صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 88

موضوع: مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

امروز بالاخره یک ایمیل از سفارت سوریه دریافت کردم که در جواب سئوالی بود که در مورد تغییر از RBVO به in process پرسیده بودم ،ایمیل را در زیر کپی می کنم تا برای سایر دوستانی که شرایط مشابه دارند قابل دسترسی باشه!

This refers to your enquiry concerning the status of a federal economic immigrant application in the Federal Skilled Worker category, submitted after February 26, 2008.

This application is in a queue for review to determine whether additional documents are required, whether an interview is required or can be waived, or whether a selection decision can be made on the basis of the documentation submitted on file. We cannot predict how long the processing of this file will take.

We appreciate your patience and will contact you as this application reaches the next stage of processing. In the meantime, if there is any change in the information submitted for this application please inform us as soon as possible.

For updated information on our standard processing times and for other information, we welcome you to visit our website.

Regards,

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

سلام برهمه
    من فايل نامبر دوم رو يك ماه پيش ريافت كردم ولي توي سايت با اون نميتونم وضعيت رو چك كنم و با همون فايل نامبر اول چك ميكنم. از كي بايد با دومي كار كنم؟

Junior Member

من بعد از دو ماه موفق شدم که با فایل نامبر دومم وضعیتم را چک کنم ولی تا مدتها با هر دو فایل نامبر می توانستم وضعیت پرونده ام را چک کنم.در کل فکر نمی کنم از قاعده خاصی تبعیت بکنه فقط باید صبور باشید!
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    سلام برهمه
    من فايل نامبر دوم رو يك ماه پيش ريافت كردم ولي توي سايت با اون نميتونم وضعيت رو چك كنم و با همون فايل نامبر اول چك ميكنم. از كي بايد با دومي كار كنم؟
    کد رشته : 4131،تاریخ CIO: نوامبر 2009 فایل نامبراول: ژانویه 2010 ، فایل نامبر دوم: مارچ 2010 ، تاریخ این پراسس : آوریل 2011 ، انتقال پرونده به ورشو: 12 دسامبر 2011 ، تاریخ اینپراسس واقعی: 17 فوریه 2012 ، تاریخ مدیکال: 20 جون 2013، دریافت مدارک در ورشو: 15 جولای 2013 ، پاس ریکویست: 26 سپتامبر 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

سلام
    مدارک مدیکال من ۴ روز پیش رسید فرانسه ..
    تا قبل از این موضوع وقتی‌ فایل نامبرم رو چک می‌کردم تو سایت در مرحلهٔIn Process بود ، امروز که می‌خواستم چک کنم ، اصلا اطلاعاتی‌ وجود نداره و انگار همه‌چیز پاک شده .
    دوستان در این مورد آگاهی‌ دارند ؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمای کنید.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

نقل قول نوشته اصلی توسط Samoi نمایش پست ها
    سلام
    مدارک مدیکال من ۴ روز پیش رسید فرانسه ..
    تا قبل از این موضوع وقتی‌ فایل نامبرم رو چک می‌کردم تو سایت در مرحلهٔIn Process بود ، امروز که می‌خواستم چک کنم ، اصلا اطلاعاتی‌ وجود نداره و انگار همه‌چیز پاک شده .
    دوستان در این مورد آگاهی‌ دارند ؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمای کنید.
    اصلا وارد نمیتونی بشی؟ فامیلت دو قسمتی نیست؟ یه دش بذار بینش...
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member kian1361 آواتار ها

دوستان میشه منو راهنمایی کنید و بفرمایید ه فایل نامبر دوم چیه؟ من 26 می 2009 مدارکم تحویل دمشق شده و الان وضعیتم in process است. فقط یک فایل نامبر به من دادند!!! فایل نامبر دوم چی هست؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط kian1361 نمایش پست ها
    دوستان میشه منو راهنمایی کنید و بفرمایید ه فایل نامبر دوم چیه؟ من 26 می 2009 مدارکم تحویل دمشق شده و الان وضعیتم in process است. فقط یک فایل نامبر به من دادند!!! فایل نامبر دوم چی هست؟
    فایل نامبر دوم فایلی هست که توسط دمشق صادر میشه و در واقع رسید مدارک شماست و داخل اون نوشته که مدارکتون در حال بررسی هست و اگه تا 12 ماه خبری از ما نشد با ما تماس بگیرید . وضعیت این پراسس شما با ذکر تاریخ هست؟ یعنی نوشته پروسه از کی شروع شده؟
    too much love will kill you

Junior Member

دوستان سلام

وضعیت من کمی پیچیده شده و خودم هم نمی دونم باید چیکار کنم میخواستم از شما دوستانی که اینجا هستید راهنمایی بگیرم که باید چیکار کنم
    اول باید بگم که من برای skill worker فدرال مدارک رو به سوریه فرستادم و نامه در تاریخ 30.04.2007 دریافت کردم که file number رودر اون نامه که به B شروع میشه بهم اطلاع دادن البته توی نامه نوشته اند که زمان process تفریبا 62 تا 68 ماه است بعد از اون تاریخ تا تاریخ 09.09.2009 خبری نداشتم که دوباره نامه ای گرفتم که اگر می خواهید انصراف بدین تا 1 ماه فرصت دارید اطلاع بدین.
    و از 09.09.2009 هنوز هیچ خبر یا نامه ای دریافت نکرده ام ولی در این مدت حتی نتوانسته ام از طریق online Status Web site وضعیت خود را چک کنم و پیغام خطا دریافت میکنم مثل اینکه هنوز اطلاعات من در سیستم اضافه نشده است. اخیرا سعی کردم با سفارت دمشق تماس بگیرم که جوابگو نبودند و حتی جواب Email هم نمی دهند. سوال من اینجاست که آیا این روند عادی است؟ دوستانی هم اینجا هستند که وضعیت من را داشته باشند و اگر عادی نیست من باید برای رفع اشکال چه کنم؟ درضمن در این مدت من در اطلاعات موجود در پرونده ام تغیرراتی پیش آمده که در افزایش امتیاز من تاثیر میذارند. لطفا از دوستانی که در این موضوع اصلاعات دارند می خواهم که منو راهنمایی کنند
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط spour نمایش پست ها
    دوستان سلام

وضعیت من کمی پیچیده شده و خودم هم نمی دونم باید چیکار کنم میخواستم از شما دوستانی که اینجا هستید راهنمایی بگیرم که باید چیکار کنم
    اول باید بگم که من برای skill worker فدرال مدارک رو به سوریه فرستادم و نامه در تاریخ 30.04.2007 دریافت کردم که file number رودر اون نامه که به B شروع میشه بهم اطلاع دادن البته توی نامه نوشته اند که زمان process تفریبا 62 تا 68 ماه است بعد از اون تاریخ تا تاریخ 09.09.2009 خبری نداشتم که دوباره نامه ای گرفتم که اگر می خواهید انصراف بدین تا 1 ماه فرصت دارید اطلاع بدین.
    و از 09.09.2009 هنوز هیچ خبر یا نامه ای دریافت نکرده ام ولی در این مدت حتی نتوانسته ام از طریق online Status Web site وضعیت خود را چک کنم و پیغام خطا دریافت میکنم مثل اینکه هنوز اطلاعات من در سیستم اضافه نشده است. اخیرا سعی کردم با سفارت دمشق تماس بگیرم که جوابگو نبودند و حتی جواب Email هم نمی دهند. سوال من اینجاست که آیا این روند عادی است؟ دوستانی هم اینجا هستند که وضعیت من را داشته باشند و اگر عادی نیست من باید برای رفع اشکال چه کنم؟ درضمن در این مدت من در اطلاعات موجود در پرونده ام تغیرراتی پیش آمده که در افزایش امتیاز من تاثیر میذارند. لطفا از دوستانی که در این موضوع اصلاعات دارند می خواهم که منو راهنمایی کنند
    ممنون
    اگر اسم یا فامیلتون دو قسمتیه، بینش به جای فاصله ، دش بذارین. نمیشه که اطلاعات اظافه نشده باشه هنوز.
    سوالای دیگه رو هم متونین تو تاپیک سیمپلیفاید بپرسین، بچه ها راهنمایی میکنن.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    اگر اسم یا فامیلتون دو قسمتیه، بینش به جای فاصله ، دش بذارین. نمیشه که اطلاعات اظافه نشده باشه هنوز.
    سوالای دیگه رو هم متونین تو تاپیک سیمپلیفاید بپرسین، بچه ها راهنمایی میکنن.
    ممنون از جوابتون ولی هر چی به ذهنم میرسیده امتحان کردم از دش و فاصله و خط فاصله اسلش و ... تا حتی تاریخ تولدم رو هم 1 سال یا 1 ماه یا 1 روز بالا و پایین دادم ولی هیچ فایده نداشته