صفحه 7 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط frzam نمایش پست ها
    دوستان، از جمله مشاغل مورد نیاز برای فدرال تکنسین برق و یا مکانیک است. آیا درست است که اگر مدرک مهندسی‌ برق و یا مکانیک داشته باشیم، حتا با داشتن سابقه کار تکنسین، آفیسر پرونده را رد میکنه؟
    با سپاس
    این رو از کجا شنیدید؟
    بنظر درست نمیاد. من مهندس برق هستم و با کد 7241 اقدام کردم یک پرونده با 38 شغل دارم حالا هم می خوام یک پرونده جدید بدم . البته پرونده من هنوز زیر دست آفیسر نرفته تا بتونم به قطع حرف شما رو رد کنم.
    اگر لیست دوستان 29 شغله رو نگاه کنید می بینید که تعدادی از اونها با کد برقکار صنعتی اقدام کردند و مدیکالشون آمده.
    پرونده اول :ارسال پرونده اکتبر 2009 -اینپروسس مارچ 2012 - مدیکال 5 جون 2013- کد 7241 - پاس ریکوئست 19 فوریه 2014
    پرونده دوم : ارسال نوامبر 2011 - فایل نامبر 30 ژانویه 2012 - اینپروسس 11 آوریل 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

من ۷۲۴۱ اقدام کرده ام و لیسانس برق دارم. فعلا مدیکالم اومده. این رو از کجا شنیدین؟
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

سلام دوستان عزیز
    من میتونم مدارک اولیه رو بفرستم و مدرک زبان آیلتس رو مثلا بعد از 2 یا 3 دیگه ارسال کنم میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaolfat نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من میتونم مدارک اولیه رو بفرستم و مدرک زبان آیلتس رو مثلا بعد از 2 یا 3 دیگه ارسال کنم میشه؟
    خير - همه مدارك بايد يكجا ارسال بشه
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member

با سلام به دوستان. 1-آیا انتخاب ویزا آفیس برای ما ایرانیها الزاما دمشق می باشد؟ 2- در صورتیکه می توان جای دیگری را انتخاب کرد شما مالزی را از نظر سرعت چک کردن مدارک پیشنهاد می کنید؟(با توجه به اینکه برای ادامه تحصیل عازم مالزی می باشم)

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط PECRAMGH نمایش پست ها
    با سلام به دوستان. 1-آیا انتخاب ویزا آفیس برای ما ایرانیها الزاما دمشق می باشد؟ 2- در صورتیکه می توان جای دیگری را انتخاب کرد شما مالزی را از نظر سرعت چک کردن مدارک پیشنهاد می کنید؟(با توجه به اینکه برای ادامه تحصیل عازم مالزی می باشم)
    اگر در ايران ساكن هستيد بله متاسفانه الزاماً دمشق. در غير اين صورت هر كشوري كه اقدامت داريد ويزا آفيس مخصوص به خودش رو داره
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member

سلام دوستان .در مورد حساب بانکی توی سایت فقط مقدار موجودی رو گفته.من در مورد مدت زمان پرینت حساب چیزی ندیدم.آیا فقط مانده حساب را باید بگیریم و اگر گردش حساب هم لازمه از چه مدت قبل باید ارائه کنیم؟ ممنونم اگر کسی در این مورد به من جواب بده.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

سلام دوستان .در مورد حساب بانکی توی سایت فقط مقدار موجودی رو گفته.من در مورد مدت زمان پرینت حساب چیزی ندیدم.آیا فقط مانده حساب را باید بگیریم و اگر گردش حساب هم لازمه از چه مدت قبل باید ارائه کنیم؟ ممنونم اگر کسی در این مورد به من جواب بده.
    گردش حساب 6 ماهه مورد نظر هست
    too much love will kill you

Junior Member

با عرض سلام مجدد
    من یک سال سابقه کار معماری دارم .مابقی سوابق کاریم عمرانی است.به نظر شما چند امتیاز از سابقه کار میگیرم.خیلی خیلی ممنونم.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

با عرض سلام مجدد
    من یک سال سابقه کار معماری دارم .مابقی سوابق کاریم عمرانی است.به نظر شما چند امتیاز از سابقه کار میگیرم.خیلی خیلی ممنونم.
    اگر در ده سال گذشته یک سال سابقه کار مرتبط و حداقل چهار سال سابقه کار بصورت تمام وقت داشته باشین کل 21 امتیاز کاری رو می گیرین
    too much love will kill you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)