صفحه 3 از 64 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط safa33 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در خصوص تنظیم گواهی کا ر سوالم این هست :
    بعد از انتخاب عنوان شغلی و کد ناک مربوطه در سایت فدرال کانادا که وارد می شویم لیستی از عناوین و شرح وظایف کد مربوطه وجود دارد آیا گواهی کار باید شامل تمام وظایف قید شده باشد؟ یا تنها برخی از آنها کافی است؟
    به نظر می رسد این فروم خیلی ساکت است و دوستان با تجربه که تجربیات و اطلاعات خود را انتقال بدهند اینجا سر نمی زنند!!! از مدیران محترم فروم تقاضا دارم که شخصا به این امر رسیدگی نمایند و برای ما تازه کارها فضایی برای کسب اطلاعات مورد نیاز فراهم آورند.
    با سپاس فراوان
    سلام دوست عزیز
    باید گواهی کار حاوی 70-80 درصد مواردی که به عنوان شرح وظایف عنوان شغلی مورد نظره با شه.درضمن توجه کنید که جملات نوشته شده در نمونه ی شرح وظایف رو کپی نکنید بلکه جملات با انشا ومفهوم مشابه نمونه ی شرح وظایفی که NOC ارائه داده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    باید گواهی کار حاوی 70-80 درصد مواردی که به عنوان شرح وظایف عنوان شغلی مورد نظره با شه.درضمن توجه کنید که جملات نوشته شده در نمونه ی شرح وظایف رو کپی نکنید بلکه جملات با انشا ومفهوم مشابه نمونه ی شرح وظایفی که NOC ارائه داده باشه.
    ممنون از پاسخ سریع دوستان
    اما اگر ممکنه در مورد اینکه کدام موارد و چگونه، کمی بیشتر راهنمایی ام کنید:
    وقتی لیست کامل عناوین شغلی کد مربوطه را باز می کنم ابتدا یک توضیح کلی تحت عنوان unit group ارائه شده است که توصیفاتی از کل گروه است و بعد هم مثالهایی از عناوین شغلی این گروه و سپس شرح وظایف اصلی تحت عنوان main duties داده شده و گفته شده که فرد باید تمام یا برخی از این وظایف را عهده دار باشد.
    حالا سوال من این است آیا در تنظیم گواهی :
    1-ابتدا باید توصیفی از شغل مطابق با برخی از توصیفات unit group ارائه دهم یا شغل من باید شامل کلیه موارد مطروحه در قسمت unit group باشد؟
    2-سپس شرح وظایفم را منطبق با بخش main duties به ترتیب ذکر نمایم؟

با سپاس فراوان

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

ممنون از پاسخ سریع دوستان
    اما اگر ممکنه در مورد اینکه کدام موارد و چگونه، کمی بیشتر راهنمایی ام کنید:
    وقتی لیست کامل عناوین شغلی کد مربوطه را باز می کنم ابتدا یک توضیح کلی تحت عنوان unit group ارائه شده است که توصیفاتی از کل گروه است و بعد هم مثالهایی از عناوین شغلی این گروه و سپس شرح وظایف اصلی تحت عنوان main duties داده شده و گفته شده که فرد باید تمام یا برخی از این وظایف را عهده دار باشد.
    حالا سوال من این است آیا در تنظیم گواهی :
    1-ابتدا باید توصیفی از شغل مطابق با برخی از توصیفات unit group ارائه دهم یا شغل من باید شامل کلیه موارد مطروحه در قسمت unit group باشد؟
    2-سپس شرح وظایفم را منطبق با بخش main duties به ترتیب ذکر نمایم؟

