صفحه 3 از 171 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1706

موضوع: چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

نقل قول نوشته اصلی توسط SwanPrince نمایش پست ها
    با سلام
    من تازه با این فروم آشنا شدم و کمی بی تجربه هستم. یک سئوالی در خصوص ارسال مدرک آیلتس برای مهاجرت دارم. من تنها یک نسخه از کارنامه آیلتس دارم و می خوام همزمان هم برای فدرال و هم برای کبک اقدام کنم. ظاهرا تنها فقط همین یک نسخه را به من می دهند و نسخه اضافه تری به خود من داده نخواهد شد. همزمان با ارسال مدارک هم باید کارنامه را ارسال کنیم و از ریپورت جداگانه از مرکز آیلتس هم مورد قبول نیست. اگر ممکن است من را در این خصوص راهنمایی فرمایید.
    سلام
    اگر امتحان آیلتس را در ایران داده باشید با مراجعه به مرکز برگزار کننده (آیلتس ایران یا تهران) وپرداخت وجه تعیین شده(حدود50هزار تومان برای هر نسخه اضافه)مشکلتان حل خواهد شد.البته بد نیست اول تماس تلفنی بامرکز برگزارکننده داشته باشید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط maritra_sa نمایش پست ها
    1-خوب هم تاربخ روز رو بزنیم هم زیرش Now بنویسیم مطمئن تر نیست؟

2-در سوال 19 Application for permanent residence in Canada، شماره Identity Card بالاخره کدومه؟ شماره شناسنامه یا کارت ملی؟

ممنون از پاسختون
    من در فرم های خودم شماره شناسنامه رو نوشتم و مشکلی هم برام ایجاد نشد.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

توی چک لیست IMM5612 آیتمی هست :
    self -addressed mailing labels one in English or french and the second in the official language of your country
    منظورش چیه؟؟!!باید یه فایل word درست کنیم وآدرس پستی رو هم به انگلیسی هم به فارسی بنویسیم؟درست متوجه شدم؟

Senior Member

نه، باید دو تا برچسب ( میتونید از لوازم تحریری ها سایز مناسب رو بخرید ) بگیرید،آدرستونو رو یکی به فارسی رو دیگری به انگلیسی بنویسید

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_sv نمایش پست ها
    توی چک لیست IMM5612 آیتمی هست :
    self -addressed mailing labels one in English or french and the second in the official language of your country
    منظورش چیه؟؟!!باید یه فایل word درست کنیم وآدرس پستی رو هم به انگلیسی هم به فارسی بنویسیم؟درست متوجه شدم؟

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    خواهش می کنم هر چه زودتر مرا راهنمایی کنید تا بتوانم در فرصتی که باقیمانده فایلم را مجددا باز کنم
    من دندانپزشک هستم و تا کنون سه مرتبه برای سفارت مدارک ارسال کرده ام و هر بار با بهانه ای پرونده بنده برگشته.یک بار به خاطر آیلتس آکادمیک یک بار به خاطر جزئیات سابقه کار و یک بار هم به خاطر تاریخ چک .الان هم که دیگه دندانپزشک ها در حال تکمیل ظرفیت است.
    خواهش می کنم در اسرع وقت مرا راهنمایی کنید و دقیقا بگویید چه مدارکی را باید برای سفارت و با چه جزییاتی ارسال کنم تا دیگر پرونده ام با مشکلی مواجه نشود. با سپاس فراوان از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaheh نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    خواهش می کنم هر چه زودتر مرا راهنمایی کنید تا بتوانم در فرصتی که باقیمانده فایلم را مجددا باز کنم
    من دندانپزشک هستم و تا کنون سه مرتبه برای سفارت مدارک ارسال کرده ام و هر بار با بهانه ای پرونده بنده برگشته.یک بار به خاطر آیلتس آکادمیک یک بار به خاطر جزئیات سابقه کار و یک بار هم به خاطر تاریخ چک .الان هم که دیگه دندانپزشک ها در حال تکمیل ظرفیت است.
    خواهش می کنم در اسرع وقت مرا راهنمایی کنید و دقیقا بگویید چه مدارکی را باید برای سفارت و با چه جزییاتی ارسال کنم تا دیگر پرونده ام با مشکلی مواجه نشود. با سپاس فراوان از شما
    ویکی فدرال را بخوانید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ht=#post392104

Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

با سلام به همه دوستان
    مشکلتون چیه؟کاری یا تحصیلی؟
    کد رشته :3113 ارسال مدارک:12 ژانویه2011، دریافت مدارک در سیدنی:20 ژانویه2011،دریافت فایل نامبر اول:15 مارچ2011 دریافت توسط ویزا آفیس ورشو :8 آپریل 2011، این پراسس : 29 june.مدیکال14 اکتبر ،درخواست کپی پاس:22می، درخواست کپی همه صفحات پاس 28 جولای ، پاس ریکوئست 31 جولای

Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

با سلام به همه دوستان
    بینید در مورد مدارک تحصیلی که باید همه مدارک(دیپلم و پیش بدون ریز نمره با تاییده آموزش پرورش و دانشنامه همرا با ریز نمره) ترجمه شن کپی فارسی برابر اصل بشه
    در مورد کاری باید نامه پایان طرح (اگه دارین قرار دادی که اول طرح مدن بهتون) و نامه فعالیت بعد از طرح (در حوزه هر دانشگاهی که بودین اگه تهران بودین و یا دانشگاه های شهرستانها)رو ببرین نظام پزشکی یه نامه کاری یه جا بگیرین.اونا درآمد و شرح وظایف تو نامه نمیدن . من برای محکم کاری یه نامه با مهر یکی از دوستام گرفتم که توش فعالیتم تو مطب خصوصی تهران و درآمدمو نوشتم بردم نظام پزشکی طبقه اول تایید کردن.یه نامهgood standig certificate هم از نظام پزشکی گرفتم (که مهرو موم شده است ) همه اینا رو تحت عنوان رزومه کاری تو یه فولدر گذاشتم
    یه نامه از وزارت بهداشت گرفتم که مدرک ما معادل فوق لیسانسه اینم همراه با مدارک تحصیلی گذاشتم تو یه فولدر
    دیگه شناسنامه و پاس و عدم سوء پیشینه و ... هم که میدونین جزئیاتشو
    کد رشته :3113 ارسال مدارک:12 ژانویه2011، دریافت مدارک در سیدنی:20 ژانویه2011،دریافت فایل نامبر اول:15 مارچ2011 دریافت توسط ویزا آفیس ورشو :8 آپریل 2011، این پراسس : 29 june.مدیکال14 اکتبر ،درخواست کپی پاس:22می، درخواست کپی همه صفحات پاس 28 جولای ، پاس ریکوئست 31 جولای

نقل قول نوشته اصلی توسط neda1 نمایش پست ها
    بینید در مورد مدارک تحصیلی که باید همه مدارک(دیپلم و پیش بدون ریز نمره با تاییده آموزش پرورش و دانشنامه همرا با ریز نمره) ترجمه شن کپی فارسی برابر اصل بشه
    در مورد کاری باید نامه پایان طرح (اگه دارین قرار دادی که اول طرح مدن بهتون) و نامه فعالیت بعد از طرح (در حوزه هر دانشگاهی که بودین اگه تهران بودین و یا دانشگاه های شهرستانها)رو ببرین نظام پزشکی یه نامه کاری یه جا بگیرین.اونا درآمد و شرح وظایف تو نامه نمیدن . من برای محکم کاری یه نامه با مهر یکی از دوستام گرفتم که توش فعالیتم تو مطب خصوصی تهران و درآمدمو نوشتم بردم نظام پزشکی طبقه اول تایید کردن.یه نامهgood standig certificate هم از نظام پزشکی گرفتم (که مهرو موم شده است ) همه اینا رو تحت عنوان رزومه کاری تو یه فولدر گذاشتم
    یه نامه از وزارت بهداشت گرفتم که مدرک ما معادل فوق لیسانسه اینم همراه با مدارک تحصیلی گذاشتم تو یه فولدر
    دیگه شناسنامه و پاس و عدم سوء پیشینه و ... هم که میدونین جزئیاتشو
    نظام پزشکی بدون تاییدیه معاونت درمان چه جوری گواهی سابقه کار شما به امضای دوستتون را تایید کرد؟تهران هستید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    نظام پزشکی بدون تاییدیه معاونت درمان چه جوری گواهی سابقه کار شما به امضای دوستتون را تایید کرد؟تهران هستید؟
    نامه پایان طرح تاییدیه معاونت درمان میخواد ولی واسه سابقه کار مطبم فقط رفتم دانشگاه ایران(چون تو حوزه اون بودم) نامه گرفتم بردم ن.پ مشکلی هم نبود، چطور؟شما دندانپزشکین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)