صفحه 51 از 171 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1706

موضوع: چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid59 نمایش پست ها
    مرسی،
    سخن بسیار پسندیده است ولی آخه توی برگه ی ویزام (در بخش توضیحات ویزا) نوشته که دعوتم از سوی یک شرکت کره ای (صد البته کره ی جنوبی) بوده. می ترسم شاید به خاطر داستان ایران هسته ای و کره ی شمالی یه وقت گمان های بد بد نکنن. بگن این سرپوش بوده و رفته از اون نزدیکی ها هسته ی اورانیوم غنی شده بیاره با کیک زرد قاطی کنه بکاره، مزرعه ی اورانیوم غنی شده راه بندازه. ایرانی هستیم و نام خوشمون زبانزد جهانیست. صدقه سر دکتر.

پس چاره اي نداريد جز نوشتن حقيقت )

Junior Member

دوستان عزیزم ایا پرونده 2014 در صورت عدم تکمیل ظرفیت تا می 2015 ادامه پیدا میکنه یا اخر 2014 بسته میشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farbar نمایش پست ها
    دوستان عزیزم ایا پرونده 2014 در صورت عدم تکمیل ظرفیت تا می 2015 ادامه پیدا میکنه یا اخر 2014 بسته میشه؟
    ربطي به ظرفيت نداره تو همون زماني كه گفتن برنامه رو ميبندن بدون يه روز تاخير

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pariisan نمایش پست ها
    ربطي به ظرفيت نداره تو همون زماني كه گفتن برنامه رو ميبندن بدون يه روز تاخير
    اون زمانی که گفتن تموم میشه کی هست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط patomat نمایش پست ها
    من امروز چندتا نمونه ترجمه دیدم که تمبرهای 1000 تومانی با مهرباطل شد روش بود
    باید حتماباشه؟ داستان چیه؟ ترجمه های من نداشت اینو
    مهر دادگستری مهر تمبر مهر وزارت خارجه مهر مترجم و همه اینارو داشت
    تمبر دادگستری واسه تایید میزنه ۲۰۰۰۰ تومان تو بعضی شهرستانها و ۴۰۰۰۰ تومان تو تهرانه. تا اونجاییکه من میدونم دیگه تمبر هزاری واسه تایید مدارک استفاده نمیشه مخصوصا اگه تاییدامور خارجه ر نیاز داشته باشین. تایید مال دادگستری یه مهر آبی رنگه با تمبر (من فقط به صورت تمبر دیدم), اما مال امور خارجه ,تمبر نداره و هزینش مهر ماننده.

Member patomat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    تمبر دادگستری واسه تایید میزنه ۲۰۰۰۰ تومان تو بعضی شهرستانها و ۴۰۰۰۰ تومان تو تهرانه. تا اونجاییکه من میدونم دیگه تمبر هزاری واسه تایید مدارک استفاده نمیشه مخصوصا اگه تاییدامور خارجه ر نیاز داشته باشین. تایید مال دادگستری یه مهر آبی رنگه با تمبر (من فقط به صورت تمبر دیدم), اما مال امور خارجه ,تمبر نداره و هزینش مهر ماننده.
    یه مهر تمبر پشت برگه است یه مهر تمبر روی برگه فکر میکنم هموناس ولی نکنه کانادا فک کنه چون اون تمبرها روش نیس خبریه

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من همه ٥١ صفحه رو خوندم ولي يك ابهام در مورد مدرك تحصيليم دارم
    با توجه به اينكه در check list بخش proof of education نوشته secondary education or post-secondary education كه يعني اونهايي كه ليسانس دارند فقط كافيه ليسانس رو بفرستند درسته ؟ آخه WES هم فقط مدرك ليسانس رو خواست و با همون ارزيابي كرد و نيازي به مدرك ديپلم نبود. تو فرم check list نوشته فقط مدرك گفته شده رو بفرستيد و از ارسال مدارك اضافي يا درخواست نشده خودداري كنيد
    با توجه به موارد بالا مدرك ديپلم بايد ارسال بشه به همراه مدرك ليسانس يا خير ؟
    ضمنا مدرك تحصيلي همسر من ديپلم هست . آيا بايد مدرك همسرم هم ترجمه و ضميمه مدارك بشه؟ ( آخه جايي نديدم كه نوشته باشه )
    ویرایش توسط shark : July 24th, 2014 در ساعت 02:09 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط patomat نمایش پست ها
    یه مهر تمبر پشت برگه است یه مهر تمبر روی برگه فکر میکنم هموناس ولی نکنه کانادا فک کنه چون اون تمبرها روش نیس خبریه
    فکرنکنم مشکلی باشه. پشت برگه ر که هم تمبر داره ر کپی کنید و بفرستین.شما تا هزینه تمبر ر پرداخت نکنید واسه دادگستری٫ امور خارجه تایید نمی کنه. اگه تایید خارجه ر گرفتین یعنی همه چی اکی بوده و کانادا هم کاری نداره که تمبر چند تومانی دادگستری چسبونده. تازه خیلی از دوستان به امور خارجه هم نفرستادن و مشکلی نداشته. موفق باشید

Junior Member

با سلام
    اگه توضيحات بيشتر نياز باشه ارائه بشه مثلا در خصوص سابقه كاري و يا تاريخ انقضاي كارتهاي ملي ( كه تا پايان سال ٩٤ اعتبار داره ) كجا بايد اين توضيحات اضافه رو نوشت؟ آيا در فرمهاي مهاجرتي جايي در نظر گرفته شده يا بايد يك برگ ضميمه كرد واسه توضيحات اضافه ؟
    اگه قرار باشه برگ ضميمه كنيم ترتيب قرار گرفتنش به چه صورته؟ مثلا بايد روي همون فرم بگذاريم يا زير فرم و يا دقيقا بگذاريم روي همون صفحه اي كه بند توضيح داده شده رو شامل ميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shark نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من همه ٥١ صفحه رو خوندم ولي يك ابهام در مورد مدرك تحصيليم دارم
    با توجه به اينكه در check list بخش proof of education نوشته secondary education or post-secondary education كه يعني اونهايي كه ليسانس دارند فقط كافيه ليسانس رو بفرستند درسته ؟ آخه WES هم فقط مدرك ليسانس رو خواست و با همون ارزيابي كرد و نيازي به مدرك ديپلم نبود. تو فرم check list نوشته فقط مدرك گفته شده رو بفرستيد و از ارسال مدارك اضافي يا درخواست نشده خودداري كنيد
    با توجه به موارد بالا مدرك ديپلم بايد ارسال بشه به همراه مدرك ليسانس يا خير ؟
    ضمنا مدرك تحصيلي همسر من ديپلم هست . آيا بايد مدرك همسرم هم ترجمه و ضميمه مدارك بشه؟ ( آخه جايي نديدم كه نوشته باشه )
    دوست عزیز با احترام ، شما چطوری از طریق WES مدرک تحصیلیتونو assess کردین ؟ آیا خود دانشگاهتون مدرکتون رو واسه WES فرستاد؟ یا خود شخص هم میتونه بفرسته ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)