صفحه 64 از 64 نخستنخست ... 145455565758596061626364
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 636 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

با سلام و تشکر ، لطفا در مورد جاب آفر و صحت وجود شغلی که (تامین نیرو یا همون HR) باش ورک پرمیت میگیره کسی تجربه داره در میون بذاره... اینکه دلال برای تامین نیرو از کارفرما پول میگیره و پول گرفتن از متقاضی غیر قانونیه درست ، ولی وجود اون شغل بعد از ورود به کانادا و مشغول بکارشدن در همون شغلی که ورک پرمیت گرفته شده چقدر تضمین شده هست؟ بنظر شما پرداخت مبلغ 10-12 هزار دلار برای معرفی یه شغل trade یا همون کارگر ماهر منطقیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

با سلام.
    من برای کد رشته 1123 سال 2014 در 31 دسامبر (زمان رسیدن مدارک) اقدام کردم. یکی دیگه از دوستانم هم همین کد رشته رو اقدام کرده بود که مدارکش 15 دسامبر رسیده بود. امروز مدارکش رو برگشت دادن و گفتن که cap پر شده. میخواستم بدونم کسی دیگه ای با اید کد رشته اخیرا جواب گرفته.
    ممنون میشم از همه دوستان اگه جواب بدن. خیلی برام مهمه...

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط rojindr نمایش پست ها
    با سلام.
    من برای کد رشته 1123 سال 2014 در 31 دسامبر (زمان رسیدن مدارک) اقدام کردم. یکی دیگه از دوستانم هم همین کد رشته رو اقدام کرده بود که مدارکش 15 دسامبر رسیده بود. امروز مدارکش رو برگشت دادن و گفتن که cap پر شده. میخواستم بدونم کسی دیگه ای با اید کد رشته اخیرا جواب گرفته.
    ممنون میشم از همه دوستان اگه جواب بدن. خیلی برام مهمه...
    بر اساس پست های دوستان در تاپیک FSW2014 کپ کلی 25 هزار نفر تا قبل از 29 دسامبر پر شده در نتیجه اگرمدارکتون رو 31 دسامبر فرستاده اید احتمالا برگشت داده میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من مهندس شیمی هستم. در لیست NOC کد 2134 معرفی شده اما یک لیست 50 رشته ای هست که در بعضی سایتها دیدم مهندسی شیمی به عنوان رشته مورد نیاز نیست. میخواستم بدونم با مدرک مهندسی شیمی نمیشه بطور کل اقدام کرد؟ این لیست 50 تایی رو من در CIC نتونستم پیدا کنم. ممنون دوستان.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط resorius نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندس شیمی هستم. در لیست NOC کد 2134 معرفی شده اما یک لیست 50 رشته ای هست که در بعضی سایتها دیدم مهندسی شیمی به عنوان رشته مورد نیاز نیست. میخواستم بدونم با مدرک مهندسی شیمی نمیشه بطور کل اقدام کرد؟ این لیست 50 تایی رو من در CIC نتونستم پیدا کنم. ممنون دوستان.
    آن لیست 50 رشته ای مال سال 2014 بود. در سال 2015 سیستم پذیرش مهاجر بکلی تغییر کرده است. تاپیکهای مربوط به اکسپرس انتری را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS- Pharmacy

سلام دوستان. من اول برای کشور دانمارک اقدام کرده بودم چون فکر میکردم زندگی اونجا بهتر و جای رشد بیشتری داشته باشه ولی الان پروسه ویزام خیلی طولانی شده و حدوده 9 ماهه! می خواستم ببینم با شرایطی که اینجا میگم آیا شانسی باسه کانادا دارم؟ به نظرتون کانادا با شرایط من ارجح تره؟
    1- رشته: دکتری عمومی داروسازی
    2- سابقه کار: 3 سال بعد از فارغ التحصیلی (فول تایم) 7 سال حین تحصیل ( نیمه وقت)
    3- سن: 28
    4-ایلتس : آکادمیک 6.5 و تافل 95
    کلا از کجا باید شروع کنم؟ اگه لینکی یا صفحه ای از فروم که بتونه کمک کنه بهم معرفی کنید ممنون میشم.

در ضمن شنیدم برای مهاجرت فقط ایلتس جنرال قبول میکنن حداقل چه نمره ای باید بیارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)