با سپاس فراوان
    ابتدا عنوان شغل موردنظر را عنوان کنید (و اینکه تمام وقت و یا.... بوده) و بعد شرح وظایف را مشابه آنچه که در main duties آمده، با انشای دیگر بیاورید. نیازی به ذکر توصیفات گروه شغلی نیست.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان یه خبر جالب از پارس کانادا:
    خبر مھم: توضیحات اداره مھاجرت درباره فھرست جدید مشاغل فدرال و سیستم تغییر امتیاز
    با مسئولان و Canadian Migration Institute اطلاع یافتیم در جلسه ای که نمایندگان مشاوران مھاجرت با محوریت کارشناسان اداره مھاجرت کانادا در تاریخ سوم ماه جون ٢٠١١ داشت هاند نکات بسیار مھمی مطرح شده است که به دلیل اھمیت این موارد، در این نوشتار و نوشتارھای مرتبط بعدی به آنھا خواھیم پرداخت.
    قبل از ھر چیز و شاید مھم ترین خبر این نشست این باشد که از محتوای مذاکرات چنین استنباط می شود که اداره مھاجرت کانادا فعلا قصد تغییر مشاغل فھرست را ندارد و در اول جولای تنھا ظرفیت ھای فعلی صفر خواھند شد و مجددا سقف ١٠٠٠ پرونده ای برای مشاغل ٢٩ گانه فعلی اعمال خواھد شد که معنای آن امکان ارسال تقاضا برای رشت هھای تکمیل شده چون پرستاری است.
    البته این موضوع به تصریح بیان نشده و کماکان باید تا اول جولای منتظر نشست تا نتیجه قطعی را مشاھده کرد اما توصیه می شود دوستانی که ھنوز فرصت تقاضا دارند در مدت زمان باقیمانده اقدام کنند و دوستانی که رشته شغلی آنھا در فھرست، پیشتر تکمیل شده و بنا به دلایلی قبلا نتوانستند اقدام کنند به محض گشایش مجدد ظرفیت، به سرعت اقدام کنند تا پرونده آنھا باز به تاخیر نیافتد.
    اینکه آیا رشته یا رشته ھایی به این فھرست اضافه یا کم خواھد شد در این جلسه اشاره روشنی نشده اما ھمانطور که بیان شد احتمال زیاد بر تجدید وضعیت فعلی و بدون اعمال تغییرات است.
    بحث مفصلی درباره تغییر سیستم امتیازبندی و پیشنھادات مشاوران مھاجران برای اصلاح این روند مطرح شده که به دلیل جزییات زیاد مربوط به آن ، این خبر بطور مستقل درخبرنامه آتی خواهد آمد. اجمال بحث اینکه به نظر می رسد تغییرات مربوط به امتیازبندی به زودی اعلام و اعمال نخواھند شد.
    یادآوری می شود که در پاسخ به پرسشی در ارتباط با دلیل طولانی شدن پروسه بررسی ھا در دمشق، مسئولان اداره مھاجرت اشاره کرده اند که مھم ترین دلیل این موضوع، اجبار به انتقال افسران بررسی کننده پرونده ھا به مناطق و کشورھای دیگر خصوصا شھرھای اتاوا، بیروت و ورشو بوده است که در این میان، پرونده ھای مھاجرتی خویشاوندی (و افسران مربوطه) به بیروت و پرونده ھای نیروی متخصص فدرال به ورشو انتقال یافته اند اما با آرام تر شدن اوضاع به احتمال زیاد، افسران به دمشق بازخواھند گشت.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

سلام .يكي از دوستان من هست كه بعد از گرفتن ليسانس شيمي ، مدرك داروسازي گرفت و الان حدود 1.5 سال سابقه كار با داروسازي داره ( در دوران تحصيل ليسانس شيمي هم 5 سال سابقه كار پاره وقت در داروخانه پدرش داشته .مي خواستم بدونم كه آيا بايد مدرك ليسانس شيمي رو هم با مداركش بفرسته و اينكه سابقه كار دوران تحصيل اصلا بحساب مياد در سوابقش.( ايشون در صورتي كه در ليست 2011 فدرال هم باشه مي خواد اقدام كنه)

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    سلام .يكي از دوستان من هست كه بعد از گرفتن ليسانس شيمي ، مدرك داروسازي گرفت و الان حدود 1.5 سال سابقه كار با داروسازي داره ( در دوران تحصيل ليسانس شيمي هم 5 سال سابقه كار پاره وقت در داروخانه پدرش داشته .مي خواستم بدونم كه آيا بايد مدرك ليسانس شيمي رو هم با مداركش بفرسته و اينكه سابقه كار دوران تحصيل اصلا بحساب مياد در سوابقش.( ايشون در صورتي كه در ليست 2011 فدرال هم باشه مي خواد اقدام كنه)
    بله مشکلی نداره.کار همزمان با تحصیل پاره وقت تلقی میشه و چون قبل از اخذ دکترای حرفه ای لیسانس شیمی گرفتند شاید امتیاز کامل 25را بابت تحصیلاتشون بگیرند.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

