صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 88

موضوع: مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

سلام دوست عزیز،

من هم مثل شما بودم و تا همین چند ماه پیش، یعنی‌ همین اواخر نمی‌تونستم وضعیتم رو آنلاین چک کنم. تا اینکه یه جرقه بد از ۴ سال تو ذهنم خورد که بهم کمک کرد. اینکه شاید فامیلی منو اشتباه توی سیستم وارد کردن. به پشت پاکت نامه‌ای‌‌‌ که همون روزای اول براتون اومده مراجعه کنید و عین چیزی که روی برچسب پشت نامه تایپ شده، برای فامیلتون تایپ کنید. این همون چیزی است که توی سیستمشون ثبت شده. دوستی‌ هم داشتم که وضعیت مشابه منو داشت، همین راه حل بهش جواب داد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط spour نمایش پست ها
    دوستان سلام

وضعیت من کمی پیچیده شده و خودم هم نمی دونم باید چیکار کنم میخواستم از شما دوستانی که اینجا هستید راهنمایی بگیرم که باید چیکار کنم
    اول باید بگم که من برای skill worker فدرال مدارک رو به سوریه فرستادم و نامه در تاریخ 30.04.2007 دریافت کردم که file number رودر اون نامه که به B شروع میشه بهم اطلاع دادن البته توی نامه نوشته اند که زمان process تفریبا 62 تا 68 ماه است بعد از اون تاریخ تا تاریخ 09.09.2009 خبری نداشتم که دوباره نامه ای گرفتم که اگر می خواهید انصراف بدین تا 1 ماه فرصت دارید اطلاع بدین.
    و از 09.09.2009 هنوز هیچ خبر یا نامه ای دریافت نکرده ام ولی در این مدت حتی نتوانسته ام از طریق online Status Web site وضعیت خود را چک کنم و پیغام خطا دریافت میکنم مثل اینکه هنوز اطلاعات من در سیستم اضافه نشده است. اخیرا سعی کردم با سفارت دمشق تماس بگیرم که جوابگو نبودند و حتی جواب Email هم نمی دهند. سوال من اینجاست که آیا این روند عادی است؟ دوستانی هم اینجا هستند که وضعیت من را داشته باشند و اگر عادی نیست من باید برای رفع اشکال چه کنم؟ درضمن در این مدت من در اطلاعات موجود در پرونده ام تغیرراتی پیش آمده که در افزایش امتیاز من تاثیر میذارند. لطفا از دوستانی که در این موضوع اصلاعات دارند می خواهم که منو راهنمایی کنند

در ضمن فامیلی من دو قسمتی هست و هر چی به ذهنم میرسیده بین دو بخش فامبلم اضافه کردم از دش و فاصله و خط فاصله اسلش و ... تا حتی تاریخ تولدم رو هم 1 سال یا 1 ماه یا 1 روز بالا و پایین دادم ولی هیچ فایده نداشته

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_Ashkan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

من هم مثل شما بودم و تا همین چند ماه پیش، یعنی‌ همین اواخر نمی‌تونستم وضعیتم رو آنلاین چک کنم. تا اینکه یه جرقه بد از ۴ سال تو ذهنم خورد که بهم کمک کرد. اینکه شاید فامیلی منو اشتباه توی سیستم وارد کردن. به پشت پاکت نامه‌ای‌‌‌ که همون روزای اول براتون اومده مراجعه کنید و عین چیزی که روی برچسب پشت نامه تایپ شده، برای فامیلتون تایپ کنید. این همون چیزی است که توی سیستمشون ثبت شده. دوستی‌ هم داشتم که وضعیت مشابه منو داشت، همین راه حل بهش جواب داد.
    اتفاقا به ذهن خودم هم رسید و نام فامیل دقیق که برام نوشته بودن رو از نامه دوم پیدا کردم که اتفاقا بین بخش اول و دوم فامیلم "-" گذاشته بودند ولی باز هم وقتی چک میکنم پیغام خودشون که چنین شخصی در سیستم نیست رو مشاهده میکنم نمی دونم چطور پیگیری کنم چون همون طور که گفتم جواب ایمیلم رو هم ندادند

پس احتمالاً اطلاعات دیگه رو غلط وارد کردن. فامیل من هم دو بخشی است و خط فاصله گذاشته بودند اما مشکل اصلی اینجا بود که املای فامیلم غلط بود توی سیستم. اگر عین چیزی رو که پرینت شده پشت پاکت تایپ میکنید، باید دنبال راه حل دیگه ای باشید. شاید دوستان بتونند کمک کنند. ضمناً اگر سیمپلیفاید اقدام کردید لازم نیست تا موقع تماس اونا چیزی رو اعلام کنید. مگر تغییر آدرس و arranged employment.
    اتفاقا به ذهن خودم هم رسید و نام فامیل دقیق که برام نوشته بودن رو از نامه دوم پیدا کردم که اتفاقا بین بخش اول و دوم فامیلم "-" گذاشته بودند ولی باز هم وقتی چک میکنم پیغام خودشون که چنین شخصی در سیستم نیست رو مشاهده میکنم نمی دونم چطور پیگیری کنم چون همون طور که گفتم جواب ایمیلم رو هم ندادند

