صفحه 53 از 64 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

دوستان من از امتیاز خویشاوندی میخواستم استفاده کنم.فقط یه مسئله وجود داره عمه من 25 سال پیش رفته کانادا اون موقع اینا شناسنامه نداشتن فقط یه برگه بوده که به عنوان گواهی مشخصات به مردم می دادن البته تمام مهر و امضای ثبت احوال و این چیزاش کامل هست.من هم اون رو دادم دارالترجمه ترجمه کرد و مهر دادگستری هم داره. می خواستم بدونم من به این شکل دچار مشکل می شم یعنی چون عمه من شناسنامه نداره و بجای اون یک گواهی مشخصات داره ممکن مورد تایید سفارت نباشه؟(من شناسنامه پدر و خودم رو ترجمه کردم.)
    کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
    ضمنا اگر عمه من بخواد شناسنامه بگیره و برای من بفرسته من به برنامه 2014 نمی رسم...

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

گفته شده خویشاوندی خود رو ثابت کنید و نگفته حتما به وسیله شناسنامه این خویشاوندی ثابت بشه. در نتیجه اگر برگه فوق رسمی و قابل استناد هستش به نظرم مشکلی نباشه. باز هم دوستان نظر بدن. در مورد سوال بعدی اطلاعی ندارم ولی هر چه زودتر مدارکتون رو بفرستید بهتر هستش.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط paymon نمایش پست ها
    دوستان من از امتیاز خویشاوندی میخواستم استفاده کنم.فقط یه مسئله وجود داره عمه من 25 سال پیش رفته کانادا اون موقع اینا شناسنامه نداشتن فقط یه برگه بوده که به عنوان گواهی مشخصات به مردم می دادن البته تمام مهر و امضای ثبت احوال و این چیزاش کامل هست.من هم اون رو دادم دارالترجمه ترجمه کرد و مهر دادگستری هم داره. می خواستم بدونم من به این شکل دچار مشکل می شم یعنی چون عمه من شناسنامه نداره و بجای اون یک گواهی مشخصات داره ممکن مورد تایید سفارت نباشه؟(من شناسنامه پدر و خودم رو ترجمه کردم.)
    کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
    ضمنا اگر عمه من بخواد شناسنامه بگیره و برای من بفرسته من به برنامه 2014 نمی رسم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    خوش بینانه یکی دو روز بعد اگه مدارکتون آماده باشه و روی نمره آیلتس اطمینان دارین شاید دقیقه 90 مدارکتون برسه
    من همین مشکل رو دارم.
    اگر همه مدارک من جمله آیلتس در 21 دسامبر یا 28 دستمون باشه میشه اقدام کرد؟ در فروم به من اینطور راهنمایی کردن که باید دو هفته قبل از 2015 بفرستیم تا قبل از ژانویه دستشون برسه. آیا برای اونا ملاک تاریخ ارسال اینترنتی و ثبت نام آنلاین است یا اینکه واقعا پستی باید تا قبل از 2015 بدستشون برسه؟
    پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joworks نمایش پست ها
    من همین مشکل رو دارم.
    اگر همه مدارک من جمله آیلتس در 21 دسامبر یا 28 دستمون باشه میشه اقدام کرد؟ در فروم به من اینطور راهنمایی کردن که باید دو هفته قبل از 2015 بفرستیم تا قبل از ژانویه دستشون برسه. آیا برای اونا ملاک تاریخ ارسال اینترنتی و ثبت نام آنلاین است یا اینکه واقعا پستی باید تا قبل از 2015 بدستشون برسه؟
    والا من فكر ميكنم اگه تاريخ فايل نامبر مهم نباشه قطعا تاريخ رسيدن مدارك خيلي مهمه و قبل از ٢٠١٥ بايد باشه البتخ از dhl ميتونيد كمك بگيريد
    CIO :3/9
    PER :27/11 ، AOR: 9/12 ،MR: 12/8
    Visa:jan 2014

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط joworks نمایش پست ها
    من همین مشکل رو دارم.
    دوست عزیز در خوش بینانه ترین حالت می تونید از پست تی ان تی استفاده کنید که 3 روزه می رسونه دستشون
    یه راهی که به ذهنم می رسه و می تونم بهتون بگم اینه که می تونید یک کاور لتر تهیه کنید و توش بنویسید که در چه تاریخی امتحان زبان دادید و بگید که 2 هفته زمان لازم داره تا بیاد با توجه به مسائل اداریشون
    و بلافاصله براشون بفرست تا حاضر شد.یکی از دوستان من در رابطه با زبان فرانسش این کار و کرد. بازم قطعی نیست. فقط در حد پیشنهاده.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    دوست عزیز در خوش بینانه ترین حالت می تونید از پست تی ان تی استفاده کنید که 3 روزه می رسونه دستشون
    یه راهی که به ذهنم می رسه و می تونم بهتون بگم اینه که می تونید یک کاور لتر تهیه کنید و توش بنویسید که در چه تاریخی امتحان زبان دادید و بگید که 2 هفته زمان لازم داره تا بیاد با توجه به مسائل اداریشون
    و بلافاصله براشون بفرست تا حاضر شد.یکی از دوستان من در رابطه با زبان فرانسش این کار و کرد. بازم قطعی نیست. فقط در حد پیشنهاده.

