صفحه 163 از 171 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1706

موضوع: چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

بله فرق میکنه بنده لیسانس ناپیوسته دارم که در وس هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی هر کدام دو سال و در مجموع چهار سال محاسبه شدند.
    اما در واقعیت مجموع سالهای این دو مقطع 6 سال بوده یعنی کاردانی 2 سال و 11 ماه و کارشناسی هم 2 سال و هفت ماه

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran_Canada نمایش پست ها
    بله فرق میکنه بنده لیسانس ناپیوسته دارم که در وس هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی هر کدام دو سال و در مجموع چهار سال محاسبه شدند.
    اما در واقعیت مجموع سالهای این دو مقطع 6 سال بوده یعنی کاردانی 2 سال و 11 ماه و کارشناسی هم 2 سال و هفت ماه
    سلام.
    بر اساس واقعیت موجود در مدرکتون وارد کنید.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نظر شخصی من اینه که در این فرم شما واقعیت رو مینویسن و اونا بعد خودشون بر اساس وس به شما امتیاز خواهند داد.
    مثل اینه که کسی مثلا 2 سال کار پارت تایم داشته باشه اون میاد این دو سال رو مینویسه اما ممکنه اداره مهاجرت بگه من فقط معادل 1 سال برای امتیاز برای شما در نظر میگیرم.
    اینجا هم اگه شما تعداد سال رو بر اساس وس عوض کنی بعد تو قسمت بعد که باید شرح زندگی و فعالیت ها تو بصورت دقیق بنویسی چند سال کم میاری.
    بنابراین،به نظر من شما واقعبت رو بنویس از این سال تا اون سال فلان جا دریس خوندی برای مدرک مثلا BSc.
    باز این نظر منه و اگه بقیه دوستان نظری دارن میتونن راهنمایی کنن.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

فوری
    دوستان یک سوال دیگر.
    در فرم -supplementary information در قسمت فرزندان اسمشون رئ N/A زدم و باکس سفر نکرده را هم تیک زدم ولی برای قسمت همسر باکسی برای اسم درنظر گرفته نشده و فقط باکس سفر نکرده رو تیک زده. اکیه؟
    قایقی خواهم ساخت خواهم انداخت به آب دور خواهم شد از این خاک غریب
    Category: FSW2014 Received by CIO : 31Dec/2014 Final Status: App returned due to overall Cap reached
    Category:Express Entry2015,CRS Point:954
    ,ITA Received on 19Dec/2015, CIC submission Date 15Feb/2016,AOR Received 16Feb/2016,RPRF(Right of Permanent Residency Fee) 21May/2016,Pass Request:17June/2016,Landed Nov/2016, Became Canadian citizen Feb7/2022, Passport Mar22/2022,

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

فوری
    دوستان یک سوال دیگر.
    در فرم -supplementary information در قسمت فرزندان اسمشون رئ N/A زدم و باکس سفر نکرده را هم تیک زدم ولی برای قسمت همسر باکسی برای اسم درنظر گرفته نشده و فقط باکس سفر نکرده رو تیک زده. اکیه؟
    شما برای بچه در صورتی که بچه ندارید نباید Did not travel رو بزنید. فقط N/A کفایت میکنه. وقتی تیک رو می زنید یعنی بچه دارید...
    ویرایش توسط xanrown : December 22nd, 2014 در ساعت 12:06 AM

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    شما برای بچه در صورتی که بچه ندارید نباید Did not travel رو بزنید. فقط N/A کفایی میکنه. وقتی تیک رو می زنید یعنی بچه دارید...
    کجارو N/A بزنم؟ همون قسمت اسمشون رو میفرمایید؟
    برای همسر چطور؟ (وضعیت تاهل مجرد)

sepehr_5566 آواتار ها

فوری
    دوستان یک سوال دیگر.
    اگر شما مجرد هستین در قسمت همسر did not travel رو تیک نزنین و در تمامی ستون های(قابل نوشتن) ردیف اول جدول زیرش بنویسین N/A
    برای قسمت فرزندان اdid not trave رو تیک نزنین و در جلوی given name بنویسین N/A همچنین در تمامی ستون های ردیف اول جدول زیرش هم بنویسین N/A

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    میتونین شماره شناسنامه رو بنویسین، تاریخ صدور شناسنامه رو Issued Date و تاریخ expiration رو خالی بزارین.
    البته برخی ذوستان توصیه کردن که تو کاور لتر بنویسین شناسنامه ایرانی تاریخ انقضا نداره و شما این رو خالی گذاشتین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط BLACKSABBATH نمایش پست ها
    national ID یعنی کارت ملی اگه گفت birth certificate یعنی شناسنامه
    دوست عزیر لطفا قبل از پاسخ، پست های پیشین رو مطالعه بفرمایین. و لطفا از دادن اطلاعات نادرست که منجر به سردرگمی دوستان در این شرایط میشه خودداری کنین.
    باید بگم که در اونجا از شما National Identity Document خواسته که شناسنامه هم میتونه یکی از اون باشه.
    بنابراین اگه کمی زحمت بکشین و پست های قبل رو مطالعه بفرمایین میبینین که خیلی از دوستان شماره شناسنامه رو برای قسمت National ID وارد کردند و هیچ مشکلی پیش نیومده و فایل نامبر هم گرفتن و دلیل اون هم اینه که اکثر کارت ملی ها تاریخ انقضا شون گذشته و هم تاریخ صدورشون دقیق مشخص نیست که باید هر دو رو تخمین بزنین اما در در مورد شناسنامه این دردسر رو کمتر داره

ممنون از توجهتون و امیدوارم با مطالعه بیشتر، ما و دوستان بتونیم از نظرات شما هم استفاده کنیم.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : December 22nd, 2014 در ساعت 12:36 AM

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

کجارو N/A بزنم؟ همون قسمت اسمشون رو میفرمایید؟
    برای همسر چطور؟ (وضعیت تاهل مجرد)
    نوشتن یک N/A در ردیف اول کفایت می کنه. هدف از نوشتن این کلمه اینست که چیزی در آینده قابل اضافه کردن به این جدول نخواهد بود.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Junior Member

سلام دوستان. من امروز مدارک رو بردم tnt. اونها پاکت پستی لایه دار نداشتند و پاکت پستی ساده به من دادند. متاسفانه مدارکم در پاکت A4 جا نشد و مجبور شدم در A3 بذارم. یعنی طبق راهنمای cic نتونستم در پاکت 23*30.5 بذارم! اونها هم پاکت من رو در bag پلاستیکی tnt گذاشتند. الان از بابت سایز و جنس پاکت که خیلی نازکه نگرانم. به نظر شما لازمه برم پاکت رو عوض کنم یا مشکلی پیش نمیاد؟
    ممنون از راهنماییهاتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)