صفحه 5 از 171 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1706

موضوع: چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط tmojtahedi نمایش پست ها
    آقاي كامي سلام ممنون از پاسختان . يعني من ديگر همه جداول سابقه كار رو پر نكنم ؟؟ يا يه قسمتي در مورد سربازي گفته اگر سربازي نرفتيد Write NONE ... حالا من يك سئوال خنده دار كه بيشتر شبيه جك است دارم ولي به خدا واقعا گيج شدم بنويسم NONE يا هيچي ننويسم ؟؟؟؟؟ نخنديدها !!
    من به شما حق میدم وقتی که مسائل به این سادگی رو براتون اینقدر پیچیده جلوه میدن، همچین سوالی بپرسین...
    آخه چرا روزه ی شک داری بگیری دوست عزیز؟ یه چیز رو مطمئن باشین که پر کردنشون با N/A حتی اگر به قول دوست تازه واردمون واجب هم نباشه، مطمئنا ضرری هم نداره، بلکه همش منفعته. خالی رها کردنشون به آفیسر اگر دنبال بهانه ای بگرده، این اختیار رو میده که برای خودش برداشت کنه که شما مطلبی رو فراموش کردین بنویسین یا عمدا جا انداختین (مخصوصا در قسمت مربوط به بک گراند و مسائل سربازی) ولی با پر کردنشون شما اعلام میکنین که موردی برای نوشتن وجود نداشته... از من میشنوین هرجا خالی بود بسته به جاش None یا N/A رو بنویسین. (:
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master's Degree in Biomechanical Engineering,University of western Ontario

دوست قدیمی وارد من واقعا تعجب می کنم شما چرا نخوندین این پست منو . ور شو ایمیل زدم اینو بهم گفتند حالا شما در اثر سابقه کارتون در این فرام که واقعا محترم هست برای بنده شاید از ورشو زدین جلو.

در صمن بنده از2002 تا 2005 در دانشگاه west of ontrio درس خوندم اطلاعاتم راجع به مهاجرت به کانادا ای ی ی ی بدک نیست

Senior Member

من هم مثل علی جون همه جاهای خالی رو N/A زدم و استدلالم هم دقیقا مثل علی بود(که اگه فایده نداشته باشه حداقل ضرر نداره).فکرتون رو با این چیزا مشغول نکنید.لطفا این بحث پر کردن فرم رو خاتمه بدیم همین جا و سعی کنیم یه خورده مهربون تر و بدون استرس تر با دوستانمون در اینجا صحبت کنیم.مرسی.
    ویرایش توسط savisj : April 27th, 2011 در ساعت 12:24 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی مترجمی انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط tmojtahedi نمایش پست ها
    آقاي كامي سلام ممنون از پاسختان . يعني من ديگر همه جداول سابقه كار رو پر نكنم ؟؟ يا يه قسمتي در مورد سربازي گفته اگر سربازي نرفتيد Write NONE ... حالا من يك سئوال خنده دار كه بيشتر شبيه جك است دارم ولي به خدا واقعا گيج شدم بنويسم NONE يا هيچي ننويسم ؟؟؟؟؟ نخنديدها !!
    این یعنی این که بنویسید NONE، تماماً با حروف بزرگ. اگه می‌خواست چیزی ننویسید، می‌نوشت: Write nothing. یا Do not write anything.ـ

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

من از یک دفتر وکالتی شنیدم که پرونده ای رو یک آفیسر ناراحت فقط به دلیل یک جای خالی برگردونده بوده (حالا راست و دروغش با ایشونه گناهشم پای خودش مینویسن )، ممکنه مواردی از این دست یک در میلیون باشه اما واقعا پر کردن کل جاهای خالی ضرر خاصی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    من از یک دفتر وکالتی شنیدم که پرونده ای رو یک آفیسر ناراحت فقط به دلیل یک جای خالی برگردونده بوده (حالا راست و دروغش با ایشونه گناهشم پای خودش مینویسن )، ممکنه مواردی از این دست یک در میلیون باشه اما واقعا پر کردن کل جاهای خالی ضرر خاصی نداره.
    منم کاملا موافقم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master's Degree in Biomechanical Engineering,University of western Ontario

به احترام جمع دوستان تحصیل کرده بنده هم موافقم. ما که دیگه پر کردیم رفت سر چه چیزایی مجنگیم ما هم وطنهای عزیز ایرانیییی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناس گرافيك / تهران مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط Diakohova نمایش پست ها
    این یعنی این که بنویسید NONE، تماماً با حروف بزرگ. اگه می‌خواست چیزی ننویسید، می‌نوشت: Write nothing. یا Do not write anything.ـ
    مرسي از شما ، به نظرم منطقي مي فرمائيد
    تاريخ اقدام 17 ژانويه 2007
    چشم به راه تا كنون !!

دوستان ممکنه بگید فرمهای دمشق رو باید دستی پرکرد یا تایپ ؟
    آخه فرمتش طوری هست که تایپ نمیشه کرد
    Waiting for the miracle!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناس گرافيك / تهران مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrany نمایش پست ها
    عرض كردم خدمدتون جاهايي كه خودشون خواستند را پر كنيدراجع به سابقه كاربله لازم نيست من خودم هم دراين قسمت فقط سوابقم نوشتم.

ميتونم بپرسم كه آيا شما درخواست مدارك شدين مگه 2007 نيستين
    دوست عزيز ازم هنوز مدارك نخواستند . درضمن من ژانويه 2007 هستم و بسيار هم نگرانم چرا كه پرونده هنوز سوريه است . اوضاع سوريه هم كه اصلا خوب نيست . در خبرها خوندم كه كانادا تمامي شهروندان خودشو از سوريه خارج كرده ... حالا تكليف ما چيه نمي دونم !
    تاريخ اقدام 17 ژانويه 2007
    چشم به راه تا كنون !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)