نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 20 از 29 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 288

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (فدرال)

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (فدرال)

دوستان - ما دیروز مدارکو ارسال کردیم----- الان این امکانش هست کاورلتری برای cic بفرستیم ؟ حواسمون نبوده شرح وظایفمو موجود در یکی از فرمها را خیلی خیلی مختصر نوشتیم - چون الان اینجا دیدیم خیلی از بچه ها رو رد کردن بخاطر شرح وظایف ولی تو سابقه کارها دقیق شرح وظایف را نوشتیم و همچنین رزومه کاری که از کارفرما گرفتیم دقیق نوشته شده است - راهی هست؟ ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohammad22 نمایش پست ها
    دوستان - ما دیروز مدارکو ارسال کردیم----- الان این امکانش هست کاورلتری برای cic بفرستیم ؟ حواسمون نبوده شرح وظایفمو موجود در یکی از فرمها را خیلی خیلی مختصر نوشتیم - چون الان اینجا دیدیم خیلی از بچه ها رو رد کردن بخاطر شرح وظایف ولی تو سابقه کارها دقیق شرح وظایف را نوشتیم و همچنین رزومه کاری که از کارفرما گرفتیم دقیق نوشته شده است - راهی هست؟ ممنونم
    طبق اونچه که من در سایتهای خارجی خوندم اون خلاصه شرح کار که تو اون جدول مینویسین اهمیت کمتری داره و بیشتر اون نامه ریستون که توش شرح کار رو توضیح داده بیشتر اهمیت داره.

به نظر من شاید فرستادن دوباروه اونها ایده خوبی نباشه .بر اساس تجربه هایی که من تو فروم های خارجی خوندم کسانی که این کار رو انجام دادن نتیجه مثبتی در پی نداشته.
    اگه تو اون جدول کوارد رو بصورت آیتم وار نوشتین اما تو نامه شرح کار اونا بصورت کامل توضیح داه شده جای نگرانی نیست.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohammad22 نمایش پست ها
    اگه زیاد نگذشته به پستی که فرستادید تماس بگیرید سریع برگشت بزنید چون تا بخواد از تهران به دبی خارج شه طول می کشه ...فکر کنم بتونید برگشت بدید و دوباره بفرستید.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    اگه زیاد نگذشته به پستی که فرستادید تماس بگیرید سریع برگشت بزنید چون تا بخواد از تهران به دبی خارج شه طول می کشه ...فکر کنم بتونید برگشت بدید و دوباره بفرستید.
    اگه ایشون بخوان به برنامه FSW2014 برسن با برگشت مدارک دیگه این امکان وجود نخواهد داشت. سیستم جدید هم ظاهرا دیگه به این مدارک نیاز نداره چون قراره که پروفایل آنلاین ساخته بشه.بنابراین به نظر من شاید بهتر باشه شانس خودشون رو امتحان کنن به همین صورت مدارک به سیدنی برسه. و همون طور که گفتم به نظر من خلاصه نوشتن تو فرمها اهمیت کمتری داره و بیشتر اون نامه شرح وظایف هست که اهمیت داره و باید با جزییات کامل باشه.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : December 26th, 2014 در ساعت 11:46 AM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer1393 نمایش پست ها
    سلام
    من هم تقریبا شرایطم مثل شماست. ایمیل زدم به این آدرس: cio-sydney-search-enquiry@cic.gc.ca
    پیشنهاد میکنم که شما هم ایمیل بزنید اسم کامل و تاریخ تولدتون رو بنویسید و اسکن صفحه اول پاسپورتتون رو هم اتچ کنید به ایمیل. طبق گفته خودشون 30 روز کاری طول میکشه که جواب بدن که حدودا میشه 6 هفته.
    من فکر میکنم که پرونده ما و امسال ما رو گم کردند چون خیلی غیر منطقیه که فایل نامبر ما تا الان نیومده در حالی که من یه پرونده واضح و روشن داشتم. نه شغل دولتی داشتم و نه چیز دیگه ای که احتیاج به این همه بررسی داشته باشه.
    من وقتی مدارکمو برای ارزیابی فرستاده بودم wes هم مدارکمو گم کرده بودند و اصلا زیر بار نمیرفتن که مدارک به دستشون رسیده. انقدر ایمیل زدم و پیگیری کردم و مدرک ارائه دارم که شما تحویل گرفتید که بالاخره نتیجه داد. در این مورد هم این کار رو میکنم و نمیزارم یه سری آدم بی مسئولیت زحمت های منو و همینطور پولمو به باد بدن. شما هم نا امید نشین و پیگیر پروندتون باشین.
    مرسی از راهنماییت ، من تا حالا دو بار ایمیل زدم یکی دو ماه پیش و یکی 20 روز پیش که به هیچ کدومشون جوابی ندادند ! تقریبا یک ماه پیش هم یه سری تغییرات تو پروندم دادم از جمله روش واریز پول و همچنین یکی از آشنایانمون که تو کانادا ساکن هست رو به عنوان representative معرفی کردم که هنوز هیچ فرمی برای ایشون هم برگشت نخورده. وضعیت پرونده منم مثل شما بسیار واضح و روشن هستش ولی اینکه علت این تاخیر گم کردن مدارک باشه رو بعید میدونم .در هر صورت اینکه آدم ندونه ایراد کار کجاست خیلی بد و عذاب آوره

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin8261 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت ، من تا حالا دو بار ایمیل زدم یکی دو ماه پیش و یکی 20 روز پیش که به هیچ کدومشون جوابی ندادند ! تقریبا یک ماه پیش هم یه سری تغییرات تو پروندم دادم از جمله روش واریز پول و همچنین یکی از آشنایانمون که تو کانادا ساکن هست رو به عنوان representative معرفی کردم که هنوز هیچ فرمی برای ایشون هم برگشت نخورده. وضعیت پرونده منم مثل شما بسیار واضح و روشن هستش ولی اینکه علت این تاخیر گم کردن مدارک باشه رو بعید میدونم .در هر صورت اینکه آدم ندونه ایراد کار کجاست خیلی بد و عذاب آوره
    لطفا اگر تونستید خبری از پروندتون بگیرید اطلاع رسانی کنید. من هم اگر جوابی از ویزا آفیس گرفتم حتما به شما اطلاع میدم.
    امیدوارم زودتر خبرای خوشی بشنویم.

Junior Member

دوستان عزیز. من مدارکم رو اول می ارسال کرده بودم و 16 دسامبر بررسی شده بود. گفتم که شاید کمتر نگران باشید. البته فکر کنم که بهتره پیگیری خودتون رو بکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    دوست من کمی تعقل کنید رو پاسخی که می دید، همین الان دوستانی که بسته پستیشون در کانادا یا فرانکفورت هستش نگرانن که نرسه، آخه این چه راهنمایی هستش که می کنید
    برای هر پاسخ من می گم خودمونو بذاریم جای سوال کننده، اگر اطلاعات دقیق نداریم ننویسیم.
    می دونم عامدانه نبوده ولی به هر حال کمی تفکر کنیم...
    سلام
    من گفتم اگه یه روز گذشته این کارو سریع انجام بدهند و بفرستن...یعتنی تفاوتش تو پست مدارک 2 روزه ...آخه من خودم اون ابتدا bank draftam را امضاء نکرده بودم و بعد از پست مدارکم متوجه شدم.به همین دلیل سریع با tnt تماس گرفتم و چون از تهران هنوز خارج نشده بود برگشت دادن و من امضاء کردم دوباره فرستادم....به همین دلیل گفتم .منظور دیگه ای نداشتم...
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_ro نمایش پست ها
    دوستان عزیز. من مدارکم رو اول می ارسال کرده بودم و 16 دسامبر بررسی شده بود. گفتم که شاید کمتر نگران باشید. البته فکر کنم که بهتره پیگیری خودتون رو بکنید
    جسارتا تو چه ناکی بودید؟
    علت این همه تاخیر رو متوجه شدید؟
    آیا سفر به کشورهای خارجی زیاد داشتید؟؟

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام
    من گفتم اگه یه روز گذشته این کارو سریع انجام بدهند و بفرستن...یعتنی تفاوتش تو پست مدارک 2 روزه ...آخه من خودم اون ابتدا bank draftam را امضاء نکرده بودم و بعد از پست مدارکم متوجه شدم.به همین دلیل سریع با tnt تماس گرفتم و چون از تهران هنوز خارج نشده بود برگشت دادن و من امضاء کردم دوباره فرستادم....به همین دلیل گفتم .منظور دیگه ای نداشتم...
    منم اسائه ادب نکردم حضورتون، متوجه شدم سهوی بوده.
    ولی کار بهتر این بود که واقعا برگشت نزنن و اجازه بدن فقط برسه دسته CIC
    چون رسیدن الان مهمتره تا برگشت زدن.
    ممنون به هر جهت.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)