صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 88

موضوع: مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

سلام
    یکی از آشناهای من ایمیلشو اشتباه تو سیستم دمشق وارد کردن.
    فرمای مدیکالش با پست معمولی اومد اما قبلش ایمیلی نیومد فرم مدیکالو که بررسی کرد متوجه شد ایمیلشو اشتباه نوشتن و یه حرف کم داره.
    می تونه همراه مدارک اضافی که خواستن ازش و می فرسته دمشق، یه نامه بنویسه و این مشکلو توضیح بده و آدرس ایمیل درستو بنویسه امضا کنه، بنظرتون ایملشو تغییر میدن؟
    ممنونم

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام
    یکی از آشناهای من ایمیلشو اشتباه تو سیستم دمشق وارد کردن.
    فرمای مدیکالش با پست معمولی اومد اما قبلش ایمیلی نیومد فرم مدیکالو که بررسی کرد متوجه شد ایمیلشو اشتباه نوشتن و یه حرف کم داره.
    می تونه همراه مدارک اضافی که خواستن ازش و می فرسته دمشق، یه نامه بنویسه و این مشکلو توضیح بده و آدرس ایمیل درستو بنویسه امضا کنه، بنظرتون ایملشو تغییر میدن؟
    ممنونم
    سلام دوست عزیزم

این موضوع به سادگی قابل حل هست و با نوشتن نامه ای رسمی که هم باید فکس بشه و هم باید با پست فرستاده بشه مرتفع میشه. توجه داشته باشید که نتایج مدیکال به دمشق میره و نه خود مدیکال انجام شده. پس حالا اگه این دوستتون میخواد موردی رو به دفتر ویزا بگه باید مکاتبه ای جداگونه با دفتر ویزا انجام بده. من حدس میزنم اونا خواستن ایمیل بزنن ولی چون ایمیل اشتباه تو سیستم بوده مجبور شدن با پست معمولی بفرستن، و به آدرسی که در تقاضاشون هست مراجعه کردن. سریعا این مورد رو حل کنید اگرنه داستان مشابهی هم برای پاسپورت ریکوست در پیش هست که ممکنه این دفعه آقای پستچی غفلت کنه و نامه به اشتباه به مقصد دیکه ای بره و انتظار و انتظار و انتظار رو برای ایشون به همراه داشته باشه.

ضمنا در فرم مدیکال هیچ جایی به ایمیل مشتری اشاره ای نمیشه!

درود بر شما و دوست محترمتون
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

ApplyAbroad Champion

ممنونم از شما دوست گرامي ولي اشاره شده ها ( تو اون يه برگه كه عكس روش خورده مديكالاي قديمي نه اين مديكال جديدا كه الان با ايميل مي فرستن) به ايميل مشتري، رديف بالاي تلفنه ! اگه اشتباه نكنم زير آدرس پستي مشتري
    يه سوال ديگه ايشون تقاضاي تغيير ايميلو به دمشق پست كردن و خواستن فكس هم بزنن بايد حتما شماره اي كه ازش فكس ميشه همون شماره مشتري باشه كه تو برگه مديكال بهش اشاره شده؟
    با آرزوي شادي براي شما ازتون ممنونم
    ------------------
    يه سوالم درباره خودم دارم. تو برگه اي كه مديكالمو انجام دادم و پست شد پاريس شماره تلفنمو از ٨ رقم تلفن ثابت تهران رقم سوم رو ننوشته بود ٧ رقمي بود، نياز هست بگم تلفنمو اشتباه وارد كرديد؟ ممكنه تو مراحل باقي مونده به تلفنم نياز داشته باشن؟
    مرسي
    ویرایش توسط Blue Sky : October 6th, 2011 در ساعت 09:51 AM

