نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 288

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (فدرال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط angel_rs نمایش پست ها
    سلام , برای من هم همین اتفاق افتاده ولی دارم سعی میکنم دوباره مدارکمو بفرستم فعلا هنوز شانسی هست , امیدوارم شما هم ناامید نشین خیلی سخته ولی دیگه شده کاریش نمیشه کرد متاسفانه .
    میشه بدونم شما چه کد رشته ای بودید؟ بعد از دریافت ایمیل چه اقدامی کردید؟

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsanparsa نمایش پست ها
    دوستان من 9 ماه جون پرونده خودم رو با کد رشته 2131 به CIC رسوندم امروز به علت شرح نشدن وظایف من در یکی از نامه های سابقه کار پرونده ریجکت شد. بسیار بسیار ناراحتم امیدوارم این اتفاق برای دیگر دوستان نباشه. اگه کسی میتونه من راهنمایی کنه ممنون میشم. البته خودم فکر میکنم دیگه واسه امسال شانسی ندارم
    خیلی متاسفم ولی فکر میکنم با توجه به کد رشته تون هنوز شانس دارین اگه زود بجنبین.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Junior Member

دوستان من خسلی اطلاعاتم کم و همین دیروز به خاطر اشتباهی که کردم ایمیل ریجکت شدن پرونده رو دریافت کردم میخوام دوباره اقدام کنم.میدونم شاید جای پرسیدن این سوال اینجا نیست. اما میخوام بدونم اونایی که فایل نامبر گرفتند مدرک آیلتسشون رو چه طوری ارائه کردند؟ من که ایمیل اومده برام حالا چیکار باید بکنم؟ خواهشاً کمک کنید میدونم که گذاشتن تلفن تماسم با قوانین گروه همخوانی نداره وگرنه حتما این کار رو میکردم. ممنون میشم اگه کمکم کنید

دوستان من خسلی اطلاعاتم کم و همین دیروز به خاطر اشتباهی که کردم ایمیل ریجکت شدن پرونده رو دریافت کردم میخوام دوباره اقدام کنم.میدونم شاید جای پرسیدن این سوال اینجا نیست. اما میخوام بدونم اونایی که فایل نامبر گرفتند مدرک آیلتسشون رو چه طوری ارائه کردند؟ من که ایمیل اومده برام حالا چیکار باید بکنم؟ خواهشاً کمک کنید میدونم که گذاشتن تلفن تماسم با قوانین گروه همخوانی نداره وگرنه حتما این کار رو میکردم. ممنون میشم اگه کمکم کنید
    یعنی چی که براتون ایمل اومده؟! همون موقع امتحان ازتون می پرسن که تحویل پست بدن یا خودتون تحویل میگیرید مدرکو. تحویل پست داده باشن باید وایسید برسه خونه اگر نه هم که باید برید خودتون شخصن تحویل بگیرید!

Junior Member

منظور من ایمیلی بود که از طرف CIC برام اومد. من روی مدارکی که به CIC دادم مدرک آیلتس هم فرستادم. حالا از CIC ایمیل اومد که ریجکت شدید. من میخوام نواقص رو برطرف کنم دوباره بفرستم . نمیدونم باید چیکار کنم؟ شاید بتونم همه مدارک قبلی رو دوباره تهیه کنم و یه اپلیکشن جدید بفرستم اما مدرک زبانم چیکار کنم؟ اصل اش توی CIC

منظور من ایمیلی بود که از طرف CIC برام اومد. من روی مدارکی که به CIC دادم مدرک آیلتس هم فرستادم. حالا از CIC ایمیل اومد که ریجکت شدید. من میخوام نواقص رو برطرف کنم دوباره بفرستم . نمیدونم باید چیکار کنم؟ شاید بتونم همه مدارک قبلی رو دوباره تهیه کنم و یه اپلیکشن جدید بفرستم اما مدرک زبانم چیکار کنم؟ اصل اش توی CIC
    با مرکز آزمونتون تماس بگیرید و نحوه درخواست نسخه جدید رو بپرسید.
    . FSW2014, NOC (5125) .Docs received by CIC : 07/18/2014
    PER: 11/14/2014
    AOR: 12/5/2014,
    02/17/2015:Medical Request
    Pass Request:06/12/2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cedar نمایش پست ها
    با مرکز آزمونتون تماس بگیرید و نحوه درخواست نسخه جدید رو بپرسید.
    مثلاً توی مرکز آیلتس ایرسافام رسید پست مدارکتون که به کانادا فرستادین رو میبرین و یه نسخه جدید میگیرین. اگه زیر 2 ماه از آزمون نگذشته باشه رایگان وگرنه 20000 تومن هزینه اش هست. یا اگه رسید رو ندارین و یا جاهای دیگه قبول نکردن، کل مدارکتون رو میبرید اونجا و از پست تی ان تی خودشون استفاده می کنید و مدارکتون رو می فرستید.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ما هم هم رشته شما و به علت نقص در شرح وظایف برگشت پرونده شدیم

الان همه مدارک و جمع کردم و دوباره تا هفته آینده میفرستم..من 9 جون پروندم رسیده بود و جز اولیه ها بودیم ولی نشد

نا امید نشو هنوز زمان بافیست زود بجنبی میرسی بعید هست کد 2131 پر بشه به زودی ظرفیت 25000 پرونده هست فعلا که شاید و قطعا ظرفیت عمران را هم در صورت وجود متقاضی تا 1000 بالا میبرن

موفق باشی

اگر در ایمیل به شما فایل نامبر داده اند، یعنی مدرک آیلتس را برنمیگردانند. و اگر بقیه مدارکتون رو آماده دارید، کافیه موقع ارسال مجدد مدارک یک کاور لتر بذارید و بگید که آیلتس پیش خودشون هست و پرینت همین ایمیل رو هم روی مدارکتون بذارید.

Junior Member

من قطعاً شانسم رو دوباره امتحان میکنم فقط خداکنه فرصت رو از دست ندم. توی ایمیل من نوشته که هیچ مدرکی رو برمیگردونیم هم فرم ها و هم ضمیمه ها میمونه اما توی همین ایمیل هم نوشته که شما پذیرفته نشدید. من APPLICATION NUMBER دارم. من دو تا نامه سابقه کار ارائه کرده بودم که یکی از اونا پذیرفته شد. الان اولین نگرانیم تهیه نامه ی سابقه کار که دعا کنید بتونم. و دومین نگرانیم اصل کارنامه آیلتسم که توی CIC مونده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)