صفحه 62 از 64 نخستنخست ... 1252535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

دوستان اگه من سوالمو توی این تاپیک میپرسم نه اینکه بخوام مسئله بیربطی رومطرح کنم فقط چون توی این تاپیک دوستان فایل نامبرگرفته است نظرشون مستندتره.من هم نگرانم وخودشماهم که این نگرانی روچشیدین بتیدحال وروزمارودرک کنید.
    من فقط ازدوستان یه سوال دارم
    علی رغم فرستادن کاردانی وکارشناسی ناپیوسته ،وس فقط کارشناسی ناپیوسته منومعادل لیسانس 4 ساله ارزیابی کرده وفرستاده به نظرتون ایت ریپورت روبرای CIC بفرستم کافیه یابایدکاردانی هم باشه خیلی نگرانم
    ازدوستان کسی بوده که فقط ارزیابی آخرین مقطعشوبفرستن وقبول کنه CIC?امیدوارم جناب sanysh این پست روپاک نکنه چون جوابش حیاتیه برام
    آنجا که راه نیست ...خدا راه می گشاید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharloote نمایش پست ها
    دوستان اگه من سوالمو توی این تاپیک میپرسم نه اینکه بخوام مسئله بیربطی رومطرح کنم فقط چون توی این تاپیک دوستان فایل نامبرگرفته است نظرشون مستندتره.من هم نگرانم وخودشماهم که این نگرانی روچشیدین بتیدحال وروزمارودرک کنید.
    علی رغم فرستادن کاردانی وکارشناسی ناپیوسته ،وس فقط کارشناسی ناپیوسته منومعادل لیسانس 4 ساله ارزیابی کرده وفرستاده به نظرتون ایت ریپورت روبرای CIC بفرستم کافیه یابایدکاردانی هم باشه خیلی نگرانم
    ازدوستان کسی بوده که فقط ارزیابی آخرین مقطعشوبفرستن وقبول کنه CIC?امیدوارم جناب sanysh این پست روپاک نکنه چون جوابش حیاتیه برام
    ارزیابی not official من این شکلی بود: http://www.applyabroad.org/forum/att...8&d=1401464010
    ببینید اگه برا شما هم همین شکلیه نگران نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sharloote نمایش پست ها
    شما باید ترجمه مدرک کاردانی و کارشناسی را به همراه همین ریپورت WES برای CIC بفرستید. بنده هم کاردانی و کارشناسی بودم و نتیجه ارزیابی لیسانس 4 ساله شد.
    تمامی پاسخ های بنده به سوالات و مشارکت در فروم حاصل مطالعات یا تجربیات شخصی و یا تماس ها و مکاتبات با سازمانهای مسئول مبباشد. هیچ فردی اجباری در قبول و انجام دادن آنها ندارد و در صورت بروز اشتباه ناخواسته مسئولیتی متوجه بنده نخواهد بود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

خیلی فوری لطفا راهنمایی کنید

ما داریم از طریق همسرم اقدام می کنیم، همسرم متولد ساری هست. تو همه ترجمه ها ساری Sari نوشته شده ولی ناگهان متوجه شدیم که تو پاسپورت و گواهی سو پیشینه ساری رو Sary نوشتند !!!
    زنگ زدیم اداره گذرنامه، گفتند که 10 روز زمان میبره و باید یه پاس جدید بگیریم.
    باید چیکار کنیم؟

Senior Member debutant آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط hz_1365 نمایش پست ها

ما داریم از طریق همسرم اقدام می کنیم، همسرم متولد ساری هست. تو همه ترجمه ها ساری Sari نوشته شده ولی ناگهان متوجه شدیم که تو پاسپورت و گواهی سو پیشینه ساری رو Sary نوشتند !!!
    باید چیکار کنیم؟
    بعید میدونم مشکل خاصی به خاطر همین مورد پیش بیاد. نهایتاً توی یه برگه میتونید توضیح بدین که دو نوع املا داره.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

نقل قول نوشته اصلی توسط kajkolahkhan نمایش پست ها
    شما باید ترجمه مدرک کاردانی و کارشناسی را به همراه همین ریپورت WES برای CIC بفرستید. بنده هم کاردانی و کارشناسی بودم و نتیجه ارزیابی لیسانس 4 ساله شد.
    حرفی ازموسسه کاردانیتون نبوددرسته؟فقط اسم موسسه کارشناسی روآورده +kardani دوساله.من توی برگه اسسمنتم نوشته کارشناسی ناپیوسته ازدانشگاه آزاد بعدزیرش نوشته admission requirement کاردانی 2 ساله (ولی اسمس ازدانشگاه کاردانی نیاورده)وجواب ارزیابی کلی معادل یک کارشناسی 4 ساله کانادایی.2 برگ ارزیابی ازکارشناسی بهم داده شما هم اینجوری بودین؟
    آنجا که راه نیست ...خدا راه می گشاید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط hz_1365 نمایش پست ها

باید چیکار کنیم؟
    از نظر من که مشکلی نمیاد ولی اگر نگران هستید میتونید یک نامه attach کنید و این موضوع رو توضیح بدین.
    دوستان اگر نظری دارن لطفا راهنمایی کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD. Management Accounting

سلام دوستان باید کپی تمام صفحات پاسپورت(قدیمی و جدید) ضمیمه بشه ؟ و اینکه باید برابر اصل بشه یا لازم نیست ؟

مرسی

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo_rose نمایش پست ها
    سلام دوستان باید کپی تمام صفحات پاسپورت(قدیمی و جدید) ضمیمه بشه ؟ و اینکه باید برابر اصل بشه یا لازم نیست ؟

مرسی
    کپی آخرین پاسپورت لازمه که شامل صفحه هایی باشه که مهر خورده و چند صفحه ی خالی بعدش.
    نیاز به برابر اصل نیست و کپی 100 تومنی کفایت می کنه.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

سلام به همه دوستان عزیز
    من در مورد نامه سابقه کار یه سوال داشتم .اگر سازمان مربوطه یه نامه سابقه کار نوشته باشه اما شرح وظایف نداشته باشه .آیا رئیس قسمتی که من اونجا کار می کنم ، میتونه یه نامه بده و در اون شرح وظایف رو توضیح بده؟ آیا چنین نامه ای قابل قبول هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)