صفحه 5 از 64 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم
    خانم یکی از دوستانم دیپلمه هست. آیا لازم ریز نمرات دیپلمش را هم بده یا همون دیپلمش کافیه؟
    مرسی
    ریز نمرات لازم نیست فقط ترجمه دیپلم کافیه.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

سلام دوستان
    آیا کسی آدرس ایمیلی از سفارت داره که در خصوص تشکیل پرونده بشه با ویزا آفیس ها یا هر جایی که پاسخگو هستند مکاتبه کرد؟ من در خصوص امتیاز مدرکم می خوام مطمئن بشوم که چند امتیاز می گیرم و بعد اقدام کنم . یکی از دوستان برای کبک این کار رو کرده و جواب هم داده اند!
    اگر سریعتر پاسخ بدهند دوستان واقعا منون می شوم.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط safa33 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی آدرس ایمیلی از سفارت داره که در خصوص تشکیل پرونده بشه با ویزا آفیس ها یا هر جایی که پاسخگو هستند مکاتبه کرد؟ من در خصوص امتیاز مدرکم می خوام مطمئن بشوم که چند امتیاز می گیرم و بعد اقدام کنم . یکی از دوستان برای کبک این کار رو کرده و جواب هم داده اند!
    اگر سریعتر پاسخ بدهند دوستان واقعا منون می شوم.
    با سپاس
    حتی در صورت پاسخ دادن هم اطمینانی در کار نیست و رسیدگی ماهوی مدارک توسط آفیسر مربوطه صورت می گیرد بتازگی برای فدرالیها هم ابزار جدیدی گذاشته اند که می تواند چک کند حائز شرایط هستید یا خیر.
    http://www.cic.gc.ca/app/ctcvac/engl...come-to-canada
    2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

سوال من کلی نیست در مورد ارزیابی کلی و اینکه واجد شرایط باشی یا نه!! من سوال مشخص دارم اینکه امتیاز مدرکم دقیقا چقدر هست ؟ مدرک کاردانی و بعدش کارشناسی ناپیوسته و بعد هم یه مدرک فنی حرفه ای مرتبط دارم . چون اختلاف نظر هست در این مورد و مشاورین معتقدند که احتمال زیاد فقط 20 امتیاز دارد نه 22
    ... و من اگه مطمئن بشم از امتیاز مدرکم می تونم سریعتر اقدام کنم (شنیده بودم که سوال خاص رو هم جواب می دهند).

سوال من کلی نیست در مورد ارزیابی کلی و اینکه واجد شرایط باشی یا نه!! من سوال مشخص دارم اینکه امتیاز مدرکم دقیقا چقدر هست ؟ مدرک کاردانی و بعدش کارشناسی ناپیوسته و بعد هم یه مدرک فنی حرفه ای مرتبط دارم . چون اختلاف نظر هست در این مورد و مشاورین معتقدند که احتمال زیاد فقط 20 امتیاز دارد نه 22
    ... و من اگه مطمئن بشم از امتیاز مدرکم می تونم سریعتر اقدام کنم (شنیده بودم که سوال خاص رو هم جواب می دهند).
    damascus-im-enquiry@international.gc.ca
    انشاالله که به شما جواب قطعی و قابل استناد بدهند و در همیجا اعلام کنید.
    2014

Senior Member

به یکی از دوستان 29 رشته ای ( CAP 1000 تایی) که شرایط شما را داشت( البته مدرک فنی - حرفه ای نداشت) و وکلا گفته بودند که 22 امتیاز می گیرد نهایتا توسط آفیسر 20 امتیاز داده شد و پرونده نامبرده در CIO برگشت خورد( در همین سایت و در قسمت
    متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

نوشته های ایشان موجود است.
    گفتم که بدانید به قول جناب mo_eini هیچ اطمینانی در کار نیست.م
    وفق باشید

