صفحه 2 از 64 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر فدرال

فقط جنرال بفرستید، البته فکر کنم با در نظر گرفتن متغییری به نام آفیسر هیچ چیز در پروسه مهاجرت غیر ممکن نیست! اما خوب احتمال قبول آکادمیک بسیار کمه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    سلام سوال من اينه كه ايا با قوانين جديد ميشه مدرك اكادميك رو ارائيه داد يا فقط جنرال مورد قبوله ؟ ممنون

Senior Member

بله مثل اینکه سه نفر هستند، دو نفر applicant آگوست و یک نفر 17 سپتامبر بوده که فکر میکنم حول و حوش 10 روز پیش In Process شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nilotus نمایش پست ها
    آیا کسی رو سراغ دارید که بعد از صدور فایل نامبر و ارسال پرونده به دمشق (طبق قوانین جدید:بعد از 26 جون) وضعیت پرونده اش به صورت in process درآمده باشد؟ و اگر جواب مثبت است، فاصله زمانی از صدور فایل نامبر چقدر بوده است؟
    ممنون

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان

چند سوال داشتم ممنوم مي شم راهنمايي كنيد:

چند ساعت فني حرفه اي مورد نياز هست تا از اين طريق بتوانيم اقدام كنيم ؟

آيا مدارك ديگر مانند مدارك دوره هايي كه اتاق بازرگاني برگذار مي كند نيز مورد قبول است؟

آيا با مدارك فني حرفه اي در كانادا مي توان كار پيدا كرد؟ ( مدرك آرايشگري )

آيا در خانه مي توان به آرايشگري با مدرك فني حرفه اي مشغول شد غير قانوني نيست؟

آيا گذراندن دوره هاي HND در كانادا در پيدا كردن كار كمك مي كند؟ و آيا مي توان پس از گذاراندن دوره سه ساله آن كه نياز به تلاش بيشتري دارد و معادل ليسانس محسوب مي شود در همانجا ادامه داد و فوق اليسانس گرفت ؟

مدرك من ليسانس زبان است آيا با گذراندن دوره هاي كوتاه مدت مي توانم در آنجا مشغول تدريس زبان شوم ؟

مي خواستم دوستان راهنمايي كنند اگه كسي هم از طريق فدرال هم از طريق كبك اقدام كند آيا مشكلي واسش ايجاد مي شود؟
    كد رشته : 7242 . ارسال مدارك 19 نوامبر . رسيد مدارك به سيدني : 23 نوامبر . فايل نامبر : 28 فوريه . ارسال مدارك به ورشو:30 مارچ . تغيير وضعيت به in process :هيجده مي . دریافت ایمیل مدیکال همراه با 8th sep : fee payment . دریافت مدیکال در لندن : 20 sep ، دریافت ایمیل پاس رکوئست :15 nov ، ارسال پاسپورت:20 nov

و ديگر اينكه اگر امتياز كافي نباشد و مدارك ارسال بشود مدارك برگشت مي خورد يا يك وقت مي دهند تا مدارك تكميلي مثل مدرك آيلتس جديد ارسال بشود؟
    كد رشته : 7242 . ارسال مدارك 19 نوامبر . رسيد مدارك به سيدني : 23 نوامبر . فايل نامبر : 28 فوريه . ارسال مدارك به ورشو:30 مارچ . تغيير وضعيت به in process :هيجده مي . دریافت ایمیل مدیکال همراه با 8th sep : fee payment . دریافت مدیکال در لندن : 20 sep ، دریافت ایمیل پاس رکوئست :15 nov ، ارسال پاسپورت:20 nov

Senior Member

درصورت کافی نبودن امتیاز مدارک برگشت میخورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط حميد و بهاره نمایش پست ها
    و ديگر اينكه اگر امتياز كافي نباشد و مدارك ارسال بشود مدارك برگشت مي خورد يا يك وقت مي دهند تا مدارك تكميلي مثل مدرك آيلتس جديد ارسال بشود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد MOT

کسی میدونه از تاریخ ۱ جولای 2011 لیست ۲۹ رشته مجدداً تغییر میکنه یا نه ؟

Junior Member

سلام
    رشته دانشگاهی من ادبیات بود که بعد از یک ترم انصراف دادم
    شغل اصلیم انیمیشن هست و بیشتر از 5 یال یعنی حدود 10 سال سابقه دارم و زندگیم با این کار می گذره
    لطفا با این اوصاف به من بگید خوبه به روش مهاجرت هنرمندان اقدام کنم یا نه ؟ یا اصلا این روش روش خوبی برای مهاجرت هست؟ و ایا راه بهتری هم وجود داره ؟
    خیلی ممنون می شم از راهنماییتون
    1. سن 26
    2. مدرک دیپلم انسانی
    3. سابقه حدود 10سال با رشته مرتبط
    5223 Graphic Arts Technicians

دارایی حدود 7 هزار دلار فعلا
    بیمه حدود یکسال
    مدارک جشنواره ای بین المللی در ایران و استانی
    و یک رزومه سنگین واسه خودش
    زبان فعلا متوسط در حال تحصیل ielts {یکی به من گفت این روش نیاز به ایلتس نداره!}
    و اینکه با این روش باید از چه مجراهایی بگذرم و چه کارهایی بکنم چون نمی خوام وکیل بگیرم
    دوباره ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

سلام دوستان
    در خصوص تنظیم گواهی کا ر سوالم این هست :
    بعد از انتخاب عنوان شغلی و کد ناک مربوطه در سایت فدرال کانادا که وارد می شویم لیستی از عناوین و شرح وظایف کد مربوطه وجود دارد آیا گواهی کار باید شامل تمام وظایف قید شده باشد؟ یا تنها برخی از آنها کافی است؟
    به نظر می رسد این فروم خیلی ساکت است و دوستان با تجربه که تجربیات و اطلاعات خود را انتقال بدهند اینجا سر نمی زنند!!! از مدیران محترم فروم تقاضا دارم که شخصا به این امر رسیدگی نمایند و برای ما تازه کارها فضایی برای کسب اطلاعات مورد نیاز فراهم آورند.
    با سپاس فراوان

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط safa33 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در خصوص تنظیم گواهی کا ر سوالم این هست :
    بعد از انتخاب عنوان شغلی و کد ناک مربوطه در سایت فدرال کانادا که وارد می شویم لیستی از عناوین و شرح وظایف کد مربوطه وجود دارد آیا گواهی کار باید شامل تمام وظایف قید شده باشد؟ یا تنها برخی از آنها کافی است؟
    به نظر می رسد این فروم خیلی ساکت است و دوستان با تجربه که تجربیات و اطلاعات خود را انتقال بدهند اینجا سر نمی زنند!!! از مدیران محترم فروم تقاضا دارم که شخصا به این امر رسیدگی نمایند و برای ما تازه کارها فضایی برای کسب اطلاعات مورد نیاز فراهم آورند.
    با سپاس فراوان
    گواهی کار شما باید به گونه ای تنظیم شود که افسر پرونده را متقاعد کند که شغل شما منطبق بر همان کد مربوطه است. فقط دقت کنید که ادبیات بکار رفته در متن شرح وظایف، شکی درخصوص صوری بودن آن ایجاد نکند. سعی کنید تقریبا تمام رئوس وظایف را با ترتیب و انشای متفاوتی در نامه تان داشته باشید.
    موفق باشید.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)