اين كارو نميتونن بكنن چون يكي از اصلي ترين مداركشون ايلتس هست
    احتمالا دوست شما فرانسه رو به عنوان مدرك دوم فرستادن تا از ٥ امتياز استفاده كنن
    CIO :3/9
    PER :27/11 ، AOR: 9/12 ،MR: 12/8
    Visa:jan 2014

سلام دوستان
    من 9 ماه پيش براي اضافه كردن فرزندم كه تازه به دنيا اومده بود مداركي كه ويزا آفيس به من گفته بود را برايشان ارسال كردم. در اون زمان به من گفتند تابستان هر سه نفر با هم پاس ريكوييست ميشويم . هفته قبل يك ايميل پيگيري زدم كه در جواب به من ميگويند كه منتظر نتيجه مديكال فرزندم ميباشند!!!! در صورتي كه اصلا به ما اطلاعي در مورد انجام مديكال فرزند 9 ماهه نداده بودند و همچنين فرمهاي مديكال نيز در طي اين 9 ماه برايش ارسال نشده بود . ميخواستم بدونم اصلا فرزند 9 ماهه بايد مديكال بدهد يا خير ؟ ممنون ميشوم اگر با مرجع يا ريفرنس پاسخ دهيد.
    کد رشته :2151 / تاریخ ارسال مدارک : 2011-17-May / تاریخ دریافت مدارک : 2011-24-May / دریافت فایل نامبر: 2011-18- July/ ارسال به دمشق : AUG -10-2011/ اینپراسس آنکارا : 2012-14-march / دریافت مدیکال : 26-2-2013 / پاسپورت ریکوییست :26-11-2013

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط asadi2541 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 9 ماه پيش براي اضافه كردن فرزندم كه تازه به دنيا اومده بود مداركي كه ويزا آفيس به من گفته بود را برايشان ارسال كردم. در اون زمان به من گفتند تابستان هر سه نفر با هم پاس ريكوييست ميشويم . هفته قبل يك ايميل پيگيري زدم كه در جواب به من ميگويند كه منتظر نتيجه مديكال فرزندم ميباشند!!!! در صورتي كه اصلا به ما اطلاعي در مورد انجام مديكال فرزند 9 ماهه نداده بودند و همچنين فرمهاي مديكال نيز در طي اين 9 ماه برايش ارسال نشده بود . ميخواستم بدونم اصلا فرزند 9 ماهه بايد مديكال بدهد يا خير ؟ ممنون ميشوم اگر با مرجع يا ريفرنس پاسخ دهيد.
    مدیکال را همه اعضای خانواده باید بدهند:

Medical requirements

All applicants must undergo a medical examination.

You and your family members, whether they will be accompanying you or not, must undergo and pass a medical examination.

http://www.cic.gc.ca/english/informa...des/EG7TOC.asp

با سلام خدمت دوستان.
    اگر ممکن هست بنده رو راهنمایی بفرمایید که برای مهاجرت از طریق فدرال و یا کبک شرایط بنده مناسب هست؟ یا اگر نیست چه اقدامی میتونم انجام بدم.

۱-رشته تحصیلی مهندسی عمران که سه سال پیش تموم کردم و سابقه کاری ندارم و ۲ سال بعدش هم سرباز بودم.
    ۲-سابقه کاری تو زمینه بازرگانی تو یه شرکت دارم که ثبت نشده ولی اسم و ادرس و مهر و تلفن و فاکس و نامه سابقه کار به انگلیسی یا فارسی میتونم از شرکت تا هرمدتی که لازم باشه تهیه کنم چون به صورت پاره وقت و تمام وقت ۴ سال یا بیشتر سابقه دارم و هنوز هم مشغول هستم.بیمه هم نیستم.
    ۳-سطح زبانم چون با خارج در تماس هستم خوبه و فکر میکنم در آیلتس ۶.۵ رو کسب کنم حداقل.
    ۴-متولد ۱۳۶۴ هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران ژئوتکنیک

دوستان سلام
    من فوق عمران دارم و مدرکم هم فرستادم برا وس و تائید شد، فقط مسئله اینه که آیلتس خراب کردم و 5.5 شدم L 6 R 4.5 W 5.5 S 6
    بقیه امتیازارو میارم فقط آیلتس و خراب کردم که دیگه وقتیم نمونده بخوام دوباره بدم
    میشه همینجوری بفرستم پروندمو؟ (آپدیت پرونده نداره فدرال)؟
    فرانسه هم یه B 2 دارم یه B 1
    ممنون - موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)