ویرایش توسط maskal : August 19th, 2011 در ساعت 07:02 PM

Junior Member

با سلام خدمت دوستان.
    من می خواستم برای کد 1122 اقدام کنم که گویا پر شده. حالا می خوام مدارکمو کامل کنم برای سال دیگه که اگه باز این کد باز شد اقدام کنم. حالا چند تا سوال برای مطرحه:
    1- من لیسانسم مهندسی برق و فوق لیسانسم مدیریت بازرگانی هستش. آیا می تونم با این کد1122 اقدام کنم؟ آخه یکی از این وکیلا گفت چون مدارکت مرتبط نیست نمی تونی برای کار مدیریتی اقدام کنی.
    2- سابقه کار مدیریتیم باید بعد از فوق لیسانس مدیریتم باشه یا اگه از قبلشم باشه مورد قبوله؟
    3- چند تا از title های شغلیو توی سابقه کارم بیارم و اینکه میگید دقیقا عنوانش یکی نباشه مثلا به جای business consultant یاanalyst business management چی عنوان بشه؟

با تشکر از همه دوستان

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط elia نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    من می خواستم برای کد 1122 اقدام کنم که گویا پر شده. حالا می خوام مدارکمو کامل کنم برای سال دیگه که اگه باز این کد باز شد اقدام کنم. حالا چند تا سوال برای مطرحه:
    1- من لیسانسم مهندسی برق و فوق لیسانسم مدیریت بازرگانی هستش. آیا می تونم با این کد1122 اقدام کنم؟ آخه یکی از این وکیلا گفت چون مدارکت مرتبط نیست نمی تونی برای کار مدیریتی اقدام کنی.
    2- سابقه کار مدیریتیم باید بعد از فوق لیسانس مدیریتم باشه یا اگه از قبلشم باشه مورد قبوله؟
    3- چند تا از title های شغلیو توی سابقه کارم بیارم و اینکه میگید دقیقا عنوانش یکی نباشه مثلا به جای business consultant یاanalyst business management چی عنوان بشه؟

با تشکر از همه دوستان
    1- شما اگه عنوان شغلی مشابه با این کد رو داشته باشین مشکلی نیست و نیازی نیست مدرک تحصیلیتون یکی باشه با عنوان شغلی
    2 - شما در 10 سال گذشته باید حداقل یک سال عنوان شغلی مرتبط داشته باشین و سابقه کاریتون هم از 4 سال کمتر نباشه و نیازی نیست که این سابقه کاری حتما بعد از اخذ فوق لیسانستون باشه
    3- عنوان شغلی میتونه یکی باشه ولی شرح وظایف رو کمی دست کاری کنید و دقیقا اون چیزی که اونا در توضیح هر شغل نوشتن رو تکرار نکنین
    too much love will kill you

سلام دوستان من تو 38 شغله ها اقدام کردم و الان 1.5 میگذره و در یک سال اخیر در یک شرکت دیگه که به 29 تایی ها می خوره کار میکنم. به نظر شما الان دوباره اقدام کنم یا صبر کنم؟آیا آفیسر ممکنه شک کنه و قبول نکنه؟ آیا 2 یا 3 ماه صبر کنم بهتره؟ مرسی
    تاریخ فایل نامبر اول: 15 جون 2010
    تاریخ فایل نامبر دوم: 25 اکتبر 2010
    کد رشته : سوپروایزور صنایع نفت و گاز 9212

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط dada_morteza نمایش پست ها
    سلام دوستان من تو 38 شغله ها اقدام کردم و الان 1.5 میگذره و در یک سال اخیر در یک شرکت دیگه که به 29 تایی ها می خوره کار میکنم. به نظر شما الان دوباره اقدام کنم یا صبر کنم؟آیا آفیسر ممکنه شک کنه و قبول نکنه؟ آیا 2 یا 3 ماه صبر کنم بهتره؟ مرسی
    سلام منم با دوتا کد اقدام کردم . اگه صحبت های پرونده قبلیتونو نقض نکنین هیچ ایرادی نیست و میتونین دوباره اپلای کنین
    too much love will kill you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)