Senior Member

..........نمی دونم چطور پیگیری کنم چون همون طور که گفتم جواب ایمیلم رو هم ندادند
    میدونید که فقط باید نام فامیل خود رو وارد کنید دیگه؟ اسم کوچیک رو هم که وارد نمی کنید؟ در ضمن اون بالا هم باید گزینه Immigration File Number/Application Number رو انتخاب کنید بعدش هم شماره فایل رو به همراه B اول اون وارد کنید.تاریخ تولد هم عینا مثل پاسپورت و کشور هم ایران.اگه این کارها رو انجام دادید و جواب نداد،دوباره یه ایمیل به سوریه بزنید و بهشون توضیح بدید ماجرا رو.
    ویرایش توسط savisj : September 17th, 2011 در ساعت 02:54 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    میدونید که فقط باید نام فامیل خود رو وارد کنید دیگه؟ اسم کوچیک رو هم که وارد نمی کنید؟ در ضمن اون بالا هم باید گزینه Immigration File Number/Application Number رو انتخاب کنید بعدش هم شماره فایل رو به همراه B اول اون وارد کنید.تاریخ تولد هم عینا مثل پاسپورت و کشور هم ایران.اگه این کارها رو انجام دادید و جواب نداد،دوباره یه ایمیل به سوریه بزنید و بهشون توضیح بدید ماجرا رو.
    ممنون از راهنماییتون

حالا یه سوال دیگه دارم اگه بخوام mailing address رو عوض کنم چیکار کنم اصلا mailing address موجود در فایلم عوض شده .در حالی که آدرس home خالی هست و سیستم اصرار داره که حتما آدرس home را هم عوض کنم در صورتی که آدرس کانادایی ازم میخواد اگه بخوام home address رو آدرس ایران و mailing address رو آدرس یکی از آشنایان در کانادا رو بدم چیکار کنم؟

Senior Member

ممنون از راهنماییتون

حالا یه سوال دیگه دارم اگه بخوام mailing address رو عوض کنم چیکار کنم اصلا mailing address موجود در فایلم عوض شده .در حالی که آدرس home خالی هست و سیستم اصرار داره که حتما آدرس home را هم عوض کنم در صورتی که آدرس کانادایی ازم میخواد اگه بخوام home address رو آدرس ایران و mailing address رو آدرس یکی از آشنایان در کانادا رو بدم چیکار کنم؟
    متوجه نمیشم.شما بالاخره موفق شدید مشخصاتتون رو در سایت ببینید؟ یعنی چی آدرس home خالیه؟و سیستم اصرار داره که آدرس منزل رو عوض کنید؟!!

Junior Member

متوجه نمیشم.شما بالاخره موفق شدید مشخصاتتون رو در سایت ببینید؟ یعنی چی آدرس home خالیه؟و سیستم اصرار داره که آدرس منزل رو عوض کنید؟!!
    بله موفق شدم ممنون از راهنماییتون

منظورم این بود که حالا می خوام آدرس پستی رو عوض کنم ولی وقتی صفحه مربوط به عوض کردن آدرس میاد 2 بخش داره آدرس منزل و آدرس پستی که قسمت آدرس منزل قبلی برای من خالی هست واگر فقط آدرس پستی رو عوض کنم پیغام خطا میده که آدرس منزل رو هم باید پر کنم و وقتی میخوام پر کنم کشور کانادا رو پیش فرض داره و کد پستی کانادایی می خواد که اگه اشتباه باشه بازم پیغام خطا میده و اطلاعات ذخیره نمیشه در صورتی که من فقط می خوام آدرس پستیم رو تغییر بدم و آدرس منزل رو تغییر ندم یا اگه تکمیل میکنم آدرس ایران باشه چون فعلا که در ایرانم

Senior Member

بله موفق شدم ممنون از راهنماییتون

منظورم این بود که حالا می خوام آدرس پستی رو عوض کنم ولی وقتی صفحه مربوط به عوض کردن آدرس میاد 2 بخش داره آدرس منزل و آدرس پستی که قسمت آدرس منزل قبلی برای من خالی هست واگر فقط آدرس پستی رو عوض کنم پیغام خطا میده که آدرس منزل رو هم باید پر کنم و وقتی میخوام پر کنم کشور کانادا رو پیش فرض داره و کد پستی کانادایی می خواد که اگه اشتباه باشه بازم پیغام خطا میده و اطلاعات ذخیره نمیشه در صورتی که من فقط می خوام آدرس پستیم رو تغییر بدم و آدرس منزل رو تغییر ندم یا اگه تکمیل میکنم آدرس ایران باشه چون فعلا که در ایرانم
    سال2008 یا 2009 پلاک خونه ما عوض شده بود .من یه نامه نوشتم و امضا کردم به همراه مشخصاتم مثل فایل نامبر و سال تولد و آدرس جدید براشون فکس کردم.فوری آدرسم در سایت عوض شد.شما هم میتونید همین کار رو انجام بدید.

Junior Member

سال2008 یا 2009 پلاک خونه ما عوض شده بود .من یه نامه نوشتم و امضا کردم به همراه مشخصاتم مثل فایل نامبر و سال تولد و آدرس جدید براشون فکس کردم.فوری آدرسم در سایت عوض شد.شما هم میتونید همین کار رو انجام بدید.
    ممنون
    به نظر شما فکس کنم به دمشق؟ نمی دونم الان پروندم کجاست

Senior Member

ممنون
    به نظر شما فکس کنم به دمشق؟ نمی دونم الان پروندم کجاست
    اگه در وضعیتتون پروندتون (وقتی رو In Process کلیک میکنید) ننوشته که پرونده منتقل شده به ورشو، در این صورت شما باید با دمشق مکاتبه کنید.