صفحه 4 از 171 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1706

موضوع: چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

آیا کلیه جاهایی که خالیه باید از لغت NONE یا N/A استفاده کرد؟مثلا DETAILS OF FAMILY MEMBERS اگر عضوی وجود نداشته باشه،به نظرتون همه فیلدای خالی رو بایدبا N\A پرکرد یا فقط جلوی فیلد NAME و GIVEN NAME بنویسیم NONE کافیه؟

تمام بخش هاي فرمها بايد حتما" تكميل شوند حتي اگر به نظر شما اضافي است. يعني در فرمي كه مورد نظر شماست ، در تمام فيلدها حتما" N/A را بنويسيد و به هيچ عنوان و در هيچ فرمي بخشي را خالي نگذاريد. چون به عنوان فرم ناقص تلقي مي شود و مداركتان ريجكت مي شود.
    كلا" در مورد سوالاتي كه جواب منفي دارند، يعني جواب خير است، NO و براي مواردي كه در مورد شما كاربرد ندارد مثل همين سوال اعضاي خانواده N/A بگذاريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_sv نمایش پست ها
    آیا کلیه جاهایی که خالیه باید از لغت NONE یا N/A استفاده کرد؟مثلا DETAILS OF FAMILY MEMBERS اگر عضوی وجود نداشته باشه،به نظرتون همه فیلدای خالی رو بایدبا N\A پرکرد یا فقط جلوی فیلد NAME و GIVEN NAME بنویسیم NONE کافیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

من فقط سر هر ستون که به من مربوط نمی شد نوشتم،مشکلی هم پیش نیومد آخه اونجوری به نظرم خیلی شلوغ میشد
    کد رشته :3113 ارسال مدارک:12 ژانویه2011، دریافت مدارک در سیدنی:20 ژانویه2011،دریافت فایل نامبر اول:15 مارچ2011 دریافت توسط ویزا آفیس ورشو :8 آپریل 2011، این پراسس : 29 june.مدیکال14 اکتبر ،درخواست کپی پاس:22می، درخواست کپی همه صفحات پاس 28 جولای ، پاس ریکوئست 31 جولای

Senior Member

ازون جایی که آفیسرها مختلفند و سلیقه ها متفاوت و علاقه به ریجکت کردن هم در بعضی ها بالاست بهتره با کمترین اشکال بفرسته آدم پرونده هارو

نقل قول نوشته اصلی توسط neda1 نمایش پست ها
    من فقط سر هر ستون که به من مربوط نمی شد نوشتم،مشکلی هم پیش نیومد آخه اونجوری به نظرم خیلی شلوغ میشد

Junior Member

توی ویکی واسه سفارت واقع در سیدنی کانادا دوتا آدرس اومده،یکی پست عادی ویکی پست سفارشی.اولا فرقش چی هست؟مثلا اگه بخوام از پست DHL استفاده کنم باید کدوم آدرسو بنویسم؟ثانیا منظورازعبارت _ _ _ _ # Attn.: SW1 –NOC که داخل آدرس اومده چی هست؟

Senior Member

برای TNT و DHL و اینها باید آدرس courier رو انتخاب کنید.
    باید شماره NOC رشتتون رو اونجا بنویسید.

توی ویکی واسه سفارت واقع در سیدنی کانادا دوتا آدرس اومده،یکی پست عادی ویکی پست سفارشی.اولا فرقش چی هست؟مثلا اگه بخوام از پست DHL استفاده کنم باید کدوم آدرسو بنویسم؟ثانیا منظورازعبارت _ _ _ _ # Attn.: SW1 –NOC که داخل آدرس اومده چی هست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master's Degree in Biomechanical Engineering,University of western Ontario

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    اصولا هیچ فیلدی رو نباید خالی رها کنین. فیلدهای اضافی رو با N/Aش پر کنین که خالی نباشن. فیلد تاریخ هم مهم نیست وقتی که خانه های روبروش با N/A پر شده باشن.
    دوست عزیز درست که بیشتر جداول باید با N/Aپر بشه تا خالی نمونه ولی دیگه لزومی نداره این همه جدول سابقه کار N/A بزنید . جاهایی که نیاز داره ذکر کردن

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrany نمایش پست ها
    دوست عزیز درست که بیشتر جداول باید با N/Aپر بشه تا خالی نمونه ولی دیگه لزومی نداره این همه جدول سابقه کار N/A بزنید . جاهایی که نیاز داره ذکر کردن
    بنده راچع به پر کردن فرمها به ورشو ایمیل زدم و ازشون پرسیدم که آیا هر چی جای خالی هست رو باید N/Aپزنم و من باب سوال همین قسمت سابقه کار رو که برام خیلی هم مشکوک بود اشاره کردم بهم گفتند خیر . این پست بنده 100% صحیح

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناس گرافيك / تهران مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrany نمایش پست ها
    بنده راچع به پر کردن فرمها به ورشو ایمیل زدم و ازشون پرسیدم که آیا هر چی جای خالی هست رو باید N/Aپزنم و من باب سوال همین قسمت سابقه کار رو که برام خیلی هم مشکوک بود اشاره کردم بهم گفتند خیر . این پست بنده 100% صحیح
    آقاي كامي سلام ممنون از پاسختان . يعني من ديگر همه جداول سابقه كار رو پر نكنم ؟؟ يا يه قسمتي در مورد سربازي گفته اگر سربازي نرفتيد Write NONE ... حالا من يك سئوال خنده دار كه بيشتر شبيه جك است دارم ولي به خدا واقعا گيج شدم بنويسم NONE يا هيچي ننويسم ؟؟؟؟؟ نخنديدها !!
    تاريخ اقدام 17 ژانويه 2007
    چشم به راه تا كنون !!

Banned
    رشته و دانشگاه

عرض كردم خدمدتون جاهايي كه خودشون خواستند را پر كنيدراجع به سابقه كاربله لازم نيست من خودم هم دراين قسمت فقط سوابقم نوشتم.

ميتونم بپرسم كه آيا شما درخواست مدارك شدين مگه 2007 نيستين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)