صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 88

موضوع: مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

فایل نامبر دومتون که در واقع همون تایید RBVO هست و معمولا بعد از RBVO به In Process تغییر میکنه، که In Process بعد از RBVO خبر خیلی امیدوار کننده ای هست. اما به نظر من کلا خیلی دنبال یافتن روال منظم و برقراری ارتباط بین ایمیل ها و وضعییت Ecas و صحبت های CIC و ... نباشید که نمیشه پیدا کرد و بهترین کار صبر برای دریافت نتیجه هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Elyot نمایش پست ها
    با سلام
    من 21 مارچ بعد از 50 روز فایل نامبر دومم اومد و روز 27 مارچ که چک کردم (قبلش چک نکردم) میتونم وضعیتم رو با فایل نامبر دومم هم چک کنم. اما وضعیت من رو همچنان Received by VO نشون می ده.
    با توجه به اینکه تو نامه گفته بودن:
    Once this review is complete, CIC will inform you in writing whether your application is eligible for further processing...
    باید وضعیت من به VISA OFFICE ELIGIBILITY REVIEW COMPLETE تغییر کنه که هنوز نکرده.
    آیا این فکر من درسته؟

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

سلام دوستان
    من از ۲۳ فوریه که فایل نامبر گرفتم هنوز نتونستم E-Cas رو چک کنم حدود ۲۰ روز پیش هم به CIC و هم به دمشق ایمیل زدم اما CIC زودتر جواب داد و گفت که E-Cas به صورت اتوماتیک update میشه و هنوزم زیاد دقیق نیست بعدشم گفته بود که ما دیگه فایل شما رو نداریم و باید با visa آفیس تماس بگیرید اما گفته بود که با ورشو تماس بگیرید!!! حالا نمیدونم طرف اشتباه کرده بود یا نه آخه تو نامه فایل نامبر من نوشته بود که پروندم به دمشق فرستاده میشه حالا نظر شما چیه؟!

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط asraei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از ۲۳ فوریه که فایل نامبر گرفتم هنوز نتونستم E-Cas رو چک کنم حدود ۲۰ روز پیش هم به CIC و هم به دمشق ایمیل زدم اما CIC زودتر جواب داد و گفت که E-Cas به صورت اتوماتیک update میشه و هنوزم زیاد دقیق نیست بعدشم گفته بود که ما دیگه فایل شما رو نداریم و باید با visa آفیس تماس بگیرید اما گفته بود که با ورشو تماس بگیرید!!! حالا نمیدونم طرف اشتباه کرده بود یا نه آخه تو نامه فایل نامبر من نوشته بود که پروندم به دمشق فرستاده میشه حالا نظر شما چیه؟!
    در فایل نامبر اول شما اسم ویزا آفیس دمشق آورده شده؟
    ماله من به این صورت بود:
    Your application will be forwarded to the visa office in DAMASCUS for further processing.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    در فایل نامبر اول شما اسم ویزا آفیس دمشق آورده شده؟
    ماله من به این صورت بود:
    Your application will be forwarded to the visa office in DAMASCUS for further processing.
    بله مال منم دقیقا همینو نوشته بود اما این نامه دووم که در جواب emeil خودم هست متنش اینه:
    Good Morning,

The E-CAS system is automatically updated, and at times the information reflected is not accurate. The assessment letter that was sent to you via email 23 Feb 2011 advised you that your application was forwarded to the visa office for further assessment/decision.

Please contact the visa office in Warsaw for any future enquiries as we no longer hold the file and cannot comment on the status of the file.

Thank you,

JT

Senior Member

خوب چرا به خودش ایمیل نمیزنید و سوال نمیکنید که ببینید آیا اون شخص اشتباها فکر کرده که فایل ایرانی ها میره ورشو یا نه واقعا رفته ورشو

بله مال منم دقیقا همینو نوشته بود اما این نامه دووم که در جواب emeil خودم هست متنش اینه:
    Good Morning,

The E-CAS system is automatically updated, and at times the information reflected is not accurate. The assessment letter that was sent to you via email 23 Feb 2011 advised you that your application was forwarded to the visa office for further assessment/decision.

Please contact the visa office in Warsaw for any future enquiries as we no longer hold the file and cannot comment on the status of the file.

Thank you,

JT

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Good Morning,

Thank you,

JT
    به نظر من این متن دیفالت پاسخ ایمیلهاست و هنوز آپدیت نشده و طبق روال قدیمی اسم ورشو به اشتباه جا مونده. چون سایرین که همزمان با شما و حتی بعد از شما فایل نامبر گرفتند به دمشق ارجاع داده شده اند دلیلی نیست که پرونده های جدید با این حجم کم بین آفیسها تقسیم شوند ضمن اینکه به صراحت در ایمیل فایل نامبر از دمشق نام برده شده.
    یک دلیل دیگه که از نظر من این ایمیل رو نباید جدی گرفت اینه که Ecas برای قانون جدیدیها رفع اشکال شده و فعلا اطلاعاتش قابل اعتماده و برای قانون قدیم دقیق نیست.
    جدول 38 رشته ای

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    خوب چرا به خودش ایمیل نمیزنید و سوال نمیکنید که ببینید آیا اون شخص اشتباها فکر کرده که فایل ایرانی ها میره ورشو یا نه واقعا رفته ورشو
    میشه بگین چطور میشه به همین شخص ایمیل زد ؟ من این ایمیل رو reply کردم و ازش پرسیدم ولی فکر نمیکنم به reply جواب بدن !

Junior Member

با سلام
    من قبل از 26 جون 2010 مدارکم رسید و 29 رشته ای هستم. مشخصات ایمیل هم اینه:

Dear Madam/Sir,

This refers to your application for permanent residence in Canada which was received at this office.

We have created a file with the file number pasted above. You must quote this file number in any future correspondence.

You may be aware that the Parliament of Canada has enacted amendments to the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA). These amendments permit the Minister of Citizenship, Immigration, and Multiculturalism to give instructions to officers regarding the processing of certain types of applications filed on or after February 27, 2008.

The Minister issued Instructions pursuant to these amendments on November 28, 2008. These Instructions affect Federal Skilled Worker applications received on or after February 27, 2008. Your Federal Skilled Worker application was received on or after this date. As a result, your application will be reviewed to determine whether it meets the requirements for processing as outlined in the Minister’s Instructions.

Once this review is complete, CIC will inform you in writing whether your application is eligible for further processing. Until this time, please be patient and do not make any inquiries to our office about the possible impact of these Instructions on your application.
    You can find information on the legislative amendments and Instructions at the following website: http://www.cic.gc.ca/english/department/laws-policy/irpa.asp.

Processing time
    We are currently processing post-Ministerial Instructions Federal Skilled Worker files received prior to March 2009.

فکر می کنم که این متن دیفالته.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

الان تو سایت یک وکیل خوندم که بعضی پرونده های قانون جدید هم به ورشو ارسال شده اند. به نظر میرسه جواب CIO درست بوده.
    جدول 38 رشته ای

Senior Member

یک بار که من سوالی از طریق ایمیل پرسیده بودم، کسی که بهم جواب داده بود پایین ایمیلش اطلاعات خودش از جمله آدرس ایمیلش رو گذاشته بود، شما هم نگاه کنید شاید باشه.

میشه بگین چطور میشه به همین شخص ایمیل زد ؟ من این ایمیل رو reply کردم و ازش پرسیدم ولی فکر نمیکنم به reply جواب بدن !