نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 288

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (فدرال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط angel_rs نمایش پست ها
    با سلام
    امروز به من هم خبر رسید که مدارک ما به دلیل کامل نبودن شرح وظایف متاسفانه برگشت داده شده .من برای کد 2171 اقدام کرده بودم ولی با این شرایط بهتره تغییر کد بدم به 2172 . همه تلاشهام از بین رفت و دوباره باید از اول شروع کنم . معلوم هم نیست تا اون موقع وضعیت این کد چه طور میشه
    سلام دوست عزیز، پارسال پرونده من هم به این دلیل ریجکت شد. امسال نامه سابقه کارم رو اصلاح کردم و دوباره اپلای کردم ولی فکر میکنم امسال هم ریجکت کنن ، چون یک هفته پیش باید فایل نامبرم میومد. میخواستم ازتون بپرسم که مداراکتون کی دستشون رسیده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_f_sme نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، پارسال پرونده من هم به این دلیل ریجکت شد. امسال نامه سابقه کارم رو اصلاح کردم و دوباره اپلای کردم ولی فکر میکنم امسال هم ریجکت کنن ، چون یک هفته پیش باید فایل نامبرم میومد. میخواستم ازتون بپرسم که مداراکتون کی دستشون رسیده ؟
    مدارک ما 10 جولای به دستشون رسیده بود .

Banned

با سلام
    امروز به من هم خبر رسید که مدارک ما به دلیل کامل نبودن شرح وظایف متاسفانه برگشت داده شده .من برای کد 2171 اقدام کرده بودم ولی با این شرایط بهتره تغییر کد بدم به 2172 . همه تلاشهام از بین رفت و دوباره باید از اول شروع کنم . معلوم هم نیست تا اون موقع وضعیت این کد چه طور میشه
    خیلی متاسفم. برای اطلاع دوستان دیگه, حتما شرح وظایف شغل خود را با شرح وظایف سایت وزارت کار کانادا برای کد شغلی مربوطه مطابقت بدهید. برای مثال شرح وظایف سایت وزارت کار کانادا برای کد شغلی ٢١٧١ را در لینک زیر مشاهده کنید:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...spx?val65=2171

Junior Member

بله هم اطلاع میدن و هم دلیلش رو توضیح میدن و مدارک رو برمیگردونن .

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2014 نمایش پست ها
    سلام...یکی از دوستان گفتن از طریق وکیلشون خبر دار شدن که مدارک رو عودت دادن بهشون.. مگه اطلاع میدن که مدرک برگشت خورده؟؟

Junior Member

با سلام
    با توجه به این که مدارک من برگشت خورده یک سوال داشتم , میخواستم بدونم میشه من برای ارسال دوباره مدارکم به جای پست کردن به صورت آنلاین بفرستم چون تا مدارکم از کانادا برسه و من دوباره اقدام کنم حداقل 20 روز طول میکشه . کسی اطلاع داره که میشه آنلاین ارسال کرد و مشکلی پیش نیاد یا به ریسکش نمی ارزه ؟

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

با سلام
    با توجه به این که مدارک من برگشت خورده یک سوال داشتم , میخواستم بدونم میشه من برای ارسال دوباره مدارکم به جای پست کردن به صورت آنلاین بفرستم چون تا مدارکم از کانادا برسه و من دوباره اقدام کنم حداقل 20 روز طول میکشه . کسی اطلاع داره که میشه آنلاین ارسال کرد و مشکلی پیش نیاد یا به ریسکش نمی ارزه ؟
    چیو آنلاین؟! اگه میشد که همون اول همه آنلاین میفرستادن! اصلا و ابدا شدنی نیست
    یا باید صبر کنید مدارک قبلی برسه
    یا اینکه از اول همه مدارک رو جور کنید که کار راحتی هم نیست اصل آیلتس رو دوباره گرفتن ، اگه مانی اوردر داشتید، یکی دیگه باید تهیه کنید، نامه های کار رو مجدد تهیه کردن و تمام مدارک رو مجدد ترجمه کردن!

Junior Member

دوستان من 9 ماه جون پرونده خودم رو با کد رشته 2131 به CIC رسوندم امروز به علت شرح نشدن وظایف من در یکی از نامه های سابقه کار پرونده ریجکت شد. بسیار بسیار ناراحتم امیدوارم این اتفاق برای دیگر دوستان نباشه. اگه کسی میتونه من راهنمایی کنه ممنون میشم. البته خودم فکر میکنم دیگه واسه امسال شانسی ندارم

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

از شنیدن این خبر ناراحت شدم. فقط یه سوال؟! چطوری از ریجکت شدن پروندتون مطلع شدید؟! بهتون میل زدند؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsanparsa نمایش پست ها
    دوستان من 9 ماه جون پرونده خودم رو با کد رشته 2131 به CIC رسوندم امروز به علت شرح نشدن وظایف من در یکی از نامه های سابقه کار پرونده ریجکت شد. بسیار بسیار ناراحتم امیدوارم این اتفاق برای دیگر دوستان نباشه. اگه کسی میتونه من راهنمایی کنه ممنون میشم. البته خودم فکر میکنم دیگه واسه امسال شانسی ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    از شنیدن این خبر ناراحت شدم. فقط یه سوال؟! چطوری از ریجکت شدن پروندتون مطلع شدید؟! بهتون میل زدند؟!
    امروز بعد از کلی انتظار ایمیل اومد از همون "Centeralized intake..." و توضیح داده که چرا پذیرفته نشده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsanparsa نمایش پست ها
    سلام , برای من هم همین اتفاق افتاده ولی دارم سعی میکنم دوباره مدارکمو بفرستم فعلا هنوز شانسی هست , امیدوارم شما هم ناامید نشین خیلی سخته ولی دیگه شده کاریش نمیشه کرد متاسفانه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)