صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 7891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

سلام

چون دیگه مثل ایران محض نیست گرایش های زمین شناسی اکثرا بین رشته ایی شدن. معدل ارشدتون چرا کم شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marya89 نمایش پست ها
    ببخشید من با زبان مشکل ندارم.
    مکالمم کامله تقریبا.
    گرامرم نیاز به یادآوری داره و اینکه آزمون بدم.
    فقط اومدم اینجارو خوندم اول ناامید شدم که اصلا می تونم اپلای کنم با این سی وی؟ و نمرات؟
    اگر می تونم برم آزمون تافل یا آیلس بدم.
    چون واقعا سرم شلوغه و کارمندم. کدوم کشورا توی زمین شناسی قویه؟
    بعد من رسوب بودم، البته تزم نفت. چرا هرچی می گردم دانشگاها استادی با گرایش رسوب ندارن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

با سلام
    از اونجا ییکه هیچکدام از دوستان بنده رشتشون زمین نبوده ، مجبورم اینجا از شما دوستان کمک بخوام

برای مقطع دکترای نفت در امریکا از چه دانشگاه هایی میتونم فاند بگیرم؟ حتما میخوام فاند 20-25 هزار دلاری باشه
    و اینکه GRE برای رشته ی ما نیاز هست یا خیر

Junior Member marya89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زمین شناسی-رسوب شناسی و نفت- دانشگاه تهران

این سوال بسیار کلی هست و نمی توان به اون پاسخ داد. چون تنها کسی که می تونه برای شما بره داخله سایت های دانشگاه ها و دنباله پوزیشن خالی بگرده و همچنین برای فاند.خوده شما هستید.
    باید کمی واسه این قضیه وقت بگذارید و بگردید. کسی فاند و یا پوزیشن هارو حفظ نیست.چون روزانه و یا ماهانه در حال باز شدن و یا بسته شدن هستند.
    gre هم به رشته مربوط نیست.برای تحصیل در آمریکا GRE باید نمره داشته باشید.
    موفق باشید.

Junior Member marya89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زمین شناسی-رسوب شناسی و نفت- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    سلام

چون دیگه مثل ایران محض نیست گرایش های زمین شناسی اکثرا بین رشته ایی شدن. معدل ارشدتون چرا کم شده؟
    معدلم 15 هست.
    من دانشگاه تهران بودم و همه می دونن وضعیت نمره دهی دانشگاه تهران چطوره.
    معدلم کم نشده. رنج معدله همه ی هم دوره ای هام مثله من هست.
    خیلی پرس جو کردم و متوجه شدم معدل دررشته ی ما زیاد اهمیت نداره.

Junior Member

البته من تصحیح کنم که تمام رشته ها GRE لازم ندارن
    مثلا بعضی رشته های مهندسی در مقطع ارشد و برای من هم عجیب بود

خیلی ممنون از راهنماییتون
    فقط میخواستم در کل ببینم کدوم دانشگاه ها دکترای نفت ارائه می دهند ، فکر میکنم دانشگاه هیوستون تگزاس یکیش باشه

از دوستان کسی هست که تو رشته ما فاند گرفته باشه امریکا؟؟
    با چنتا تا ISI ، معدل A ، جزء انجمن نخبگان و همکاری و بورسیه شرکت نفت (هنوز GRE نگرفتم) اما معدل کارشناسیم پایینه ، میشه رو فاند امریکا حساب کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط wii نمایش پست ها

فقط میخواستم در کل ببینم کدوم دانشگاه ها دکترای نفت ارائه می دهند ، فکر میکنم دانشگاه هیوستون تگزاس یکیش باشه

با چنتا تا ISI ، معدل A ، جزء انجمن نخبگان و همکاری و بورسیه شرکت نفت (هنوز GRE نگرفتم) اما معدل کارشناسیم پایینه ، میشه رو فاند امریکا حساب کرد؟
    معمولا برای ارشد فاند گرفتن خیلی سخته مگر دکترای پیوسته پذیرش بگیرید که اونم باید به اساتید ایمیل برنید
    معدل پایین کارشناسی ممکنه فاکتور منفی باشه اما با نمره زبان و GRE بالا شاید بشه جبرانش کرد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

عذر میخوام
    من برای دکترا فاند میخوام و معدل ارشدم A هست
    ولی معدل کارشناسیم زیر14
    حالا میتونید دانشگاهی معرفی کنید واسه دکترای نفت
    ویرایش توسط wii : December 1st, 2015 در ساعت 02:57 PM

Junior Member

راجع به فاند دکترای نفت کلگری کسی اطلاعی داره که چقدر میدن
    خدارو شکر برای دکترا تو کانادا نیازی به GRE نیست
    ویرایش توسط wii : December 2nd, 2015 در ساعت 07:06 PM

Junior Member

سلام

دانشگاه هاي ايالت تگزاس زمين شناسي نفت دارن، اگر منظورتون زمين شناسي نفت باشه، فكر كنم تگزاس استين داشته باشه ولي دانشگاه بسيار معتبري هست خصوصا تو زمين شناسي، دپارتمان زمين شناسيش هم Jackson school of geosciences هست، فكر كنم ددلاينش هر سال براي فلوشيپ و فاند هاي ديگه 15 دسامبر هست، اما بايد توجه كنين كه به علت تحريم هاي ايران گرفتن ويزا براي ايراني ها كه در رشته هاي مربوط به نف و گاز پذيرش دارن بسيار مشكل هست. براي فاند گرفتن معيار هاي معدل، نمره تافل و جي ار ايي و مقاله همه مؤثر اند اما نظر استاد ميتونه خيلي مهم باشه.

موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط wii نمایش پست ها

Junior Member

سلام،

اگر ميخواين فاند بگيرين به نظرم در حال حاضر كشور هايي كه بدون نمره زبان فاند بدن چين و برزيل باشن در غير اين صورت اروپا، امريكا، كانادا و استراليا اكثرا بايد نمره ايلتس ٦ يا ٦٠٥ كه بيشتر ٦٠٥ ميخوان و يا تافل حداقل ٨٠ تا ٩٠ و بعضي جاها كمتر يا بيشتر از اين نمرات رو بخوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط marya89 نمایش پست ها
    ببخشید من با زبان مشکل ندارم.
    مکالمم کامله تقریبا.
    گرامرم نیاز به یادآوری داره و اینکه آزمون بدم.
    فقط اومدم اینجارو خوندم اول ناامید شدم که اصلا می تونم اپلای کنم با این سی وی؟ و نمرات؟
    اگر می تونم برم آزمون تافل یا آیلس بدم.
    چون واقعا سرم شلوغه و کارمندم. کدوم کشورا توی زمین شناسی قویه؟
    بعد من رسوب بودم، البته تزم نفت. چرا هرچی می گردم دانشگاها استادی با گرایش رسوب ندارن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)