صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 88 , از مجموع 88

موضوع: مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

سلام دوستان
    عذرخواهی میکنم اگرسوالم را درجای درستی مطرح نکرده ام.
    من میخواستم بپرسم اگر مدارک را به هر دلیلی بخواهند عودت بدهند(قبل از صدور فایل نامبر اول)چطور باید متوجه شویم؟آیا با ایمیل اطلاع می دهند؟ آیا با یک پست مناسب میفرستند؟وحتما تحویل من میشود یابا پست معمولی ارسال میشود و من اگر منزل نباشم باید فاتحه دریافت مدارکم را بخوانم؟
    آیا امکان دارد که درخواست من بازگردانده شده باشد و من بیهوده در انتظار فایل نامبر باشم؟
    ومدارک من جایی در پست ایران یا کانادا درحال خاک خوردن باشد؟
    مدارک من 29 نوامبر2012 به دستشان رسیده(توسط یکی از اقوام از داخل کانادا با پست کانادابه سیدنی ارسال شده)و امروز پس از گذشت 75 روز هنوز ایمیل فایل نامبر نگرفته ام.
    حالا نمیدانم باید چکنم وچطور پیگیری کنم؟
    اگر لطف کنید راهنماییم نمایید
    متشکرم

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

سلام من یک سوال داشتم خیلی ممنون می شم کمکم کنین
    من الان وکیل به من گفته که مدارک مدیکال اومده اما وقتی وارد سایت cic می شم هنوز روی حالت in process هست و تغییری نکرده ...من از وکیل پرسیدم و اون گفت که تا آخر هم روی in process باقی می مونه ... الان واقعا مدارک مدیکال اومده ؟ آیا وکیل راست می گه روی in process می مونه ؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط annihilator نمایش پست ها
    سلام من یک سوال داشتم خیلی ممنون می شم کمکم کنین
    من الان وکیل به من گفته که مدارک مدیکال اومده اما وقتی وارد سایت cic می شم هنوز روی حالت in process هست و تغییری نکرده ...من از وکیل پرسیدم و اون گفت که تا آخر هم روی in process باقی می مونه ... الان واقعا مدارک مدیکال اومده ؟ آیا وکیل راست می گه روی in process می مونه ؟
    مرسی
    بله. همینطوره (اگه 38 تایی هستید) اگه 29 تایی هستید بعد از رسیدن مدیکال شما به دست ورشو، تو e-case تغییر مشاهده می شه.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member

سلام دوستان

من یه ماهی میشه برای دانشگاه Pitsburgh اپلای کردم.GRE وIELTS رو هم براشون فرستادم. تو صفحه status جایی برای آیلس نداشت ولی جلوی تافل زد بودن recieved. امروز که status رو چک کردم دیدم زیر تافل نوشته IELTS Not applicable. در حالی که من admission requiremnt ها رو چک کردم و نوشته بودن آیلس هم قبول میشه و من نمره مورد نیازشونم رو آورده بودم. به نظر شما الان چیکار کنم؟ چرا اینطوری نوشتن؟

بچه ها خواهش میکنم راهنماییم کنین

Junior Member hadi44 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط neda amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه ماهی میشه برای دانشگاه Pitsburgh اپلای کردم.GRE وIELTS رو هم براشون فرستادم. تو صفحه status جایی برای آیلس نداشت ولی جلوی تافل زد بودن recieved. امروز که status رو چک کردم دیدم زیر تافل نوشته IELTS Not applicable. در حالی که من admission requiremnt ها رو چک کردم و نوشته بودن آیلس هم قبول میشه و من نمره مورد نیازشونم رو آورده بودم. به نظر شما الان چیکار کنم؟ چرا اینطوری نوشتن؟

بچه ها خواهش میکنم راهنماییم کنین
    سلام

به نظرم اصلا جای نگرانی نیست. اونا شاید با آیلتس خیلی آشنا نباشن. اگر توی سایت دانشگاه زده باشه که آیلتس قبوله و شما min req رو آورده باشید، و مدرک آیلتس شما بهشون رسیده باشه، دیگه مشکلی نیست و حله. به نظر من بهشون زنگ بزنید و باهاشون صحبت کنید، خوب توضیح میدن. الان با توجه به شرایط شما به نظرم دیگه ای-میل جواب نمیده، حتما تماس بگیرید و تلفنی ازشون توضیح بخواهید. ایشالا که حل میشه. الان دیگه تقریبا کل آمریکا آیلتس رو قبول دارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazi_Abc نمایش پست ها
    سلام، من یک سوال دارم، بعد از 68 ماه انتظار از آوریل 2007 و دیدن Status update (روی وبسایت) in process، بالاخره این پیغام را دریافت کردم که : decision made, our office will contact you accordingly. خواهشمندم به من بفرمایید که این جمله بار مثبت دارد یا این که منظورشان اینست که تصمیم منفی است و کلا پرونده بسته شده است. و به چه صورت با من تماس خواهند گرفت، با ایمیل یا از طریق پست و چقدر زمان معمولا طول می کشد تا این تصمیم به بنده ارسال شود؟

با تشکر
    با سلام
    ميخواستم بپرسم كه بالاخره نتيجه پرونده شما چطور شد؟ ايا واقعا بسته شد؟ اگر شد چه دليلي داشتن كه قبلا اعلام نكرده بدن؟

Junior Member

با سلام

دوستان من بعد از دریافت ویزا به check application status دسترسی داشتم ولی به تازگی من را شناسایی نمیکنه و اجازه لاگین بهم نمیده. ممنون میشم اگه بهم اطلاع بدین که این عادی و بعد از دریافت ویزا امکان دسترسی از بین میره؟! چون هنوز لند نکردم این موضوع یه کم نگرانم کرده.

منتظر راهنماییتون هستم

با تشکر

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

دوستان سلام
    دلیل اینکه بیشتر آخرین پستها خیلی قدیمیه چیه
    من قبلا خیلی از این سایت کمک می گرفتم ولی الان متاسفانه تاریخهای ارسال خیلی قدیمیه و نمیشه زیاد بهشون استناد کرد
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789