صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 59

موضوع: انطباق پذیری (داشتن job offer و یا خانواده در کانادا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط ssohi نمایش پست ها
    با تشکر از شما
    شناسنامه پدرم محل صدورش زده کاشان ولی در شناسنامه من و برادرم محل صدور شناسنامه پدر خورده نطنز ٫ برای همین نمیدونم چکار کنم و اینکه اگه بفرستم یه کاور اتر بزارم و توضیح بدم که .....!
    راستش رو بخواهید نمیدونم اصلا چه توضیحی میشه داد.
    پس فکر نکن همیشه فرستادن مدارک اضافی که درخواست نشده، باعث بهبود اوضاع میشه، ممکنه باعث حساس شدن آفیسر روی یه موضوع مسخره بشه. من به جای تو بودم نمیفرستادم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    من کاملا واقفم که شناسنامه دو برادر کفایت می کنه، ولی از اونجایی که تو شناسنامه بچه ها صرفا Given Name پدر میاد و فامیلیش نمیاد کمی در حاشه امن نیست. این البته نظر شخصیمه. و الا اگر تجربه مشابه دارید که جواب گرفتید بسیار هم خوبه و منم امیدوارم اینطور باشه چون منم ترجمه شناسنامه مادر بزرگم رو که نسبت خاله و مادرم رو نشون می داد رو ارائه ندادم.

در رابطه با سوال دوستمون واقعا نمی تونم نظر قطعی بدم دوست من که با توجه به این مغایرت بگذارید شناسنامه پدر رو یا خیر. ولی با توجه به گفته ی دوستمون با شناسنامه شما و برادرتون کار راه میافته.
    تنها مدرکی که خواستن گفتن نشون بده Common Parent دارید که مسلما با شناسنامه شما و برادرتون همین قابل اثباته.
    در مورد فامیلی، اون ها کاملاً به این موضوع واقفن که مثلاً در کشور ایران، فامیلی هر کسی میشه فامیلی پدر اون شخص. یک سری چیزهای روتین رو میدونن. مثلاً در مورد این که توی ایران National ID ها اکسپایر شده ولی دولت کارت ملی جدید صادر نکرده رو خودشون می دونن.

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

دوستان ،سوالی داشتم:
    من برای "Proof of relationship" برادرم که ساکن کاناداست،باید ترجمه شناسنامه پدرم و خودم و برادرم رو بفرستم، اما چون به شناسنامه برادرم که اونجاست دسترسی نداشتم،کپی شناسنامشو بردم دارالترجمه و اونها هم با کلی منت فقط ترجمه کردن و مهر دادگستری یا وزارت امورخارجه نزدن و فقط مهر مترجم رو زدن.حالا من موندم چیکار کنم،به نظرتون همینو بفرستم و براشون کاورلتر بذارم که چون برادرم اونجاست و شناسنامه دستم نبوده،مهر نداشته؟یا اینکه به برادرم بگم اونجا بده ترجمه شناسنامشو و برام اصل ترجمو رو بفرسته که این خودش حداقل 5 روز طول میکشه!!؟

پیش فرض پاسخ : انطباق پذیری (داشتن job offer و یا خانواده در کانادا)

لطفا کمکم کنین من یه سوال خیلی پیش پا افتاده دارم ..
    اگه به نفر تحصیلات فوق لیسانسشو کانادا خونده باشه و خالش هم PR کانادا باشه و همجنین به همسرم داشته باشه که IELTS بالای 4 گرفته باشه، این بنده خدا از این قسمت
    انطباق پذیری چند امتیاز میگیره؟ 5 امتیاز؟ 10 امتیاز؟ 15 امتیاز؟

Junior Member

سلام دوستان گرامی لطفا فوری پاسخ می دهید.

