صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 88

موضوع: مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

سلام
    از دوستانی که مدارکشون به ویزا آفیس رسیده (Ecas: Received by VO)، کسی status اش به In Process تغییر نکرده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

با سلام
    فایل نامبر من 21 دسامبر 2010 صادر شده است و وضعیت من از 9 مارس2011 Centralized Intake Office Sydney (CIO-S) Eligibility Review Complete است آیا تاکنون نباید به Received_by Visa Office تبدیل می شد.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hashemigol نمایش پست ها
    با سلام
    فایل نامبر من 21 دسامبر 2010 صادر شده است و وضعیت من از 9 مارس2011 Centralized Intake Office Sydney (CIO-S) Eligibility Review Complete است آیا تاکنون نباید به Received_by Visa Office تبدیل می شد.
    هنوز دیر نشده مال من 9 فوریه فایل نامبر صادر شد و 4 مارچ بهویزا آفیس رسید.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bbboys نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که مدارکشون به ویزا آفیس رسیده (Ecas: Received by VO)، کسی status اش به In Process تغییر نکرده؟
    دو تا از دوستان In Process شده اند.
    جدول 38 رشته ای

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

من هم بهد از 51 روز از دریافت مدارک در دمشق، فایل نامبر دوم رو 22 مارچ گرفتم اما هنوز نمی تونم باهاش وضعیتم رو تو سایت چک کنم

Sydney: 13 May 2010..........First File no.: 26 October 2010
    Damascus: 30 Jan 2011........Second File no.: 22 March 2011
    Ankara: 3 April 2012............In Process: 8 May 2012
    Update & MR: 16 Jan 2014... PP: 4 April 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار) - آزاد مشهد

من هم وضعیت مشابه ای مثل شما را دارم . معلوم نیست کی با فایل دوم میشه پرونده رو پیگیری کرد ولی نظر من اینه که فعلا چون روی پرونده ما ها کار نمیشه پس وضعیت کمافسابق خواهد بود .
    ۱-کد ۰۲۱۳ - دریافت مدارک در سیدنی 6 می ۲۰۱۰ - وصول شدن بانک درفت ۵ آگوست - فایل اول ۲۵ اکتبر
    ۲- ارسال مدارک ۸ دسامبر۲۰۱۰ - فایل دوم : ۲ مارچ ۲۰۱۱
    3- ارسال به آنکارا در 3 آپریل 2012 - وضعیت : Decision made

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان کسی خبر جدیدی از وضعیت آنلاین نداره؟(قانون جدید)
    ویرایش توسط faraz_fahimi : April 1st, 2011 در ساعت 03:53 PM
    جدول 38 رشته ای

Junior Member

با سلام
    من 21 مارچ بعد از 50 روز فایل نامبر دومم اومد و روز 27 مارچ که چک کردم (قبلش چک نکردم) میتونم وضعیتم رو با فایل نامبر دومم هم چک کنم. اما وضعیت من رو همچنان Received by VO نشون می ده.
    با توجه به اینکه تو نامه گفته بودن:
    Once this review is complete, CIC will inform you in writing whether your application is eligible for further processing...
    باید وضعیت من به VISA OFFICE ELIGIBILITY REVIEW COMPLETE تغییر کنه که هنوز نکرده.
    آیا این فکر من درسته؟

Junior Member

راستی یه سوال:
    اینکه هر دو فایل نامبر من با حر B شروع می شه درحالیکه فایل نامبر بعضی از دوستان با E یا حرفای دیگه شروع شده،چه معنی ای می ده؟ اصلا مهمه که با چی شروع بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elyot نمایش پست ها
    با سلام
    من 21 مارچ بعد از 50 روز فایل نامبر دومم اومد و روز 27 مارچ که چک کردم (قبلش چک نکردم) میتونم وضعیتم رو با فایل نامبر دومم هم چک کنم. اما وضعیت من رو همچنان Received by VO نشون می ده.
    با توجه به اینکه تو نامه گفته بودن:
    Once this review is complete, CIC will inform you in writing whether your application is eligible for further processing...
    باید وضعیت من به VISA OFFICE ELIGIBILITY REVIEW COMPLETE تغییر کنه که هنوز نکرده.
    آیا این فکر من درسته؟
    سلام
    شما با قوانين جديد اقدام کرده بوديد يا قبل از 26 جون 2010 اقدام کرده بوديد؟ در ضمن امکان داره مشخصات و عنوان ايميلي را که از دمشق دريافت کرديد را بفرماييد؟
    در ضمن در مورد سوال دومتون هم يکي از دوستان در آدرس زير پاسخ داده:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-06-26/page108
    دريافت مدارک در سيدني: 14-10-2010 *برداشت پول :25-10-2010 * فايل نامبر : 09-02-2011 *(RBOV) دريافت مدارک در دمشق : 04-03-2011 * In process:ء 13-04-2011* دريافت مدارک درخواستي در دمشق: 28-04-2011* ايميل مديکال،لندينگ في و ع.س.پ : 21-12-2011* دريافت مديکال در پاريس:16-01-2012 و لندينگ في 19-01-2012*اضافه شدن لاين مديکال:28-01- 2012* نقد شدن لندينگ في:13-04-2012* پاس ريکوئست:09-11-2012