صفحه 1 از 64 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

دوستان سلام
    در این تاپیک در مورد تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر فدرال می تونید سوالات خودتون رو بپرسید و مشاوره کنید!
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر فدرال

سلام
    پسر عمه همسرم که کارت شهروندی داره جز اقوام نزدیک حساب میشه وامتیازی هم داره؟

و یک سوال جدید ایا روش محاسبه امتاز ielts با گذشته فرق کرده؟ به جه صورته؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahinz نمایش پست ها
    سلام
    پسر عمه همسرم که کارت شهروندی داره جز اقوام نزدیک حساب میشه وامتیازی هم داره؟
    خیر جزو فامیل درجه چهار یا پنج حساب میشه که امتیازی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahinz نمایش پست ها
    و یک سوال جدید ایا روش محاسبه امتاز ielts با گذشته فرق کرده؟ به جه صورته؟
    به ویکی مراجعه کنید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

آیا کسی رو سراغ دارید که بعد از صدور فایل نامبر و ارسال پرونده به دمشق (طبق قوانین جدید:بعد از 26 جون) وضعیت پرونده اش به صورت in process درآمده باشد؟ و اگر جواب مثبت است، فاصله زمانی از صدور فایل نامبر چقدر بوده است؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    دوستان میخواستم راهنماییم کنید که آیا امتیاز من برای نیروی ماهر فدرال میرسه یا نه

1- 30 سال دارم
    2- انگلیسی ایلتر 7 گرفتم (میانگین اون 4 امتحانش )
    3- لیسانس شیمی دارم ( فقط کمی طول کشید حدود 11 سال :دی و معدل 13 )
    4- مدرک فنی و حرفه ای برقکار صنعتی درجه 1 و 2 دارم که د رمجموع 1710 ساعت دوره براشون گذارندوم (7242 Industrial Electricians) و البته الان میخوام برم دوره برقکار صنعتی ماهر که 736 ساعت هست را هم بگذرونم ولی هنوز نرفتم ،
    5- تجربه کاری مرتبط ندارم نه با شیمی نه با برفکاری صنعتی ندارم ولی در حین تحصیل 7 سال تو یک چاپخانه به صورت نیمه وقت درامور گرافیکش کار کردم که اگه بگم مدیرش میتونه اون 7 سال سابقه نیمه وقت را به عنوان برقکار صنعتی دستگاههای چاپش بنویسه برام و اگر این کارو کرد اون 7 سال نیه وقت برام چند سال سابقه کا رمحسوب میشه راستی بیمه هم نبودم .

با این اوصاف امتیاز من به اون 67 امتیاز میرسه یا نه من خودم حساب کردم ولی تو قسمت مدارک تحصیلی و سابقه کار شک داشتم
    ممنون میشم راهنماییم بکنید

چند سئوال دیگه
    اون 11000 دلاری که باید با خودمان ببریم را چگونه باید ببریم چون از ایران که نمیشه تو کانادا حساب باز کرد
    و هم کل هزینه های ارسال مدارک و عوارض و این حرفا برای گرفتن ویزا چقدر میشه و بعد باید خودمون به سوریه هم بریم یا نه ؟ و بعد وقتی مدارکمو ارسال کردم چقدر تو نوبت باید بایستیم چون الان نگاه میکردم ظرفیت برفکار صنعتی 10 درصدش هم پر نشده وکیل هم نمیخوام بگیرم با اجازه خودم میخوام مدارکو بفرستم البته اگه امتیازام برسه به نظرتون میتونم تنهایی اینکارو بکنم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    به نظر شماشرایط من برای فدرال مناسب هست یا نه؟
    1- سن:35
    2- مجرد
    3- دیپلم هنرستان و فوق دیپلم برق و لیسا نس برق
    4- 7 سال سابقه کار مرتبط در شرکت ملی نفت ایران ( استخدام رسمی)
    5- زبان انگلیسی : در حد آیلتس 6 اورال
    6- فرانسه : هیچ چی نمیدونم
    7- خویشاوند کانادا : ندارم

سلام سوال من اينه كه ايا با قوانين جديد ميشه مدرك اكادميك رو ارائيه داد يا فقط جنرال مورد قبوله ؟ ممنون

تا جايي كه من ميدونم امتياز كم داريد واسه فدرال اگه يه ذره زبان دوم رو ياد بگريد(فرانسه) يا از زبان اول بتونيد امتياز كامل رو بگيريد خيلي راحت تر ميتونيد اقدام كنيد

Senior Member

سلام
    شما باید حداقل یک سال سابقه کار در رشته مورد نظر رو داشته باشید و 7 سال نیمه وقت میشه 3.5 سال پاره وقت.

نقل قول نوشته اصلی توسط atilaa نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان میخواستم راهنماییم کنید که آیا امتیاز من برای نیروی ماهر فدرال میرسه یا نه

1- 30 سال دارم
    2- انگلیسی ایلتر 7 گرفتم (میانگین اون 4 امتحانش )
    3- لیسانس شیمی دارم ( فقط کمی طول کشید حدود 11 سال :دی و معدل 13 )
    4- مدرک فنی و حرفه ای برقکار صنعتی درجه 1 و 2 دارم که د رمجموع 1710 ساعت دوره براشون گذارندوم (7242 Industrial Electricians) و البته الان میخوام برم دوره برقکار صنعتی ماهر که 736 ساعت هست را هم بگذرونم ولی هنوز نرفتم ،
    5- تجربه کاری مرتبط ندارم نه با شیمی نه با برفکاری صنعتی ندارم ولی در حین تحصیل 7 سال تو یک چاپخانه به صورت نیمه وقت درامور گرافیکش کار کردم که اگه بگم مدیرش میتونه اون 7 سال سابقه نیمه وقت را به عنوان برقکار صنعتی دستگاههای چاپش بنویسه برام و اگر این کارو کرد اون 7 سال نیه وقت برام چند سال سابقه کا رمحسوب میشه راستی بیمه هم نبودم .

با این اوصاف امتیاز من به اون 67 امتیاز میرسه یا نه من خودم حساب کردم ولی تو قسمت مدارک تحصیلی و سابقه کار شک داشتم
    ممنون میشم راهنماییم بکنید

چند سئوال دیگه
    اون 11000 دلاری که باید با خودمان ببریم را چگونه باید ببریم چون از ایران که نمیشه تو کانادا حساب باز کرد
    و هم کل هزینه های ارسال مدارک و عوارض و این حرفا برای گرفتن ویزا چقدر میشه و بعد باید خودمون به سوریه هم بریم یا نه ؟ و بعد وقتی مدارکمو ارسال کردم چقدر تو نوبت باید بایستیم چون الان نگاه میکردم ظرفیت برفکار صنعتی 10 درصدش هم پر نشده وکیل هم نمیخوام بگیرم با اجازه خودم میخوام مدارکو بفرستم البته اگه امتیازام برسه به نظرتون میتونم تنهایی اینکارو بکنم ؟
    ویرایش توسط mina7 : April 2nd, 2011 در ساعت 08:27 PM

صفحه 1 از 64 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)