال پرسیدم
    1- سوریه - مشکلی نیست - NO - سانتیمتر کفایت می کند - اون صندوق پستی هست که اگر دارید می نویسید وگرنه کد پستی جزو آدرس شماست . اگر صندوق پستی داشته باشید برای تماس ها فقط شماره صندوق پستی کفایت می کنه - فکس اگر ندارید جاشو خالی بزارین - اشکالی نیست - خیر مشکلی نیست
    2 -باید اطلاعات تحصیلی خود را کامل بنویسید شامل دبیرستان و دانشگاه
    3 - حداقل موجودی برای یک نفر کفایت میکنه که این موجودی در پرینت حساب بانکی شما باید باشه - قاعدتا فقط جایی که کار کردین رو باید بنویسید و باقی جدول رو خالی بگذارید.
    4 - وقتی شما مینویسید مجردین ارسال فرمهای ذکر شده اصلا لازم نیست
    too much love will kill you

Junior Member

با سلام
    در فرم IMM5406E آدرس برادر و خواهر ناتنی که آدرس دقیق ازشون ندارم، چی بنویسم؟؟؟ فقط میدونم تو چه شهری زندگی می کنن...

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Alchemist نمایش پست ها
    با سلام
    در فرم IMM5406E آدرس برادر و خواهر ناتنی که آدرس دقیق ازشون ندارم، چی بنویسم؟؟؟ فقط میدونم تو چه شهری زندگی می کنن...
    زیاد مهم نیست اون آدرس ها . هر آدرسی بنویسید درست هست . یکی از دوستانم مشابه شما بود اصلا اعلام نکرد برادر ناتنیش رو و مشکلی هم پیش نیومد.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    چند تا سوال داشتم .ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:
    1- فرم 5562(supplementary information) فقط یک نسخه پر بشه یا اینکه جداگانه توسط همسر هم باید پر بشه؟
    2- فرم 5406(ADDITIONAL FAMILY INFORMATION) هم یک نسخه کافی است یا باید توسط همسر هم به طور جداگانه تکمیل شود؟ در همین فرم نوشته شده که اسامی رو به زبان اصلیتون هم بنویسید ولی جایی برای اون در نظر گرفته نشده،کجا باید اون رو بنویسیم؟اگر باید توسط همسر هم به طور جداگانه پر شود در این صورت در قسمت متقاضی اسم چه کسی رو باید نوشت/
    3- با توجه به اینکه در قسمت FUND اشاره ای به پرینت شش ماهه نشده اگه فقط یه گواهی تمکن مالی با مبلغی که برای دو نفر لازم هست بگیریم کافیه و دیگه هیچ مدرک و سند دیگه ای ارائه ندیم،مثل سند خونه و ماشین و ..... .

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط CYRUSKHANI نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    چند تا سوال داشتم .ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:
    1- فرم 5562(supplementary information) فقط یک نسخه پر بشه یا اینکه جداگانه توسط همسر هم باید پر بشه؟
    2- فرم 5406(ADDITIONAL FAMILY INFORMATION) هم یک نسخه کافی است یا باید توسط همسر هم به طور جداگانه تکمیل شود؟ در همین فرم نوشته شده که اسامی رو به زبان اصلیتون هم بنویسید ولی جایی برای اون در نظر گرفته نشده،کجا باید اون رو بنویسیم؟اگر باید توسط همسر هم به طور جداگانه پر شود در این صورت در قسمت متقاضی اسم چه کسی رو باید نوشت/
    3- با توجه به اینکه در قسمت FUND اشاره ای به پرینت شش ماهه نشده اگه فقط یه گواهی تمکن مالی با مبلغی که برای دو نفر لازم هست بگیریم کافیه و دیگه هیچ مدرک و سند دیگه ای ارائه ندیم،مثل سند خونه و ماشین و ..... .
    1- یک نسخه کافیست و در قسمت اول سفرهای خارجی خودتون رو مینویسید و در قسمت ب مسافرتهای خارجی همسرتان
    2- این فرم یک بار برای شما کامل می شود یک بار برای همسرتان . در فرمی که شما پر می فرمایید شما متقاضی هستید و در ردیف اول و همسرتان در ردیف دوم و پر کردن قسمتهای والدین و خواهر و برادران شما و هنگام پر کردن فرم همسرتان اسم ایشان اول و شما در ردیف دوم و ... . من در این قسمت چون جایی نگذاشته بود به زبان فارسی ننوشتم اسامی رو
    3 - اگر پرینت حساب 6 ماهه نشان دهنده حداقل موجودی باشه نیاز به ارائه مدارک دیگر نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)