صفحه 54 از 64 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط mrhgladiator نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من فوق عمران دارم و مدرکم هم فرستادم برا وس و تائید شد، فقط مسئله اینه که آیلتس خراب کردم و 5.5 شدم L 6 R 4.5 W 5.5 S 6
    بقیه امتیازارو میارم فقط آیلتس و خراب کردم که دیگه وقتیم نمونده بخوام دوباره بدم
    میشه همینجوری بفرستم پروندمو؟ (آپدیت پرونده نداره فدرال)؟
    فرانسه هم یه B 2 دارم یه B 1
    ممنون - موفق باشید
    خیلی بدم میاد این جواب و بدم... ولی فکر کنم ریجک بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrhgladiator نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من فوق عمران دارم و مدرکم هم فرستادم برا وس و تائید شد، فقط مسئله اینه که آیلتس خراب کردم و 5.5 شدم L 6 R 4.5 W 5.5 S 6
    بقیه امتیازارو میارم فقط آیلتس و خراب کردم که دیگه وقتیم نمونده بخوام دوباره بدم
    میشه همینجوری بفرستم پروندمو؟ (آپدیت پرونده نداره فدرال)؟
    فرانسه هم یه B 2 دارم یه B 1
    ممنون - موفق باشید
    فرستادن فقط منجر به هزینه بیخودی، امید بیخودی و احتمال گم شدن مدارک جمع شده کنونی در پروسه برگشت مدارک میشه، من جای تو بودم یه 2 3 ماه زبان میخوندم و یه آیلتس دیگه امتحان میدادمو منتظر باز شدن Express Entry میشدم تا جز اولین نفرایی باشم که واسه اون برنامه اقدام می کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_torkaman نمایش پست ها
    فرستادن فقط منجر به هزینه بیخودی، امید بیخودی و احتمال گم شدن مدارک جمع شده کنونی در پروسه برگشت مدارک میشه، من جای تو بودم یه 2 3 ماه زبان میخوندم و یه آیلتس دیگه امتحان میدادمو منتظر باز شدن Express Entry میشدم تا جز اولین نفرایی باشم که واسه اون برنامه اقدام می کردم
    سلام دوستان،
    کسی از دوستان از این طرف و اون طرف چیزی شنیده که در سیستم Express Entry هنوز هم تاییده WES رو میخوان یا خیر ؟
    یه سوال دوم، بازم از این طرف و اون طرف، کسی اطلاع داره پرونده های Express Entry چقدر قرار طول بکشه تا پاس ریکویست بشن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی از دوستان از این طرف و اون طرف چیزی شنیده که در سیستم Express Entry هنوز هم تاییده WES رو میخوان یا خیر ؟
    یه سوال دوم، بازم از این طرف و اون طرف، کسی اطلاع داره پرونده های Express Entry چقدر قرار طول بکشه تا پاس ریکویست بشن ؟
    من از این طرف و اون طرف چیزی نشنیدم، اما مهم سایت مهاجرت کاناداست که اونم هیچی نگفته.

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط pariisan نمایش پست ها
    اين كارو نميتونن بكنن چون يكي از اصلي ترين مداركشون ايلتس هست
    احتمالا دوست شما فرانسه رو به عنوان مدرك دوم فرستادن تا از ٥ امتياز استفاده كنن
    زبان دوم 4 امتیاز نهایتا داره
    درسته برای زبان دوم فرانسه رو فرستاده
    ولی همینم جزء خط قرمز هاست و این کارو کرده
    یعنی از هیچی که بهتره؟نه؟
    اینکه شما نا امید بشی و نفرستی و اینکه از این راه استفاده کنی و تو کاور لتر توضیح بدی که من در پست جداگانه ای TRF رو براتون می فرستم با فاصله دو هفته ای بنا به بروکراسی ای که British Council برای صدور TRF داره.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    جزئیاتش معلوم نیست ولی پرونده های Express entry اصولا به جریان نمیفتند تا موقعی که در اولویت قرار بگیرند (یعنی یا یک کارفرما یا دولت استانی یا دولت مرکزی پرونده شما را بعنوان مورد نیازش انتخاب کنه). در نتیجه پرونده ممکنه سالها در دیتابیس بماند بدون اینکه به جریان بیفتد یا اینکه بلافاصله انتخاب شود.درواقع دست خودشان را باز گذاشته اند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    زبان دوم 4 امتیاز نهایتا داره
    درسته برای زبان دوم فرانسه رو فرستاده
    ولی همینم جزء خط قرمز هاست و این کارو کرده
    یعنی از هیچی که بهتره؟نه؟
    اینکه شما نا امید بشی و نفرستی و اینکه از این راه استفاده کنی و تو کاور لتر توضیح بدی که من در پست جداگانه ای TRF رو براتون می فرستم با فاصله دو هفته ای بنا به بروکراسی ای که British Council برای صدور TRF داره.
    اونها چنین دلیلی رو قبول نمی‌کنن و پرونده قطعا برگشت می‌خورده. چون اگر قبول کنن، می شه استثنا و تبعیض نسبت به دیگران.

Junior Member

سلام دوستان. من میخوام برای federal skill worker اقدام کنم. یه سری سوالات کلی در مورد مراحل و پروسه دارم. آیا امکان تماس تلفنی با یکی از اساتید فروم هست؟ ممنون.

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mmontazer نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام برای federal skill worker اقدام کنم. یه سری سوالات کلی در مورد مراحل و پروسه دارم. آیا امکان تماس تلفنی با یکی از اساتید فروم هست؟ ممنون.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...85%DB%8C-2014)

این تاپیک رو مطالعه کنید مطمئنم پاسخ خیلی ازسوالاتونو می گیرید.
    در غیراین صورت اینجا بنویسید سوالتون رو حتما پاسخ داده میشه.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

کسی از دوستان در جریانه که اگر کسی بخواد هم FSW اقدام کنه و هم دانشجویی ترتیب Launch پرونده به چه صورت باید باشه نه از اینجا رونده بشه و نه از اونجا مونده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)