نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 8 از 29 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 288

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (فدرال)

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط angel_rs نمایش پست ها
    وکیل من در این مورد گفت که همینقدر که روی سربرگ دادگستری باشه کافیه (ترجمه ها روی سربرگ مترجم بدون مهر دادگستری)
    من از طریق وکیلم متوجه شدم. (پرونده برگشت داده شده)
    سلام , برای من هم همین اتفاق(ریجکت به علت شرح نشدن وظایف) افتاده ولی دارم سعی میکنم دوباره مدارکمو بفرستم فعلا هنوز شانسی هست.
    ُسلام , من از وکیلم شنیدم این قانون کپی برابر اصل 2 ماه هستش که اجباری شده یعنی کسانی که قبل از این تاریخ فرستادن لزومی نداشته ولی الان ضروری هستش , مثل اینکه یه سری قانون جدید گذاشتن .
    جالبه که شما با داشتن شخصی به اصطلاح وکیل! پرونده تون برگشت خورده و اونوقت هرچیزی میشه استناد میکنید به گفته وکیلتون!
    اون شخص اگر اطلاعاتش مستند بود ، علی رغم نصح صریح اداره مهاجرت کانادا، سابقه کار شما رو بدون شرح وظایف و بدون تایید دادگستری نمی فرستاد!
    با نقل قول هایی که از ایشون میکنید ، دوستانه توصیه میکنم پرونده جدیدتون رو به شخص دیگری بسپرید.
    شما دارید چه مالی و مهمتر از اون زمانی درباره آیندتون هزینه می کنید . نزارید فقط ازتون سوءاستفاده بشه.
    ویرایش توسط mohsen730 : October 27th, 2014 در ساعت 09:39 AM
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen730 نمایش پست ها
    جالبه که شما با داشتن شخصی به اصطلاح وکیل! پرونده تون برگشت خورده و اونوقت هرچیزی میشه استناد میکنید به گفته وکیلتون!
    اون شخص اگر اطلاعاتش مستند بود ، علی رغم نصح صریح اداره مهاجرت کانادا، سابقه کار شما رو بدون شرح وظایف و بدون تایید دادگستری نمی فرستاد!
    با نقل قول هایی که از ایشون میکنید ، دوستانه توصیه میکنم پرونده جدیدتون رو به شخص دیگری بسپرید.
    ما دارید چه مالی و مهمتر از اون زمانی درباره آیندتون هزینه می کنید . نزارید فقط ازتون سوءاستفاده بشه.
    دوست عزیز اولا ممنون از توصیتون , ثانیا اگه دقت میکردین منظور من این بود حتی اونایی که کپی برابر اصل رو ضروری میدونن (مثل همون وکیل به واقع بی کفایت من) ادعا میکنن این قانون جدیده و قبلا نیازی نبوده یعنی دوستی که اظهار نگرانی میکرد که این کارو نکرده رو از نگرانی در بیارم چون خوب میدونم بعد از 4 ماه انتظار برگشت خوردن پرونده چه حسی داره .

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

دوست عزیز اولا ممنون از توصیتون , ثانیا اگه دقت میکردین منظور من این بود حتی اونایی که کپی برابر اصل رو ضروری میدونن (مثل همون وکیل به واقع بی کفایت من) ادعا میکنن این قانون جدیده و قبلا نیازی نبوده یعنی دوستی که اظهار نگرانی میکرد که این کارو نکرده رو از نگرانی در بیارم چون خوب میدونم بعد از 4 ماه انتظار برگشت خوردن پرونده چه حسی داره .
    دوست عزیز این وکلایی که ادعا می کنن یه چیزی زیادی می دونن یا یه چیز عجیب غریب می دونن همش برای بازار گرمی هستش.
    رفرنس تمام پروسه مهاجرت همون سایت CIC هستش که چیزی در این رابطه قید نکرده. شما با نشر کذب نه تنها کمک نمی کنی بلکه ایجاد نگرانی می کنی برای دیگران. نمی خوام بگم عامدانه بوده کارتون می دونم سهوا بوده.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

خوب شما یه نفر رو داری از نگرانی در میاری... ولی ده ها نفر دیگه رو که الان دارن مدارکشون رو برای ارسال آماده میکنند رو به نگرانی میندازید
    با دامن زدن به این شایعه بر اساس حرف یه ناوکیل که مهر کپی برابر با اصل ،قانون جدید شده !
    فارغ از بی اساس بودن این حرف، بی منطق و خنده دار هم هست
    تصور کنید که آفیسر کانادایی انگلیسی زبان، مهر فارسی (کپی برابر با اصل می باشد) از دفترخونه سر کوچه شما رو بخواد ببینه! (اونم با وجود اینکه این مدرک مهر تایید وزارت دادگستری کشور، یعنی بالاترین مرجع تایید مدارک رو داره)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    برابر با اصل فقط یه مهر است که بابت هرصفحه چند هزار تومان اجرت زدن مهر دریافت میشود
    فکر میکنم جدا از عدم کفایت ، احتمالا شخصی که بعنوان وکیل این شایئات را دامن میزند ، آشنایی در دفترخانه دارد و میخواهد با زدن چند مهر ، حدود صدهزار تومانی هم بابت مهرهای کپی برابر اصل از شما درآمد زایی داشته باشد!!
    ویرایش توسط mohsen730 : October 27th, 2014 در ساعت 11:12 AM
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto

من امیدوارم که این جریان مهر کپی برابر اصل واقعا شایعه باشه ولی 2 ماه قبل ازیکی از دوستام که واسه کبک اپلای کرده بوده اپدیت مدارک خواسته بودن دیروز بهش ایمیل زدن که پرونده شما به دلیل certified نبودن مدارک ریجکت شده. رفتم تو سایت cic یه چیزایی نوشته بود که بعدا لینکشو براتون میزارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen730 نمایش پست ها
    خوب شما یه نفر رو داری از نگرانی در میاری... ولی ده ها نفر دیگه رو که الان دارن مدارکشون رو برای ارسال آماده میکنند رو به نگرانی میندازید
    با دامن زدن به این شایعه بر اساس حرف یه ناوکیل که مهر کپی برابر با اصل ،قانون جدید شده !
    فارغ از بی اساس بودن این حرف، بی منطق و خنده دار هم هست
    تصور کنید که آفیسر کانادایی انگلیسی زبان، مهر فارسی (کپی برابر با اصل می باشد) از دفترخونه سر کوچه شما رو بخواد ببینه! (اونم با وجود اینکه این مدرک مهر تایید وزارت دادگستری کشور، یعنی بالاترین مرجع تایید مدارک رو داره)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    برابر با اصل فقط یه مهر است که بابت هرصفحه چند هزار تومان اجرت زدن مهر دریافت میشود
    فکر میکنم جدا از عدم کفایت ، احتمالا شخصی که بعنوان وکیل این شایئات را دامن میزند ، آشنایی در دفترخانه دارد و میخواهد با زدن چند مهر ، حدود صدهزار تومانی هم بابت مهرهای کپی برابر اصل از شما درآمد زایی داشته باشد!!
    منم امیدوارم همینطور که شما میگین باشه , به هرحال نه من و نه هیچ کس دیگه ای فکر نمیکنم خوشش بیاد وقت و پولشو هدر بده برای چیزایی که اصلا لزومی نداره .

Junior Member

با سلام
    دوست عزیز آیا راهی وجود دارد که دوستان محترمی که پرونده آنها برگشت خورده مانند دوست عزیزمون ghanary 93 (که البته امیدوارم به زودی کارشون درست بشه و دوباره مدارکشون رو ارسال کنند) از لیست موقتا حذف بشن یا در موارد ریجکت شده ثبت بشن که میانگین ها رو جابجا نکنن چون برخی دوستان که کل تاپیک رو نخوندن در جریان نیستند که برخی افرادکه در اسپریت شیت اسمشون هست مدارکشون برگشت خورده و به اشتباه می افتند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    دوستان گرامی

به اسپردشیت ایرانی‌ها، برمبنای بازخوردهای شما، برگه‌های جدیدی از جمله Abbreviations و Useful Links افزوده شد. لطفا اسپردشیت را اینجا ببینید و اطلاعات خود را اگر هنوز وارد نکرده‌اید، وارد کنید: http://tinyurl.com/fsw2014iraniansspreadsheet

سپاس از شما که کمک می‌کنید تصویری بهتر از دوستان ایرانی در برنامۀ FSW2014 داشته باشیم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah1983 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز آیا راهی وجود دارد که دوستان محترمی که پرونده آنها برگشت خورده مانند دوست عزیزمون ghanary 93 (که البته امیدوارم به زودی کارشون درست بشه و دوباره مدارکشون رو ارسال کنند) از لیست موقتا حذف بشن یا در موارد ریجکت شده ثبت بشن که میانگین ها رو جابجا نکنن چون برخی دوستان که کل تاپیک رو نخوندن در جریان نیستند که برخی افرادکه در اسپریت شیت اسمشون هست مدارکشون برگشت خورده و به اشتباه می افتند.
    دوستان باید خودشان لطف کنند و اطلاعاتشان را آپدیت کنند.

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah1983 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر دوستانی که متاسفانه ریجکت شده اند اطلاعات خود را آپدیت نکنند، طبیعتاً همچنان در وضعیت ارسال مدارک (صورتی رنگ) نشان داده می شوند. با این وجود چون تاریخ دریافت PER و AOR و ... آنها خالی است، تاثیری روی مقادیر میانگین مربوطه ندارد.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Junior Member

با سلام به همه عزیزان

حتما اپدیت می کنم مدارک را ممنون از راهنمایی شما عزیزان

دوستان دعا کنید به کپ برسیم ما مدارک تقریبا امادست و هفته اینده مجددا ارسال می کنیم... سو پیشینه معطل کرده مارا الان 7 روز منتظریم دفعه قبل 3 روزه امد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)