صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

سلام
    این تاپیک رو ایجاد کردم تا افرادی که رشتشون زمین شناسیه یا رشته ای مرتبط با زمین شناسی هست بیان و اطلاعاتشون رو با هم در میون بگذران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی -ژئوفیزیک-ژئوشیمی-ژئوتکنیک...

سلام
    در ارتباط با وضعیت رشته زمین اشناسی نمیشه اطلاعات کاملی برای خارج از ایران پیدا کرد ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

سلام
    من اطلاعات محدودی دارم،چون خودم روی بعضی دانشگاه های اروپا و امریکا کار کردم. فکر میکنم برخی دانشگاه های اروپا و امریکا برای رشته زمین شناسی مناسبه، چون تحقیقات به روزی دارن. البته بسته به نوع رشته درخواستی و امکانات و اساتید لازم برای اون رشته، شرایط متفاوت هست.
    ویرایش توسط DDF : March 27th, 2011 در ساعت 01:37 AM

سلام به همه
    دانشگاههای اروپا که تو این زمینه ها مطرحند:
    University of Delft-University of Oslo-University of Bergen-NTNU-ETH Zurich-KTH-University of Upssala-and others...
    برا آمریکا دانشگاههای تاپ این ها هستند:
    Yale-CalTech-MIT-University of Washington-Uni of Michigan
    Pennsylvania State University
    Harvard-Uni of California,Berkley-Colorado School of Mines-and ...
    اگه اطلاعات دقیق تر خواستید بهم پیام خصوصی بذارین
    و همچنین از سایت USNEWS هم میتونین رنکینگ کامل رو برا این رشته ها برای آمریکا ببینین

Junior Member

سلام دوستان. من لیسانس زمین دارم و ارشد ژئوفیزیک دولتی هم قبول شدم اما به دلایلی از طرف وزارت اطلاعات گزینش نشدم. دوتا سئوال داشتم: یکی اینکه دانشگاههایی که بیشتر مربوط به رشته ژئوفیزیک باشند کدوما هستن و سئوال دیگه اینکه آیا دانشگاهی وجود داره که مدرک قبولی ارشدم رو بهش ارائه کنم و حاضر به پذیرش من باشه؟ اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

سلام به همه هم رشته ایهای عزیز

بالاخره یه تاپیک هم برا ما ایجاد شد البته با تشکر از افراد فعال این تاپیک
    امیدوارم بچه های این تاپیک هم با همکاری و ارسال اطلاعات به اهداف خود برسند

من زمین شناسی از دانشگاه دولتی با معدل نسبتا خوب دارم .و 2009 برا مهاجرت کانادا اقدام کردم . زبان انگلیسی خوب و مدرک آیلتس و زبان فرانسه رو هم دارم می خونم بیشتر از دو سال .

می خواستم بدونم اگه بخوام رشته خودم رو برا مستر اونجا ادامه بدم کدوم دانشگاه بهتره و هزینه هاش چطوره؟(البته تو بریتیش کلمبیا )

و ممنون می شم اگه کسی یه جزوه خوب برا آزمایشگاه مکانیک خاک داشته باشه به من معرفی کنه یا اینجا آپلودش کنه .

ارادتمند
    دریافت مدارک در سیدنی 28 می 2009. فایل نامبر اول 6 جولای 2009 . ارسال مدارک به دمشق 14 سپتامبر 2009 . دریافت فایل نامبر دوم 1 اکتبر 2009. -اینپروسس واقعی 10 فوریه 2012-مديكال -22feb 2013- دريافت مديكال پاريس12March 201`3 -پاس ريكوئست 12April 2013- لندینگ 21 سپتامبر 2013 کلگری

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط sainaz نمایش پست ها
    سلام به همه هم رشته ایهای عزیز

بالاخره یه تاپیک هم برا ما ایجاد شد البته با تشکر از افراد فعال این تاپیک
    امیدوارم بچه های این تاپیک هم با همکاری و ارسال اطلاعات به اهداف خود برسند

من زمین شناسی از دانشگاه دولتی با معدل نسبتا خوب دارم .و 2009 برا مهاجرت کانادا اقدام کردم . زبان انگلیسی خوب و مدرک آیلتس و زبان فرانسه رو هم دارم می خونم بیشتر از دو سال .

می خواستم بدونم اگه بخوام رشته خودم رو برا مستر اونجا ادامه بدم کدوم دانشگاه بهتره و هزینه هاش چطوره؟(البته تو بریتیش کلمبیا )

و ممنون می شم اگه کسی یه جزوه خوب برا آزمایشگاه مکانیک خاک داشته باشه به من معرفی کنه یا اینجا آپلودش کنه .

ارادتمند
    با سلام
    اگر میخواهید در گرید ارشد انجا ادامه بدید هزینه اش زیاد خواهد بود شما برای دکتری مستقیم اقدام کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت و جزوه مکانیک خاک من دارم چون اسکن خواهم کرد سوال دیگه بود در خدمتم
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    با سلام
    اگر میخواهید در گرید ارشد انجا ادامه بدید هزینه اش زیاد خواهد بود شما برای دکتری مستقیم اقدام کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت و جزوه مکانیک خاک من دارم چون اسکن خواهم کرد سوال دیگه بود در خدمتم
    سلام

ممنون از پاسخ شما و لطف می کنید جزوه آزمایشگاه مکانیک خاک رو برام آپلود کنید ؟

با تشکر

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط seywan نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس زمین دارم و ارشد ژئوفیزیک دولتی هم قبول شدم اما به دلایلی از طرف وزارت اطلاعات گزینش نشدم. دوتا سئوال داشتم: یکی اینکه دانشگاههایی که بیشتر مربوط به رشته ژئوفیزیک باشند کدوما هستن و سئوال دیگه اینکه آیا دانشگاهی وجود داره که مدرک قبولی ارشدم رو بهش ارائه کنم و حاضر به پذیرش من باشه؟ اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
    ببین تقریبا همه دانشگاهای امریکا این رشترو داران و خیلی هم خوب ساپورت میکنن شما برید تو سایت usnews.comرشته خودتو سرچ کنی ب جواب خواهی رسید
    پیروز باشد
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Junior Member

سلام کسی از دکتری زمین شناسی گرایش آب تو دانشگاه های انگلیس و سوئد و اتریش خبری داره؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید لطفاً پیام خصوصی بدید

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)