صفحه 63 از 64 نخستنخست ... 13535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط hz_1365 نمایش پست ها
    خیلی فوری لطفا راهنمایی کنید

ما داریم از طریق همسرم اقدام می کنیم، همسرم متولد ساری هست. تو همه ترجمه ها ساری Sari نوشته شده ولی ناگهان متوجه شدیم که تو پاسپورت و گواهی سو پیشینه ساری رو Sary نوشتند !!!
    زنگ زدیم اداره گذرنامه، گفتند که 10 روز زمان میبره و باید یه پاس جدید بگیریم.
    باید چیکار کنیم؟
    صد در صد مشکلی برات پیش نمیاد. من اسم پدر بزرگ همسرم توی ترجمه پدر همسرم SAHMODDIN بود و توی ترجمه عمه همسرم SAHM-ALDIN و هیچ مشکلی برام ایجاد نشد. تفاوت از این بیشتر سراغ داری؟ اونها خودشون میدونن که توی ترجمه اسم ها ممکنه اختلاف باشه در عین حالی که توناژ هردو تقریباً مشابه هست.

Banned

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo_rose نمایش پست ها
    سلام دوستان باید کپی تمام صفحات پاسپورت(قدیمی و جدید) ضمیمه بشه ؟ و اینکه باید برابر اصل بشه یا لازم نیست ؟

مرسی
    فقط صفحۀ مشخصات پاسپورت کافی است. بدون هیچ مهری. یک کپی سادۀ سیاه و سفید کافی است.

Junior Member

سلام دوستان . یه سئوال دارم ..
    توی پاسپورت من اسم پدرم اشتباه تایپی داره
    ..ولی توی ترجمه شناسنامه درسته ... حالا من باید چیکار کنم ؟ میشه راهنماییم کنید که کدوم رو باید بنویسم و اصله ؟ و اینکه میتونم با یه کاور لتر توضیح بدم که پاسپورت اشتباه تایپی داره و شناسنامه صحیحه ؟

ممنونم

Junior Member

دوستان سلام
    من یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستان با تجربه (محصوصا آقای Alix) جواب بدن
    من شنبه مدارکم رو می فرستم
    1- در ترجمه کارت ملی مترجم نوشته که "طبق اعلام دولت ایران این کارت ها تا اخر سال 94 معتبر می باشند" آیا لازمه که دوباره کاور لتر بذارم؟
    جای اون دو تا تاریخ صدور و انقضا رو خالی گذاشتم درسته این؟
    2- بارکد فرم جنریک را که واسه من مجرد صفخه 4 و 5 هستش جدا کنم و بعد از چک لیست بذارم؟ بعد صفحه بندی فرم جنریک از 3 به 5 می پره اوکیه؟
    ممنون پیشاپیش

Junior Member

یه سوال هم راجع به ادرس
    من تمام ادرس ها را ادرس خونه دوستم دادم چون خونه مال خودشه و من دائم ادرسام تغییر میکنه
    سوال اینه که باید اسم دوستم رو بنویسم تهش دیگه ؟
    مثلا ایران تهران اشرافی اصفهانی خ .... ک .... پ...... واحد.... آقای ....
    خدای نکرده مدرک برگشت خورد مانی اردرم رو پس بدن حداقل

Junior Member

سوال آخر
    تو نامه سابقه کار مستقیم بنویسم Mechanical technologist ضایع است یا بنویسم mechanical designer ?
    ببخشید اگه سوال ها چیپ بودند این روزای اخر ب همه چی شک می کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک -فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط rammiin نمایش پست ها
    سوال آخر
    تو نامه سابقه کار مستقیم بنویسم Mechanical technologist ضایع است یا بنویسم mechanical designer ?
    ببخشید اگه سوال ها چیپ بودند این روزای اخر ب همه چی شک می کنم
    توی سایت مشاغل کانادا چنتا عنوان برای هر NOC نوشته ، یکی از اونارو انتخاب کن بهتره.
    این روزا همه کسایی که مکانیک خوندن دارن برای 2232 اقدام میکنن ، ایشالا که مشکوک نشن .
    NOC code : 2232
    Irsafam Institute - Results : Listening : 8.5 - Reading : 8.5 - Writing : 7 - Speaking : 7 - Overall : 8

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Afso0on نمایش پست ها
    سلام دوستان . یه سئوال دارم ..
    توی پاسپورت من اسم پدرم اشتباه تایپی داره
    ..ولی توی ترجمه شناسنامه درسته ... حالا من باید چیکار کنم ؟ میشه راهنماییم کنید که کدوم رو باید بنویسم و اصله ؟ و اینکه میتونم با یه کاور لتر توضیح بدم که پاسپورت اشتباه تایپی داره و شناسنامه صحیحه ؟

ممنونم
    معمولا مترجمان املای اسامی رو از روی پاسپورت مینویسن ولی به نظرم اگه نمیخوایین ترجمه رو اصلاح کنید میتونید توی یه نامه به این مساله اشاره کنین که املاهای متفاوتی وجود داره.
    املای نام خانوادگی من با اعضای دیگر خانواده تفاوت داشت و مشکلی هم پیش نیومد.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhganmajid نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    من در مورد نامه سابقه کار یه سوال داشتم .اگر سازمان مربوطه یه نامه سابقه کار نوشته باشه اما شرح وظایف نداشته باشه .آیا رئیس قسمتی که من اونجا کار می کنم ، میتونه یه نامه بده و در اون شرح وظایف رو توضیح بده؟ آیا چنین نامه ای قابل قبول هست ؟
    بهترین حالت اینه که توی همون گواهی کار شرح وظایف نوشته بشه.

اگه امکان این کار وجود نداره از رئیستون یه نامه برای شرح وظایف بگیرین و اطلاعات تماس اون رو هم قرار بدین و در یک نامه هم توضیح بدین به به دلیل فلان مساله، شرکت شرح وظایف رو در گواهی های کار نمینویسه. به نظرم کسانی بودن که تونستن اینجوریافسر اداره مهاجرت رو قانع کنن. امیدوار باشید
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

نقل قول نوشته اصلی توسط rammiin نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستان با تجربه (محصوصا آقای Alix) جواب بدن
    من شنبه مدارکم رو می فرستم
    1- در ترجمه کارت ملی مترجم نوشته که "طبق اعلام دولت ایران این کارت ها تا اخر سال 94 معتبر می باشند" آیا لازمه که دوباره کاور لتر بذارم؟
    جای اون دو تا تاریخ صدور و انقضا رو خالی گذاشتم درسته این؟
    2- بارکد فرم جنریک را که واسه من مجرد صفخه 4 و 5 هستش جدا کنم و بعد از چک لیست بذارم؟ بعد صفحه بندی فرم جنریک از 3 به 5 می پره اوکیه؟
    ممنون پیشاپیش
    سلام

1) نه دیگه اگه خود مترجم اشاره کرده از کاور لتر بهتره.
    تاریخ انقضا رو هم میتونین همون انتهای 94 که در ترجمه کارت ملی اشاره شده بزنین.
    راه دیگه هم اینه که شماره شناسنامه و تاریخ صدور اون رو در فرم جنریک بنویسین. هر دو روش امتحان شده و مشکلی پیش نیومده.

2) بله همینطور که گفتین اول چک لیست و بعدش بارکدها رو قرار بدین. مهم نیست ترتیب صفحات فرم جنریک به هم میخوره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)