صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 88

موضوع: مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

سلام
    منم in process هستم بعد از نامه ویزا افیس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام دوستان
    من برای مهاجرت استانی از طریق family streem اقدام کردم ( به صورت آنلاین و یک ماه پیش فایل نامبر گرفتم ) می خواستم ببینم چه جوری با این نامبر می شه تو سایت cic وضعیت پرونده ات رو چک کرد .

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

با استفاده از UCI و اپلیکیشن نامبرتون و از طریق لینک زیر :
    http://services3.cic.gc.ca/ecas/auth...te.do?app=ecas

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

نقل قول نوشته اصلی توسط Feryalrm1 نمایش پست ها
    سلام
    من 2 نوامبر 2011 پرونده ام رسیده به سیدنی و13 ژانویه 2012 فایل نامبر و برداشت پول اعلام شده و گفتند برای ادامه پروسه به ویزاآفیس (کوالالامپور) فرستاده می شه. از اونموقع که چک می کنم in process هست و روش که کلیک می کنم نوشته ما مدارک شما را در 2 نوامبر 2011 دریافت کردیم ! این یعنی هنوز به ویزاآفیس نرسیده یا چیز دیگه ای هست؟ ممنون میشم اطلاعات بهم بدین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط solmaz1 نمایش پست ها
    سلام
    منم in process هستم بعد از نامه ویزا افیس
    باید منتظر IN PROCESS دیگه باشیم یا مدیکال؟

Junior Member

سلام دوستان
    ظاهرا سایت آن لاین آپدیت شده
    یه سر بزنید شاید تغییراتی داشته باشید
    من که کماکان in process هستم
    به امید این پاس رکوست لعنتی

من درای کیسم ادرس خودم اضافه شده است که قبلا نبوده است این به چه معنا است؟ دوم اینکه این به معنای نزدیک شدن به پاس ریکوسیته؟

باتشکر وسپاس

Junior Member

پیش فرض مباحث مرتبط با سرویس نمایش وضعیت پرونده متقاضیان check application status

سلام، من یک سوال دارم، بعد از 68 ماه انتظار از آوریل 2007 و دیدن Status update (روی وبسایت) in process، بالاخره این پیغام را دریافت کردم که : decision made, our office will contact you accordingly. خواهشمندم به من بفرمایید که این جمله بار مثبت دارد یا این که منظورشان اینست که تصمیم منفی است و کلا پرونده بسته شده است. و به چه صورت با من تماس خواهند گرفت، با ایمیل یا از طریق پست و چقدر زمان معمولا طول می کشد تا این تصمیم به بنده ارسال شود؟

با تشکر

متاسفانه باید بگم که معنیش اینه که پرونده ی شما بسته شد ! مانند پرونده ی ما و خیلی های دیگه که بعد از این انتظار طولانی خیلی بی انصافانه بسته شد
    In process April 16th 2013 -Medical 7th June 2014- Pass request 2nd December

Junior Member

من تا این هفته این پروسس بودم. این هفته وضعیت پرونده را چک کردم پیغام میده ما شما را شناسایی نمی کنیم. کسی چنین مشکلی داشته ؟

Junior Member

من مدارکم رو 2 هفته است که فرستادم سیدنی . family stream هستم . کسی میدونه چه جوری بفهمم که رسیده و بعدش چی می شه ؟ چقدر طول می کشه که فایل نامبر دوم بگیرم ؟
    پرونده مهاجرت استانی : اقدام به صورت آنلاین از ایران . فایل نامبر اول 9 مارس 2012 . دریافت approval letter از استان اکتبر 2012 دریافت فایل نامبر دوم 3 مارچ 2013 . نامه مدیکال و آپدیت مدارک 22 می 2014 ......