سلام ممنون از اطلاعات جامعتون
    من يك سوال دارم در خصوص اينكه اگر ما از دبي يا مالزي براي كانادا اقدام كنيم به نظرتون پروسه مهاجرتمون كوتاه تر ميشه و اگر جواب مثبت هست ايا ميتونيم مدارك رو به مالزي ارسال كنيم و از اونجا براي سفارت فرستاده بشه يا از طريق ديگه اي بايد اقدام كنيم ممنون از راهنماييتون

سلام دوستان
    در خصوص تنظیم گواهی کا ر سوالم این هست :
    بعد از انتخاب عنوان شغلی و کد ناک مربوطه در سایت فدرال کانادا که وارد می شویم لیستی از عناوین و شرح وظایف کد مربوطه وجود دارد آیا گواهی کار باید شامل تمام وظایف قید شده باشد؟ یا تنها برخی از آنها کافی است؟
    به نظر می رسد این فروم خیلی ساکت است و دوستان با تجربه که تجربیات و اطلاعات خود را انتقال بدهند اینجا سر نمی زنند!!! از مدیران محترم فروم تقاضا دارم که شخصا به این امر رسیدگی نمایند و برای ما تازه کارها فضایی برای کسب اطلاعات مورد نیاز فراهم آورند.
    با سپاس فراوان

حق باشما هست..اينجا کمی ساکته..
    در خصوص سابقه کار همون طوری که دوستان گفتند مراقب باشيد عين عبارات رو استفاده نکنيد..
    دوم اينکه اگه نامه فارسی از شرکت ميگيريد قبل از بردن به دارالترجمه حتما نکات لازم برای مترجم رو روی کاغذ جداگانه اي بنويسيد...چون خيلی از عبارات تخصصی هر رشته اي دارای برگردان انگليسی خاصی هست که مترجم های معمولی آنها رو بلد نيستند،،،قبلش اون ها رو آماده کنيد و بهشون نشون بديد که وقتتون بيهوده تلف نشه،،،
    سوم اينکه همه ترجمه ها رو حداقل 2 بار چک کنيد يکی قبل از چاپ روی کاغذ مخصوص دارالترجمه و يکی هم پس از اصلاح اوليه،،،چون خود من اين تجربه رو دارم که پس از اصلاح نيز دوباره کلمه مربوطه رو اشتباه تايپ کرده بودند..
    توی ترجمه ميلادی تاريخ ها خيلی دقت کنيد و اين اعداد رو هم روزی که ميخواهيد برای بررسی ترجمه ها بريد با خود ببريد..اينا خيلی خيلی مهم هستن و حتی شايد باعث بشه پرونده شما برگرده...چون اگه يه جا اشتباه کنن و مثلا تاريخ اخذ مدرک ليسانس رو يه سال جلوتر بزنن اون وقت سابقه کار شما نيمه وقت ميشه..يا اينکه ممکنه بگن ساختگی بوده ..حواستون باشه به اين اعداد..
    NOC:8222--ارسال مدارک: 29/5/2011 -- دريافت مدارک توسط سفارت کانادا در سيدنی : 8/6/2011

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    سلام سوال من اينه كه ايا با قوانين جديد ميشه مدرك اكادميك رو ارائيه داد يا فقط جنرال مورد قبوله ؟ ممنون
    من توی فايل های cic خوندم که صراحتا نوشته فقط جنرال ..و تاکيد کرده که آکادميک پذيرفته نميشه،،،ولی بازم اگه آکادميک رو داريد کنار جنرال بزارdيدش،،به هر حال اينم برا خودش يه تعيين سطح از زبان هستش و شايد تاثير مثبت بزاره..ولی اونی رو که گفتند لازمه همين جنرال هستش که کاملا واضح نوشته آکادميک قبول نيست..
    NOC:8222--ارسال مدارک: 29/5/2011 -- دريافت مدارک توسط سفارت کانادا در سيدنی : 8/6/2011

مثل اینکه قانون جدید با ک ب ۱۰۰۰۰ از جولای ۲۰۱۱ تا جولای ۲۰۱۲ اومده ایا این هم باید فایل نامبر گرفت و تا ۱۲۰ روز مدارک رو فرست اد?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)