برای امتیاز خویشاوندی (خواهرم) آیا تمام مدارکی که در چک لیست ذکر شده برای اثبات خویشاوندی باید ارسال شود ؟؟ ترجمه شناسنامه ایشان ، کپی کارت pr، صورت حساب بانکی، نامه اشتغال بکار ایشان، پرداخت مالیات سال 2013 ایشان را بفرستم کافی است ؟ چون ایشان اخیرا آپارتمانی را خریداری و نقل مکان کرده است و هنوز قبض جدید برق و ... برایشان نیامده است ولی قبوض قبلی+ قرارداد اجاره خانه (آپارتمان قدیمی) ایشان را دارم ولی ترجیح میدم که قبوض قبلی و اجاره نامه قبلی ایشان را نفرستم چون با آدرس جدید متفاوت است.
    با تشکر

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط nadi2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی لطفا فوری پاسخ می دهید.

برای امتیاز خویشاوندی (خواهرم) آیا تمام مدارکی که در چک لیست ذکر شده برای اثبات خویشاوندی باید ارسال شود ؟؟ ترجمه شناسنامه ایشان ، کپی کارت pr، صورت حساب بانکی، نامه اشتغال بکار ایشان، پرداخت مالیات سال 2013 ایشان را بفرستم کافی است ؟ چون ایشان اخیرا آپارتمانی را خریداری و نقل مکان کرده است و هنوز قبض جدید برق و ... برایشان نیامده است ولی قبوض قبلی+ قرارداد اجاره خانه (آپارتمان قدیمی) ایشان را دارم ولی ترجیح میدم که قبوض قبلی و اجاره نامه قبلی ایشان را نفرستم چون با آدرس جدید متفاوت است.
    با تشکر
    دوست من اتفاقا کار قشنگ اینه که قبوض همون ادرس قبلیو اخریاشو ارسال کنید و تو کاور لتر بنویسید حرفتون رو که تازه نقل مکان کردن و با توجه به اینکه قبضی برایشان نیامده مجبور شدید اخرین قبضا که برای ادرس قبلی هست و ارسال کنید.
    موفق باشید.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    دوست من اتفاقا کار قشنگ اینه که قبوض همون ادرس قبلیو اخریاشو ارسال کنید و تو کاور لتر بنویسید حرفتون رو که تازه نقل مکان کردن و با توجه به اینکه قبضی برایشان نیامده مجبور شدید اخرین قبضا که برای ادرس قبلی هست و ارسال کنید.
    موفق باشید.
    xanrown عزیز ممنون ، فقط اینکه اگر قبوض و قرارداد اجاره را نفرستادم و مابقی مدارک رو بفرستم کافیه مشکلی نخواهد بود؟ لطفا راهنمایی می کنید.

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط nadi2014 نمایش پست ها
    xanrown عزیز ممنون ، فقط اینکه اگر قبوض و قرارداد اجاره را نفرستادم و مابقی مدارک رو بفرستم کافیه مشکلی نخواهد بود؟ لطفا راهنمایی می کنید.
    اون مالیات 2013 که خوبه,
    lease agreement اگه چیزی دارن بفرستید.
    اون قبض اب و برق و اینا برای اینه نشون بده هستن.
    گردش حساب کردیت کارتشونم فک کنم مناسب باشه و نامه گواهی اشتغال به کار اگه کار می کنن
    منم هنوز فایل نامبر نگرفتم ولی می دونم رو امتیاز این بخش حساسن.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان عزیز

من واسه اینکه 5 از امتیاز خویشاوندی (خواهرم) استفاده کنم؛ ترجمه شناسنامه خواهرم و پدرم و کپی کارت permanent خواهرم را دارم. آیا مدارک دیگری لازم هست؟

ممنون
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    دوستان عزیز

من واسه اینکه 5 از امتیاز خویشاوندی (خواهرم) استفاده کنم؛ ترجمه شناسنامه خواهرم و پدرم و کپی کارت permanent خواهرم را دارم. آیا مدارک دیگری لازم هست؟

ممنون
    اصل ترجمه خواهرتون- کپی کارت PR - مدرکی که نشون از حضور خواهرتون در کانادا داره(یا پرینت حساب بانک کاناداشون، یا گواهی اشتغال به کار کاناداییشون، یا قرارداد اجاره نامه خونشون و ...)
    در ضمن شناسنامه پدرتون نیاز نمی باشد!
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto