نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 29 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 288

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (فدرال)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (فدرال)

نقل قول نوشته اصلی توسط so_wa12 نمایش پست ها
    سلام ، ببخشید سوالی داشتم راهنمایی بفرمایید لطفاآیا رنگ وضعیت پرونده در سایت CIC که در جدول هم توضیح داده شده معنی خاصی داره ؟بر اساس جدول In process قرمز رنگ یعنی " هنوز تصمیم گیری برای پرونده نشده " ولی In process ابی رنگ معلوم نیست چه معنی داره؟

رنگ قرمز یعنی یه بار قبلا روی اون کلیک کردید والا به خدا!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

نقل قول نوشته اصلی توسط mama نمایش پست ها
    چه صفحه غم انگیزی !!!!
    تعجب می کنم از کسانی که چند سال صبر می کنند ولی چند روز این فروم را نمی خونند
    من قبلا در باره خودم نوشته بودم که دو بار پرونده ام رد شد
    اول وقتم رو با نامه نوشتن به افیسر و سپس به منجر همه افیسرها نامه های مفصل انهم با انگلیسی فوق روان باکمک از ن تیو می نوشتم
    اما بعدها متوجه شدم افیسر ها به سختی از رای خودشون بر می گردند و رئیس انها هم همینطور
    فقط و فقط باید به دادگاه فدرال شکایت کرد مطمئن باشید وکیل فدرال راهی پیدا می کند یا جایی از نامه و گزارش و حتی طرز جمع بندی
    افسر ایرادی پیدا می کند و در دادگاه هم معمولا قاضی به نفع شاکی رای می دهد من دو بار هر بار با امید 2 در صد و یکبار هم با امید
    1 درصد به دادگاه فدرال شکایت کردم
    وکلای ایرانی حتی ان م معروف هم با بی میلی به من گفتند دیگه پی گیری نکنید وقتی رد کردند یعنی تمام شد
    اما وکیل کانادایی من بدون اینکه امیدی بدهد گفت در دو مرحله هربار فقط 20 درصد شانس دارید
    بقیه قضایا را از پست های قبلی من بخونید
    پرونده من زدده شد و اخیرا جز استثناها در حال پروسس است
    افسر جدید پرودنده من نوشته اپ دیت هارا با ایمیل بفرست برای سرعت پروسس
    در ضمن هرکس فکر می کنه من تبلیغ می کنم و وکیلم بامن تماس نگیره
    کلا از جواب پیام خصوصی معذور بدارید
    تمام جزییات را در پستهای قیلی من بخوانید
    اینکه دوباره اینجا مطلب نوشتم به این دلیل بود که از انفعال مردودی ها متنفرم
    چرا شکایت نمی کنید مگر نمی بینید که اداره مهاجرت کار روی پرونده های تمامی گروه هارا متوقف کرده تا رای دادگاه به نفع شاکی هارا اجرا کند
    باز بگویید وزیر از وکیل نمی ترسه و این حرفایی که معلئمه با جامعه اینجا مقایسه کرده اند
    دوستان عزیز بدانید این کشوری که عاشقش شده بودید فقط برای سرما و یخ هایش نیست که در جهان خوشنام است
    انجا کشور کامون لاست یعنی هیچ فانونی از حق و عدالت واقعی بالاتر نیست اصولا هیچ قانونی مقدس نیست
    انجا قاضی از وزیر و نخست وزیر و حزب و نمایندگان نمی ترسد
    بلکه ظلم را تشخیص می دهد و حق را به حق دار می دهد
    وکیلای ایرانی عمرا عرضه و اجازه رفتن به فدرال کورت را ندارند
    و کار هر کسی نیست
    نا امید نشوید یجای 220 هزار دلار پول اقامت از طریق سرمایه گذاری دو تا 3 هزار دلار سر جمع بدهید
    با عرض مغذرت از دوستان از پاسخ پیام خصوصی معذورم
    تازه ممکنه من شریک اون وکیله باشم و شمارا حسابی سر کیسه کنم
    از من حذر کنید ولی با شکایت از طریق وکیلای درجه یک
    حال وزیر مهاجرت و افسرهای بی توجه و سر به هوا رابگیرید
    این حرفا بیشتر برای کسانی است که به دلیل شرایط سنی دیگر نمی توانند اپلای کنند
    جوانتر ها مجبور نیستند هر چند شکایت 4 ماهه جواب میده ولی لپلای دوباره چند سال دیگه بلاتکلیفی داره

دوست عزیز بدون دلیل روی این مساله اینقدر پافشاری نکنید
    افراد نظر شما را میخوانند و خود تصمیم میگیرند
    کانادا آنطور هم که شما فکر میکنید، با عدالت نیست(نمونه اش برگشت دادن پرونده های قبلی که حتی فایل نامبر داشتن!)
    کانادا آنقدر هم منتظم دقیق نیست(نمونه اش اعطای مجوز اقامت به 150 نفر به علت اشتباه کامپیوتر در ماه پیش)
    کانادا هم مثل بقیه جاهای دنیا است
    .......
    به نظرم شما در ایران که حرف فارسی میزنید نمتوان حق خود را ازدادگاه بگیرید چه برسد به کانادا
    همیشه آمار کسانی که در کورت ها شرکت میکنند را ضربدر تعداد و حق الوکاله کنید(بیزنسی است برای خودش)

الان با آیلتس تو سیستم جدید راحتر میتوان در عرض 14 ماه جواب گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    ببین وحید جان بهترین کار اینه که یک نامه بنویسی و توضیح بدی در مورد مدرک همسرتون و با اشاره به نحوه امتیاز دهی به مدرک همسر مجموع امتیاز ها رو مجددا حساب کنید و برای اونا ارسال کنید . مطمئن باشید که جواب می گیرید . سعی کنید نامه رو بسیار فنی و عاری از غلط املائی و گرامری باشه .

باز هم بگید مشاوره با دیگران بد است
    و برای کمی پول دادن خودتان آزمون و خطا کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid888 نمایش پست ها
    سلام به تمام دوستان عزیز,

پرونده ی من هم متاسفانه با 66 امتیاز مردود شد. اما فکر می کنم که اشتباهی در نحوه ی محاسبه ی امتیاز من رخ داده و برای همین تصمیم گرفتم که مساله را با دوستان در میان بگذارم و ببینم چه راه حلی پیشنهاد می کنند. در قسمت تحصیلات همسر (Adaptability), امتیاز 4 به من داده شده؛ در صورتیکه فکر می کنم که بایستی امتیاز 5 را می گرفتم؛ چونکه مدرک دندانپزشکی (هم ارز فوق لیسانس=Master) با 6 سال تحصیل دانشگاهی (کلا 12+6=18 سال تحصیل), طبق جدول امتیاز 5 دارد. حالا سوالهای من از دوستان از این قرارند:

1- آیا کسی هست که وضعیت تحصیلی مشابهی داشته باشد (مدرک دندانپزشکی با 6 سال تحصیل دانشگاهی)؟ اگر که هست خوشحال می شوم که امتیاز داده شده به شما را بدانم (یا به عنوان درخواست کننده اصلی, یا به عنوان همسر).
    2- به نظر شما تا چه حد درخواست تجدید نظر برای من می تواند موثر باشد؟ آیا راههای دیگری مثل وکیل گرفتن در کانادا و بردن پرونده به دادگاه, می توانند مفید باشند؟
    3- اگر کسی قبلا وکیلی گرفته است و پرونده مردودی اش را به دادگاه برده؛ خوشحال می شوم که هزینه ی تقریبی این کار را بدانم.

موفق باشید!
    نقل قول نوشته اصلی توسط abends نمایش پست ها
    دوست عزیز بدون دلیل روی این مساله اینقدر پافشاری نکنید
    افراد نظر شما را میخوانند و خود تصمیم میگیرند
    کانادا آنطور هم که شما فکر میکنید، با عدالت نیست(نمونه اش برگشت دادن پرونده های قبلی که حتی فایل نامبر داشتن!)
    کانادا آنقدر هم منتظم دقیق نیست(نمونه اش اعطای مجوز اقامت به 150 نفر به علت اشتباه کامپیوتر در ماه پیش)
    کانادا هم مثل بقیه جاهای دنیا است
    .......
    به نظرم شما در ایران که حرف فارسی میزنید نمتوان حق خود را ازدادگاه بگیرید چه برسد به کانادا
    همیشه آمار کسانی که در کورت ها شرکت میکنند را ضربدر تعداد و حق الوکاله کنید(بیزنسی است برای خودش)

الان با آیلتس تو سیستم جدید راحتر میتوان در عرض 14 ماه جواب گرفت.
    چه دليلي بالاتر از اينكه اين پروسه را خودمن طي كردم وبا موفقيت به پايان رساندم مديكالم هم يك ماه كه رسيده اين دليل كافي نيست؟
    دليل شما چيست. من دو بار رد شدم و هر بار شكايت كردم چون مي دانستم حق با من است وقاضي هم به حق راي داد اون اشتباه هم برعكسش ار بود جاي اعتراض داشت
    جو نا اميدي و بدبيني براي انهايي در رنجند كار خوبي نيست وقتي تمام پستهاي من را از سال ٢٠٠٩ تا الان بخوانيد خواهيد ديد كه حق به حقدار مي رسه

Senior Member

چه صفحه غم انگیزی !!!!.......با عرض مغذرت از دوستان از پاسخ پیام خصوصی معذورم
    mama عزیز واقعا از نوشته هاتون لذت بردم.کاملا با نظرتون موافقم.به نظر من هم دوستانی که متاسفانه رد شدند باید با یک وکیل درجه یک کانادایی ،به فدرال کُرت مراجعه کنند.

3 سال پیش (2010) برای فدرال اقدام کردیم که بعد از 2 سال و فابل نامبر اول یا دوم ریجکت شدیم پروندمون تو آنکارا بوده گفتن بعد از 3 ماه مدارک و پول رو بهمون برمیگردونن ، حالا یه سال گذشته ولی هیچ خبری از پول و مدارک نیست
    چیکار میشه کرد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 2013 برای فدرال اقدام کردم و فایل نامبرم گرفتم ولی دیروز یک ایمیل ازCIC اومد که شما refuse شدید
    علت اونهم امتیاز relative رو به علت ناکافی بودن مدارک بهم ندادن (اون موقع فقط PR برادرم داده بودم ولی الان سایر مدارکم مثل اجاره و آب و برق آمادس!)
    بعدش هم آخر ایمیلش گفته مدرک جدید رو قبول نمی کنن
    بابا پس چطور بهم فایل نامبر دادن؟ به نظرتون می تونم شکایت کنم Judicial Review-کسی تجربه ای داره؟-
    حداقل مدارک رو بهم پس می دن؟
    money order ام که حتما پریده نه؟
    چکار کنم به نظرتون؟؟؟؟

Junior Member

راستی کسی میدونه ایمیل Judicial Review چیه؟

Junior Member

چه دليلي بالاتر از اينكه اين پروسه را خودمن طي كردم وبا موفقيت به پايان رساندم مديكالم هم يك ماه كه رسيده اين دليل كافي نيست؟
    دليل شما چيست. من دو بار رد شدم و هر بار شكايت كردم چون مي دانستم حق با من است وقاضي هم به حق راي داد اون اشتباه هم برعكسش ار بود جاي اعتراض داشت
    جو نا اميدي و بدبيني براي انهايي در رنجند كار خوبي نيست وقتي تمام پستهاي من را از سال ٢٠٠٩ تا الان بخوانيد خواهيد ديد كه حق به حقدار مي رسه
    سلام ،
    من هم با شما موافقم که با سعی کردن خیلی مواقع میشه حقمون رو بگیریم البته اگه در درجه اول اصلا ما حقی داشته باشیم و دوم اینکه از روش درستی برای درخواست گرفتن حقمون استفاده کنیم و باید در نظر داشته باشیم که هیچ دو کیسی کاملا مشابه هم نیست و نتیجتا روشی که شما یا من انجام دادیم تضمین کننده این نیست که هر کس دیگری هم همان کار را انجام بده همان نتیجه را میگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golmehr26 نمایش پست ها
    راستی کسی میدونه ایمیل Judicial Review چیه؟
    آدرس ایمیل نداره. این اسم روش شکایت کردن قانونی هستش که معمولا بایستی وکییل پرونده را خلاصه میکنه و دلایل قانونی با ذکر ماده قانونی را اعلام میکنه و دادگاه با در نظر گرفتن دلایل هر دو طرف راجع به آن حکم میده.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)