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    ممنونم از شما دوست گرامي ولي اشاره شده ها ( تو اون يه برگه كه عكس روش خورده مديكالاي قديمي نه اين مديكال جديدا كه الان با ايميل مي فرستن) به ايميل مشتري، رديف بالاي تلفنه ! اگه اشتباه نكنم زير آدرس پستي مشتري
    يه سوال ديگه ايشون تقاضاي تغيير ايميلو به دمشق پست كردن و خواستن فكس هم بزنن بايد حتما شماره اي كه ازش فكس ميشه همون شماره مشتري باشه كه تو برگه مديكال بهش اشاره شده؟
    با آرزوي شادي براي شما ازتون ممنونم
    ------------------
    يه سوالم درباره خودم دارم. تو برگه اي كه مديكالمو انجام دادم و پست شد پاريس شماره تلفنمو از ٨ رقم تلفن ثابت تهران رقم سوم رو ننوشته بود ٧ رقمي بود، نياز هست بگم تلفنمو اشتباه وارد كرديد؟ ممكنه تو مراحل باقي مونده به تلفنم نياز داشته باشن؟
    مرسي
    آها، پس بگو، چون مال من نسل قدیم مدیکاله. مسئله ای نیست پس. نه نیازی نیست فقط باید اطلاعاتی که بهشون اعلام میشه در رابطه با پرونده باشه چون برای اثبات گفته ها به پرونده مراجعه و اطلاعات رو با پرونده تطبیق میدن (مثلا فایل نامبر و ...) و بعد تصمیم گیری میشه.
    ------------------------------------------------------
    بله، بهشون اعلام کنید که اشتباه شده و این تلفن درسته هست. نه نیازی نیست تلفن بزنید مکتوب باشه بهتره (حالا یا ایمیل یا فکس یا میل)

درود
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    سال2008 یا 2009 پلاک خونه ما عوض شده بود .من یه نامه نوشتم و امضا کردم به همراه مشخصاتم مثل فایل نامبر و سال تولد و آدرس جدید براشون فکس کردم.فوری آدرسم در سایت عوض شد.شما هم میتونید همین کار رو انجام بدید.

ممنون از راهنماییتون من هم براشون نامه نوشتم و بعد از گفتن مشخصات اصلی گفتم که می خوام آدرسم را به آدرس ذیل تغییر دهید. و نامه رو برای سفارت کانادا در دمشق فاکس کردم اونها هم بعد از 10 روز آدرسم رو تغییر دادن

Junior Member

دوستان یه سوال: به نظر شما خط دریافت مدیکال ریزالت در ایکیس به معنای دریافت آزمایشات ما در لندن هست یا دریافت بررسی شده اونها از لندن در ورشو؟ با اینکه دوستان در فروم 29 شغله معتقد به دومی هستند ...اما من نظر دوستان در اینجا رو هم میخوام...ممنون
    NOC:2151، ارسال مدارک: 25.12.2010، دریافت در سیدنی: 5.01.2011، فایل نامبر و ارسال به کوالالامپور: 12.03.2011، ارسال به دمشق: 29.03.2011، دریافت در ورشو: 17.07.2011، درخواست ع س پ :01.09.2011، مدیکال: 12.10.2011، پاسپورت ریکوئست:17.02.2012، دریافت ویزا 12.03.2012 پی آر: 23.04.2012

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN57 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال: به نظر شما خط دریافت مدیکال ریزالت در ایکیس به معنای دریافت آزمایشات ما در لندن هست یا دریافت بررسی شده اونها از لندن در ورشو؟ با اینکه دوستان در فروم 29 شغله معتقد به دومی هستند ...اما من نظر دوستان در اینجا رو هم میخوام...ممنون
    سلام
    نشونه دریافت بررسی شده نتایج از لندن در دفتر ورشو

Junior Member

سلام به دوستان با تجربه
    در e case من اضافه شده medical result recievedاین یعنی نتایج مشکلی نداشته چون من موردی داشتم که نگران بودم تو آزمایش مشخص بشه و دکترم هم بلافاصله روز بعد رفت مسافرت و نتونستم در مورد نتایج چیزی بپرسم جالب اینکه منشی هم چیزی نمیدونه اگه احتیاج به ازمایش دوباره باشه نه دکتره هست و نه ..میترسم به دلیل مسافرت و عجله ای که تو رفتن داشت بهم چیزی نگفته که مجبور نباشه بمونه و پیگیری کنه

Junior Member

سلام به دوستان
    من از طریق اسپانسر شیپ همسر اقدام کردم و بالای برگه ایی که برام فرستادن client وkit id با شماره است . ولی نمیدونم چه جوری باید از طریق سایت پرونده رو پیگیری کنم.لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTM (Universiti Teknologi Malaysia) PhD.student

سلام
    من 2 نوامبر 2011 پرونده ام رسیده به سیدنی و13 ژانویه 2012 فایل نامبر و برداشت پول اعلام شده و گفتند برای ادامه پروسه به ویزاآفیس (کوالالامپور) فرستاده می شه. از اونموقع که چک می کنم in process هست و روش که کلیک می کنم نوشته ما مدارک شما را در 2 نوامبر 2011 دریافت کردیم ! این یعنی هنوز به ویزاآفیس نرسیده یا چیز دیگه ای هست؟ ممنون میشم اطلاعات بهم بدین.