صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 59

موضوع: انطباق پذیری (داشتن job offer و یا خانواده در کانادا)

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

پیش فرض پاسخ : انطباق پذیری (فدرال)

نقل قول نوشته اصلی توسط tmojtahedi نمایش پست ها
    ببخشيد من عمه ام در كانادا هستند و من چند سئوال دارم
    1- به غير از پاسپورت ، شناسنامه شون ، كارت ملي ، كارت سيتيزن شيپشون ، شناسنامه پدرم و شناسنامه خودم براي اثبات فاميلي چه چيزي نياز هست ؟
    2- مادر ايشان با مادر پدر من متفاوت است . آيا اين موضوع مشكلي ايجاد مي كند ؟
    3- آيا ارسال شناسنامه پدر پزرگم ( شناسنامه باطل شده ايشان ) كمك به اثبات خواهر ـ برادري ايشان مي كند ؟
    4- ايشان در كانادا كار نمي كنند ، براي اثبات وجودشان مي توانم از گواهينامه معتبر رانندگي شان يا قبض برق و آب استفاده كنم ؟ اصولا در دفترچه دمشق راهنمايي درستي در اين مورد نكرده !
    5- آيا حتما بايد ترجمه شناسنامه ايشان مهر وزارت امور خارجه داشته باشد ؟ ( شناسنامه در دسترس من نيست و نزد خودشان است و من فقط يك كپي دارم و امكان ارسال هم نيست و من هم مسئوليت پست را نمي توانم قبول كنم !!! )
    از راهنمايي تان ممنون
    1- من براي اثبات فاميلي با برادرم ، ترجمه شناسنامه و كارت سيتيزن شيپي و مدركي كه نشان بده آنها در كانادا زندگي ميكنند كه اين مدرك ميتونه حساب بانكي يا فيش آب و برق باشه. البته شناسنامه ايشان ايران بود و ما مشكلي براي پست كردن شناسنامه نداشتيم.
    2- در ضمن ترجمه شناسنامه بايد مهر وزارت امور خارجه داشته باشه (مثل ترجمه شناسنامه خودتان)
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

نقل قول نوشته اصلی توسط tmojtahedi نمایش پست ها
    ببخشيد من عمه ام در كانادا هستند و من چند سئوال دارم
    1- به غير از پاسپورت ، شناسنامه شون ، كارت ملي ، كارت سيتيزن شيپشون ، شناسنامه پدرم و شناسنامه خودم براي اثبات فاميلي چه چيزي نياز هست ؟
    2- مادر ايشان با مادر پدر من متفاوت است . آيا اين موضوع مشكلي ايجاد مي كند ؟
    3- آيا ارسال شناسنامه پدر پزرگم ( شناسنامه باطل شده ايشان ) كمك به اثبات خواهر ـ برادري ايشان مي كند ؟
    4- ايشان در كانادا كار نمي كنند ، براي اثبات وجودشان مي توانم از گواهينامه معتبر رانندگي شان يا قبض برق و آب استفاده كنم ؟ اصولا در دفترچه دمشق راهنمايي درستي در اين مورد نكرده !
    5- آيا حتما بايد ترجمه شناسنامه ايشان مهر وزارت امور خارجه داشته باشد ؟ ( شناسنامه در دسترس من نيست و نزد خودشان است و من فقط يك كپي دارم و امكان ارسال هم نيست و من هم مسئوليت پست را نمي توانم قبول كنم !!! )
    از راهنمايي تان ممنون
    1- در ویکی فدرال کامل توضیح داده ام.
    2-مشکلی ندارد.
    3-بله ترجمه آن ارسال شود.
    4- ارسال قبض آب و برق و گواهینامه اشکالی ندارد ولی ممکن است از شما مدارک بیشتری تقاضا شود.ویکی فدرال را بخوانید.
    5-لزومی ندارد مثل سایر مدارک
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

یکی از دوستان من برادرزاده 8 ساله ای داره که به تازگی برای زندگی با مادرش(که از برادر دوست من جدا شده) به کانادا رفته. و هنوز کارت اقامتش صادر نشده.با توجه به اینکه رشته های فدرال داره پر میشه این دوستم باید زودتر مدارکش رو پست کنه.آیا کسی میدونه چجوری و با چه مدارکی می تونه از برادرزاده اش امتیاز بگیره؟ممنون.

Senior Member

برداشت من از ویکی این بوده که کسی که خودش تازه مهاجرت کرده و هنوز پاسپورت و اینها نداره، به محض گرفتن کارت PR میتونه برای عمه امتیاز فامیلی محسوب بشه، درسته دیگه؟
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    برداشت من از ویکی این بوده که کسی که خودش تازه مهاجرت کرده و هنوز پاسپورت و اینها نداره، به محض گرفتن کارت PR میتونه برای عمه امتیاز فامیلی محسوب بشه، درسته دیگه؟
    بعله، به شرطی که بتونه اثبات کنه داره در کانادا زندگی میکنه (:

Senior Member

مرسی
    خوب اگه واقعا زندگی کنه که دیگه اثباتش سخت نیست؟! کلا امتیاز بندی با توجه به درجه یک و اینا که فرقی نداره؟ (همون عمه مثلا)

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    بعله، به شرطی که بتونه اثبات کنه داره در کانادا زندگی میکنه (:
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    مرسی
    خوب اگه واقعا زندگی کنه که دیگه اثباتش سخت نیست؟! کلا امتیاز بندی با توجه به درجه یک و اینا که فرقی نداره؟ (همون عمه مثلا)
    نه کلا هرکی که به عنوان فامیل مورد قبول باشه 5 امتیاز داره، حالا چه عمه باشه چه برادر...
    آره باید بتونن مدارکی مبنی بر حضور مثل قبوض اب و برق یا برگ مالیاتیشون رو به شما بدن که به اداره مهاجرت ارائه کنین.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

پیش فرض پاسخ : انطباق پذیری (داشتن job offer و یا خانواده در کانادا)

سلام ...فکر کنم بهتر بود سواله Adaptibility رو اینجا میپرسیدم.............اگه از گروه خویشاوندی چند تا باشه مثل خواهر و برادر و خاله بازم همون 5 تاست؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : انطباق پذیری (داشتن job offer و یا خانواده در کانادا)

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanMBA نمایش پست ها
    سلام ...فکر کنم بهتر بود سواله Adaptibility رو اینجا میپرسیدم.............اگه از گروه خویشاوندی چند تا باشه مثل خواهر و برادر و خاله بازم همون 5 تاست؟
    جوابتون رو که تو تاپیک سیمپلیفاید دادن ولی برای دوستان دیگه ای که بعدن ممکنه اینجارو بخونن: بله، حداکثر 5 امتیاز تعلق میگیره.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

1-خاله من هنور Pr رو دریافت نکرده و در حال حاضر 2 ماه کانادا هستن به من گفتن با landing paper بفرستم مشکلی نداره .درسته؟
    2-ایران که بودن شناسنامه هاشون رو ترجمه رسمی کردم
    3-باید فتوکپی اصل شناسنامه هم باشه؟
    4- قبض تلفن همراه و یا کپی قرار داد اجاره خانه کافی؟
    5-همینطور برای landing paper اگر اسکنش رو برام email کنن کافی؟ کلا همه مدارک رو جز ترجمه شناسنامه اگر پرینت از اسکن رنگی باشه کافی؟ مثل قبض آب و برق؟
    دیگه چه چیزایی کمک میکنه به اثبات بیشتر