صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: انطباق پذیری (داشتن job offer و یا خانواده در کانادا)

ببخشید من با یک مشکلی برخورد کردم گفتم از شما بپرسم .من برای اثبات خویشاوندی برادرم فراموش کردم کپی فارسی شناسنامه شو بذارم و فقط کپی ترجمه انگلیسی شو گذاشتم.اما همه مدارک دیگه شامل نامه کاری فیش برق گردش حساب کردیت کارت و قرارداد اجاره رو کامل گذاشتم به نظرتون چی کار کنم. میشه اونو جدا بفرستم؟

چی کار باید بکنم؟ حتما رد میکنن؟
    ویرایش توسط sepehr_5566 : May 7th, 2015 در ساعت 10:50 PM دلیل: ترکیب با پست قبلی

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_m82 نمایش پست ها
    ببخشید من با یک مشکلی برخورد کردم گفتم از شما بپرسم .من برای اثبات خویشاوندی برادرم فراموش کردم کپی فارسی شناسنامه شو بذارم و فقط کپی ترجمه انگلیسی شو گذاشتم.اما همه مدارک دیگه شامل نامه کاری فیش برق گردش حساب کردیت کارت و قرارداد اجاره رو کامل گذاشتم به نظرتون چی کار کنم. میشه اونو جدا بفرستم؟
    مدرکی رو که ارسال کردید تا زمانی که فابل نامبر نگرفته باشید نمیتونید به روزش کنید.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری/architecture

پیش فرض پاسخ : انطباق پذیری (داشتن job offer و یا خانواده در کانادا)

با سلام و تبریک سال نو
    جهت تقاضای کاری و یا تحصیلی برای ونکوور با داشتن دو دایی با توانایی مالی خوب جهت اسپانسرشیپی چه مقدار در روش اکسپرس اینتری امتیاز دارد؟ و جایی در فرم آنلاین وجود دارد که این مسائله را قید کنیم؟ و برای نشان دادن مدارک سیتیزن شیپی دایی هایم چه زمانی باید اقدام کنیم؟
    از راهنماییتون متشکرم

Junior Member

سلام
    ببخشید برادر من از اوایل January ، 2015 به کبک رفته و کارت اقامت دائم داره آیا من میتونم از خویشاوندی امتیاز بگیرم ؟
    چقدر امتیاز برای من شامل میشه؟
    و همچنین ایشون میتونه اسپانسر من باشه؟
    و در ضمن اگر امتیاز بگیرم این امتیاز یا اسپانسر فقط برای مهاجرت به کبک هست یا هر استانی اقدام کنم شامل این امتیاز خواهد یود؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hanifi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید برادر من از اوایل January ، 2015 به کبک رفته و کارت اقامت دائم داره آیا من میتونم از خویشاوندی امتیاز بگیرم ؟
    چقدر امتیاز برای من شامل میشه؟
    و همچنین ایشون میتونه اسپانسر من باشه؟
    و در ضمن اگر امتیاز بگیرم این امتیاز یا اسپانسر فقط برای مهاجرت به کبک هست یا هر استانی اقدام کنم شامل این امتیاز خواهد یود؟
    ممنونم
    امتیاز خویشاوندی درسیستم جدید امتیازبندی مهاجرتی اکسپرس انتری حذف شده است. برادر را هم نمیشود اسپانسر کرد.

Junior Member

سلام
    من پزشک عمومی هستم فارغ تحصیل از دانشگاه پزشگی شیراز در سال 1367 . متولد1333
    می خواستم در باره job offer در کانادا اطلاعاتی کسب کنم.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud33 نمایش پست ها
    سلام
    من پزشک عمومی هستم فارغ تحصیل از دانشگاه پزشگی شیراز در سال 1367 . متولد1333
    می خواستم در باره job offer در کانادا اطلاعاتی کسب کنم.
    با تشکر
    متاسفانه کانادا پزشکی هیچ جا رو قبول نداره. در نتیجه فکر نکنم اصلا بشه در زمینه پزشکی از خارج از کانادا جاب آفر گرفت.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

سلام
    من از طریق job offer وارد کانادا شدم.ولی شرکتی که برام job offer رو داده در حال حاضر هیچ پروژه ای نداره و پروژه قبلیی که توسط اون job offer به من داده بود به اتمام رسیده.با توافق انجام شده قرار شده کارفرما فعلا بیمه و مالیات رو برای من پرداخت کنه.
    ایا بازرسی خاصی وجود نداره که مثلا بیان ببینن شرکت طبق LMIA و قرار دادی که با من دارن فعالیت میکنه؟ ایا دردسری متوجه کارفرما یا من نمیشه؟
    ایا باید این تغییر اوضاع رو به پلیس مهاجرت یا هر جای دیگه ای اعلام کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط makhmal1389 نمایش پست ها
    سلام
    من از طریق job offer وارد کانادا شدم.ولی شرکتی که برام job offer رو داده در حال حاضر هیچ پروژه ای نداره و پروژه قبلیی که توسط اون job offer به من داده بود به اتمام رسیده.با توافق انجام شده قرار شده کارفرما فعلا بیمه و مالیات رو برای من پرداخت کنه.
    ایا بازرسی خاصی وجود نداره که مثلا بیان ببینن شرکت طبق LMIA و قرار دادی که با من دارن فعالیت میکنه؟ ایا دردسری متوجه کارفرما یا من نمیشه؟
    ایا باید این تغییر اوضاع رو به پلیس مهاجرت یا هر جای دیگه ای اعلام کنم؟
    ممنون
    منظور شما از پرداخت بیمه و مالیات چیه؟ اگر کار نمیکنید و در آمد ندارید کارفرما چطوری مالیات پرداخت می‌کنه برای شما؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456