صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 91011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک گرایش لرزه شناسی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikara نمایش پست ها
    سلام، خسته نباشید.
    دوستان نیاز به راهنمایی دارم:
    کارشناسی زمین شناسی دانشگاه لرستان خوندم ( الان ترم آخر هستم ) معدل کارشناسی ام ۱۵/۵۵ هست.
    قصد دارم ارشد زمین شناسی زیست محیطی را در ایران بخونم و برای دکترا برم خارج؛ این رشته در دانشگاه های خارج از ایران پذیرش داره؟ ضمن اینکه پول ندارم که با پول برم و حتی المقدور بورسیه باشه و یا اینکه اونجا بتونم همراه درس خوندن کار کنم برای تامین مخارج.
    حالا این موضوع به کنار؛ با داشتن ارشد زیست محیطی و زبان انگلیسی قوی، میشه برای کار کردن رفت خارج از ایران؟ ( مثلا اروپا و امریکا )

سلام

شما معدل کارشناسی نسبتا پایینی داری و این کمبود رو باید با تقویت رزومه تو ارشد جبران کنی. برای کارشناسی ارشد حتمن سعی کن که دانشگاه تهران یا شهید بهشتی (اگر بهشتی این رشته رو داره) بیای که شناس خودتو بیشتر کنی. یه نکته مثبتی باید بهت بگم اینه که کشورای پیشرفته مثلا فرانسه و آلمان تا اونجایی که من اطلاع دارم بهره برداری از منابع طبیعی رو دارن حذف میکنن و رو به مسائل زیست محیطی و بازیافت اوردن که این به نفع تو خواهد بود. مثلا رشته خود من که ژئوفیزیک هست، توی خیلی از کشورا بعنوان Environmental Geophysics کاربرد داره و ازش تو مسائل زیست محیطی استفاده میکنن. سعی کن تو زمینه زمین شناسی پزشکی اطلاعات خوبی کسب کنی که بتونی از پس موضوعات و چالش های به روز بر بیای.

موفق باشی

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

سلام دوستان ، بری فرصت مطالعاتی در گرایش چینه - فسیل چه دانشگاه هایی رو مناسب میدونید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

زمین شناسی نفت بودی؟؟ دانشگاه تهران؟؟

سلام دوستان
    اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    مهندسی نفت (اکتشاف) دارم از دانشگاه صنعت نفت با معدل 14.68 ،بدون مقاله، تافل ندارم ولی 95 تا 105 میتونم بگیرم، همون 95 رو فرض کنیم. دوست دارم تو MSc in Geophysics ادامه تحصیل بدم. چند تا سوال:

1- ارشد ژئوفیزیک ایران رو شرکت کنم و قبول بشم ،آیا امتیاز محسوب میشه؟

2- برای فاند کامل کجا شانس بیشتری دارم؟

3- می تونم از پایان نامه ام (که ارتباطی به ژئو فیزیک نداره) یه مقاله در بیارم ... این بهتره یا اینکه روی نمره تافل بهتر وقت بذارم؟

پیشاپیش ممنونم

Junior Member

سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من لیسانس فیزیک با معدل ۱۴.۵ از دانشگاه باهنر دارم و ۱۷.۷۵ توی ارشد زئوفیزیک از تحصیلات تکمیلی صنعتی کرمان (دولتی). نمره پایاننامم هم ۲۰ شده و یه مقاله isi و ۲ تا مقاله لاتین دارم. بعلاوه ۹ تا کنفرانسی ملی داخلی و ۲ تا بین المللی داخلی دارم.
    میخوام برای اروپا اقدام کنم. از کجا شروع کنم؟ میتونم فول فاند بگیرم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید و سرنخ رو به دستم بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    International Economic and Business. Huazhong University of Science and Technology (HUST)

سلام .من لیسانس زمین شناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران دارم با معدل 17 جزو 3 نفر برتر دانشکده بودم متاسفانه نمره ایلتسم 4 شده. مئ خوام برای فوق لیسانس در اروپا با بورسیه اقدام کنم. می شه منو راهنمایی کنید؟ [/QUOTE][/QUOTE]

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده کارشناسی ارشد زمین شناسی اقتصادی تموم کردم از دانشگاه پیام نور معدل 15.67
    2مقاله داخلی دارم یکی ارائه و دیگری پوستر
    درحال گذراندن دوره های IELTS هستم
    میخواستم بدون شانس گرفتن فاند دارم و از چه کشوری؟ لطفا راهنمایی کنید
    با سپاس

Question پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    سلام
    این تاپیک رو ایجاد کردم تا افرادی که رشتشون زمین شناسیه یا رشته ای مرتبط با زمین شناسی هست بیان و اطلاعاتشون رو با هم در میون بگذران

سلام وقت بخیر
    امیدوارم بخش مناسبی برای مطرح کردن سوالم انتخاب کرده باشم، من فوق لیسانس زمین شناسی زیست محیطی هستم دنبال این هستم که به قصد ادامه تحصیل ترجیحا برم کانادا تو رشته خودم ادامه بدم اطلاعات خیلی کمی در این زمینه دارم که واقعا چقدر شرایط کار برای رشته من انجا فراهم یا پذیرش اگر اطلاعاتی در این زمینه دارین ممنون میشم، و اینکه دوستی این سایت به من معرفی کرد برای پرسیدن بهتر بودن کدوم یک از اساتید اصفهان برای دوره ایلتس کدوم بخش این سوال مطرح کنم جواب مناسبی دریافت می کنم، و اینکه من مثل یکی از دوستان فکر می کردم بهتره اول دوره زبان شروع کنم بعد ایمیل بفرستم واقعا این طوری بهتر هست؟ ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمین شناسی مهندسی -دانشگاه خوارزمی تهران

سلام، من لیسانس زمین شناسی و فوق لیسانس زمین شناسی مهندسی از دانشگاه خوارزمی تهران دارم، معدل ارشدم 18.14، 2 مقاله ISI دارم، و مدرک زبان آیلتس 6، زمینه تخصصیم نفت و ژئومکانیک هست، سربازی هم تمام کردم و 27 سالمه، با این شرایط به نظر شما برای کجا میتونم اقدام کنم برای دکتری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زلزله شناسی ،دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی -ژئوفیزیک-ژئوشیمی-ژئوتکنیک...

با سلام
    دوستان بنده فارغ التحصیل زمین شناسی با معدل ۱۴:۵۸ از شهید بهشتی
    دانشجوی کارشناسی ارشد زلزله شناسی دانشگاه تهران می باشم
    زبان در دست اقدام هستش و به گمانم بتوانم نمره ی ۷ رو کسب کنم
    با این شرایط شانسی برای فاند گرفتن در دانشگاه هایی با رنک خوب دارم برای کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی؟
    ممنون میشم اگه به بنده کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)