صفحه 60 از 64 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

سلام، آيا ميشه به جاي ريز نمرات دانشگاه آزاد كارنامه كلي كه از واحد دانشگاهي گرفته شده رو براي wes فرستاد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

توی مدارکی که برای Update از من خواسته بودند، اصل گواهی سوء پیشینه ای که قبلا براشون کپی و ترجمش را فرستاده بودم خواستند. اما من اصلشو را ندارم، به نظرتون اگه یه گواهی جدید دیگه بدم بهشون مشکلی پیش نمی آید؟
    سوال دوم : توی ایمیل فقط گفتن مدارک را Submit کنید! منظورشون ارسال مدارک با ایمیل هست دیگه؟

ممنون
    از ما هم دقیقا همینو خواستن که البته ما داشتیم اصل پلیس چک رو. ایمیلی پرسیدیم ایمیل کنیم یا پست که جواب دادن ایمیل کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

دوستان نظرتون چیه راجب به اینکه من کپی Certificate دوره های تخصصی رو که گذروندم (خیلی هاش خارج کشور و در موسسات معتبر) رو بذارم همراه مدارک کاری ؟
    توصیه میکنین این کارو ؟
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    دوستان نظرتون چیه راجب به اینکه من کپی Certificate دوره های تخصصی رو که گذروندم (خیلی هاش خارج کشور و در موسسات معتبر) رو بذارم همراه مدارک کاری ؟
    توصیه میکنین این کارو ؟
    اگه گواهی سابقه کارتون به فرمت خواسته شده باشه و شرح وظایف مناسبی داشته باشه، امتیاز مربوطه رو میگیرین.
    به نظر من نیازی به ارسال این مدارک اضافی نیست. در عوض موقع آپدیت مدارک در رزومه ای که ارائه میکنید میتونید به دوره هایی که گذروندین هم اشاره کنین.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

دوستان کسی بوده که آخرین ارزیابی مدرک تحصیلیشوبفرسته وفایل نامبربگیره؟منظورم اینه که دومقطع مختلف مثل کاردانی وکارشناسی ویا کارشناسی وارشدازدودانشگاه مختلف درس خونده باشه وفقط ارزیابی لیسانس ناپیوسته(بدون ارزیابی کاردانی) ویاکارشناسی ارشد(بدون ارزیابی لیسانس)روبه CIC فرستاده باشده وفایل نامبربگیره؟توروخدا جواب بدین که دارم ازاسترس میمیرم.WES فقط لیسانس منوارزیابی کرده است وکاردانیموارزیابی نکرده علی رغم اینکه فرستاده بودم.
    آنجا که راه نیست ...خدا راه می گشاید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharloote نمایش پست ها
    دوستان کسی نبود؟
    سلام.
    همسر من کاردانی و کارشناسی بود ولی خب برای کانادا ارزیابی نکرده .قبلا برای wes امریکا فرستاد که هم کاردانی و هم کارشناسیشو ارزیابی کردند.کانادا رو کسی نمی شناسم.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

با سلام
    من مدارکمو 4 july فرستادم و 8 july رسید کانادا ولی از اون موقع تا بحال متاسفانه خبری نشده، با توجه به اینکه تا بحال دو بار به CIC ایمیل زدم ولی هنوز از اونا هم خبری نیست میخواستم از دوستان چند تا سوال بپرسم:
    1- آیا اصلا امکان داره روند چک کردن مدارک و کم کردن پول 5 ماه طول بکشه؟یا اینکه من دیگه مطمئن بشم مدارکم برگشت خورده؟
    2- آیا بعد از برگشت خوردن مدارک من ایمیلی از CIC دریافت میکنم یا اونها فقط مدارکو پست میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharloote نمایش پست ها
    دوستان کسی نبود؟
    اگر لیسانس ناپیوسته رو 4 ساله ارزیابی کرده باشه، فکر می کنم کافی باشه.
    ولی با این وجود با WES مکاتبه کنید، ببینید دلیلش چی بوده...
    از همه دوستان درخواست می کنم اطلاعات خودشونو توسط لینک زیر به Spread Sheet ایرانیها اضافه کنند: http://tinyurl.com/fsw2014iraniansentry
    اطلاعات Spread Sheet توسط لینک زیر قابل مشاهده است: http://tinyurl.com/fsw2014iraniansspreadsheet

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin8261 نمایش پست ها
    با سلام
    من مدارکمو 4 july فرستادم و 8 july رسید کانادا ولی از اون موقع تا بحال متاسفانه خبری نشده، با توجه به اینکه تا بحال دو بار به CIC ایمیل زدم ولی هنوز از اونا هم خبری نیست میخواستم از دوستان چند تا سوال بپرسم:
    1- آیا اصلا امکان داره روند چک کردن مدارک و کم کردن پول 5 ماه طول بکشه؟یا اینکه من دیگه مطمئن بشم مدارکم برگشت خورده؟
    2- آیا بعد از برگشت خوردن مدارک من ایمیلی از CIC دریافت میکنم یا اونها فقط مدارکو پست میکنن؟
    خبر بد دادن حس خوبی نداره ولی..
    تو 2014 هیچ موردی بیش از چهار ماه طول نکشیده تازه الان که با توجه به کمتر شدن موج پرونده ها به 70-75 روز رسیده اند
    و مخصوصا تا قبل از مرحله آپدیت که از پاریس انجام میشه، روند کسر پول و فایل نامبر خیلی دقیق و منظمه
    به صورت عادی ، ایمیلی دریافت نمیکنید.. ولی مواردی بوده که متقاضی ایمیل زده و اونها جواب داده اند
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen730 نمایش پست ها
    خبر بد دادن حس خوبی نداره ولی..
    تو 2014 هیچ موردی بیش از چهار ماه طول نکشیده تازه الان که با توجه به کمتر شدن موج پرونده ها به 70-75 روز رسیده اند
    و مخصوصا تا قبل از مرحله آپدیت که از پاریس انجام میشه، روند کسر پول و فایل نامبر خیلی دقیق و منظمه
    به صورت عادی ، ایمیلی دریافت نمیکنید.. ولی مواردی بوده که متقاضی ایمیل زده و اونها جواب داده اند
    مرسی از جوابتون
    فقط چیزی که من متوجه نمیشم اینه که با توجه به اطلاعات اسپرتشیت جهانی پرونده من باید تو نیمه دوم October برگشت خورده باشه ، ولی هنوز چیزی به دست من نرسیده.مگه چقدر طول میکشه که پرونده ایی که به ایران برگشت میخوره به دست متقاضی برسه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)